Royal Jack Auto hps250

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.659
13.851
358
Uranjeni smoke report #1
Napisao sam uranjeni el je tek desetak dana mozda kako se osusila i stoji u tegli pa dok to sve za mj dva legne na svoje mjesto napisat cu drugi podrobniji.
Dok je biljka cjetala uvjek je prevladavao miris onak blago na jelu ili bor, neobicno ali nakon susenja nestao je skroz. Vrhovi su se dobro smanjili ali i dalje ostali kompaktni i relativno tvrdi. Najzanimljivije mi je da i dok sam skinuo mali vrhic i osusio nabrzaka nije se osjetilo po klorofilu a tako se ni sada ne osjeti (mozda zbog susenja temp. oko 25 uvjek +ventovi cca6 dana trajalo prije tegliranja). Mjera koju inace rolam je kolko stane u mali grander, al reko idem s pola posto jos nije curana pa da ne trosim bzvze, i zapalim ja to fino gust bjeli dim, nekakvog slatkasto earthy okusa, malo teze sjeda na pluca ali ne izaziva kasljanje. Radom podsjeca na mix izmedu automazara i creamcaramela, tjelo bude opusteno mozda cak i pre opusteno bez neke velike zelje za micanjem dok mozak vrti milion kombinacija a i jezik se zna razvezati. Po strain infu sam ocekivao vise neki body&head high osjecaj kad ovo ko da palim nesto vise indicastije, makar sam ga i ranije skinuo al eto. Nekad imam dojam da me fotelja jednostavno nece pustiti da se dignem iz nje,ali zato mogu satima gledati ako ima nesto zanimljivo na tvu. Drzi solidnih 3 sata i duze pa polagano prelazi u nekakav opusteni mood taman za ici spavati, rjetko kad me opalilo na apetiti ko one prijasnje tak da je i to ok posto ne opustosim hladnjak svaki dan vise puta. Nije mi za dnevnu varijantu vise vecernja ili ako bas nema nista se za raditi onda moze i preko dana i cill pomalo! Mislim da se isplatilo cekati sporog 100tinjak dana tko god ga bude sadio zbilja ga preporucam. Hvala forumašima na pomoci i jedan veliki :respect:za :vutra:najbolji ste.:rasta: