Royal seeds!! Special kush 3

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
probaj nekak stavit u vodoravni polozaj te zarulje u iza njih neku foliju da reflektira svijetlo...
i priblizi biljku, sam pazi da je ne skuri zarulja...
podlozi teglu knjigama pa kak raste tak ti mici knjige..

slicne zarulje sam ja drzao na maksimalno 6-7cm od biljke...
 

MrJA

Aktivan Član
27.09.2009
83
0
0
34
nemoj se ljutit al mislin da te žarulje nisu baš tako stabilne te se bojin da neće past po biljci
 

MrJA

Aktivan Član
27.09.2009
83
0
0
34
nekako mi se baš nestabilno čini- kao da će se ona prednja strana ponovo objesit i žarulje se vratit u okomit položaj...
a i kao šta chupo kaže stavi al. foliju kore- napravi si reflektor
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
nisi foliju stavio iznad, makar samo zalijepi komad alu folije selotejpom da reflektira nest...
probaj temp na kolko je tocno u vrhu biljke pa ak ide daj jos blize...

i nista, sam guraj....sretno
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
samo za cvetanje nabavi 150W ili cak 250W hps bilo bi ti idealno =) sa tri lampice neces dobiti mnogo!
Napravi od nekog lima reflektor tako dosta gubis svetlost,gledaj da iskoristis svetlost sto vise jer bez njega nema vajde!
Inace ovo je mnogo bolje nego onoj prosli box :icon_lol: i jesi izbusio rupu gde su ti ta dva venta vidim da ti oni stoje za izbacivanje,preko puta stavis za ubacivanje da ti vazdug cirkulise,bolje kad imas vise za izduv...
p0z
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Crvenkasta pigmentacija je stvar genetike ili manjaka fosfora.
U tvom slučaju - takav joj je bio otac ili mama...a možda baba...najvjerovatno otac...
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ja bi ti preporucio da pocnes savijati tu billjku u vodoravan polozaj po rubu saksije u krg jer ako ovako nastavi bice jedan hed na vrhu i to je to.. (LST )
jesi je stavio na cvetanje?

a sa savijanjem ces dobiti vise takvih vrhova a prednost je i sto ces moci jos da dignes saksiju kod sijalica pogledaj kod mene u dnevnik kako sam odradio mada ima biljih dnevnika ..
tako da ce i dnji listovi isto svetla dobijati kao gornji sve u svemu gledaj tako da svi vrhovi dobijaju istu kolicinu sveta iliti da svi listovi budu udaljeni isto od lampi savijaj igraj se sa njom neces nista pokvariti samo ce biti bolje i ubaci jos dve sijalice i bomba od boxa pozdra ovako ces tesko nesto uraditi mislim na kolicinu ..mada ces nauciti mnogo :)
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
#34 je napisao(la):
Crvenkasta pigmentacija je stvar genetike ili manjaka fosfora.
U tvom slučaju - takav joj je bio otac ili mama...a možda baba...najvjerovatno otac...

za fosfor ne znam ali mi se desavalo da ako zaboravim da ih zalijem isto mi se desi pocrvene gornje grancice koje grze glavne listove potpuno indenticno u svakom slucaju mogo bi da je malo nadjubris....