HID/HPS Royal Jack Automatic & Quick One Auto, Sylvania Grolux 400W. First Grow

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
OP
OP
kek

kek

Aktivan Član
09.03.2020
88
296
53
Ova karantena me ubija..... po cijeli dan se vrtim oko boxa i gledam sto bi mogao prepraviti hahah, jedino je sranje sto ne mogu nista kupiti jer za poći u peveca moram vaditi propusnicu...

- Jučer izašao iz zemlje quick No. 1
- Danas izašao iz zemlje quick No.2 što znači za sada od tri naručena sjemena dva se primila treče je na čekanju za drugi put.
- Danas ide zaljevanje sa 1l vode, kako je rekao mentor, u radiusu od 10 cm od biljke. To ču učiniti popodne kada se svjetlo ugasi na par sati.
- Malo sam ventilaciju učvrstio, stavio ovaj bijeli panel tako da mi ventilator ne propada, a i bolje legne u ovaj otvor. Ne znam jeli mi potreban veči ventilator za ispuh, ovaj kaže na sebi 105m3 po satu, dali bi trebao staviti jači?!
- Temperatra konstantna oko 26, a vlaga oko 35-40%.
- Pošto svjetlo ne radi za sada u razmaku vremena od 14 do 20 temperatura padne na oko 21-22 stupnja.

Naručeno i u dolasku su sljedeče stvari:

- 3x digitalni termometar/hidrometar sa sondom
- utikač ( ili kako se več to zove) za pračenje potrošnje struje
- 150 w UFO grow light full spectrum

- još jednu e27 full spectrum žarulju
- Digital ph meter
- Usb ventilator

Prilozi

OP
OP
kek

kek

Aktivan Član
09.03.2020
88
296
53
Jack: 12 dana
Quick one No.1: 6 dana
Quick one No.2: 5 dana
Režim svjetla: 18/6
Jutro ekipa, bebice malo po malo napreduju, svaki dan se vidi razlika... netko kaže dosadno mu u karanteni, meni bogami nije:D
po cijele dane gledam sto bi mogao prepraviti, poboljšati, a i razmišljam možda da uputim jedan outdoor...
Za sada na režimu 1l vode + 5ml general organic bio weed-a.

Prilozi

OP
OP
kek

kek

Aktivan Član
09.03.2020
88
296
53
Drug, dva posta prije vidim da s boksom nesto nije u redu, kao da je poderan, zapaljen? Sta je reci? Citam od pocetka, ali to nisam upratio. To moras rijesiti kad presaltas na 12/12 inace, ne bude nista od biljke. Pozz
Ima par rupa koje planiram kada dođe za to vrijeme zatvorit trakom, za sada mi je to ne bitno kad ionako ostavim vrata otvorena za protok zraka.
btw hvala na napomeni ;)

• Sviđa mi se
Reactions: Badi and budalin
OP
OP
kek

kek

Aktivan Član
09.03.2020
88
296
53
Pozdrav ekipa evo mali update, ovo je nevjerovatno kako raste brzo :D nisam uopče pimjetio pošto po cijeli dan se vrtim oko njih, dok nisam pogledo ove slike od prošlog vikenda...

Biljke su na režimu 20/4 s tim da cu od danas ova dva quicka iznositi na balkon, tako da če oni imati i preko 20h svjetla..

Quick 1 - 11 dana od klijanja

IMG_5339.jpg

Quick 2 - 10 dana od klijanja

IMG_5338.jpg
Lijepo napreduju i ne pokazuju nikakve znakove da im nešto ne odgovara...
- 1.5l vode + 6ml seaweeda

Jack - 18 dana
Cijelo vrijeme u boxu, pošto nisam siguran dali je automatik ili ne ( nisam ja kupio sjeme) on stoji u boxu na 20/4 i što se tiče rasta i napredka tu nema govora, pogledajte sliku od prošlog vikenda i danas, razlika ogromna i bio bi super zadovoljan da me ne "jede" ovo na dva lista što ima.....
- 1.5l vode + 6ml seaweeda + 5ml plantella list

IMG_5344.jpg

IMG_5341.jpg

IMG_5342.jpg

Naručeno je s gore navedenog sponzora sljedeče:

- ph perfect grow
- ph perfect bloom
- ph perfect micro
- carbload

Kako sam vidio s ovom paletom proizvoda bi trebao riješiti problem sa PH u vodi, tako se nadam kada dođe da če biti briga manje...

Sinoč je obavljeno zaljevanje, nažalost nisam poslušao kako mi je mentor rekao pošto sam " morao" zaliti prije paljenja svjetla, a kasno sam mentora pitao za taj dan kako čemo...moja krivica jbg, tako da savjet svima dogovorite se dan prije s mentorom kako/što pošto vi (ja) trebamo njih i ne mogu (žemo) očekivat da ce oni biti tu u svakom momentu kako nama odgovara... anyway hvala mome mentoreu @bigeskalibur i potruditi cu se da dan prije se posavjetujem i još jednom sorry ::poguzi::

To bi bilo to za ovaj tjedan, see ya :watch:

Poslednja izmena:

Zelenko63

Ridi-kul
Grow Support
13.10.2013
5.366
31.192
2.598
www.vutra.org
No stress kek druže, velim za ubuduće :)
Kad pohvataš kako sve ide lako ti experimetiraš ;):thumb:
Edit; kada odg. na post iznad nemoraš quotati komentar ;):):thumb:

• Sviđa mi se
Reactions: Badi