Royale Haze & Super Silver 400w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.360
258
Upravo to. Trebalo bi biti zanimljivo u svakom slučaju! :D
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.360
258
Update - Dan 25.

Možda sam ih malo spalio preranim gnojenjem (nisam računao na to da je ovaj potgrond ipak malo bolje opskrbljen đubrivom). U svakom slučaj, nije ništa strašno,pokoji list je samo pokazao da prestanem i to je to. Rastu i dalje ko lude. Jutros dignem saksiju u kojoj je Royale a on pustio korenje još nekih 20 cm van saksije... :D

Royale Haze



Super Silver (trenutno u kupus formi, moram lst odraditi danas-sutra)



Još malo ću ih oblikovati pa polako na 12/12 tamo za nekih nedelju dana.

Pozdrav ljudi! Budite mi vedri i nasmejani! :smoke18:
 

Samuraj u čizmama

Aktivan Član
03.10.2012
302
467
63
Dobro izgledaju,kad ih malo dotjeraš u red okaći slike,stvarno su u kupus formi a šta reći ,,,,puno mi se sviđaju i royal haze i super silver,pozz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jolly Joker

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.360
258
Džaba viču. Dosta im je ovo, saksije imaju više od 20L. :D Ili da presađujem u veće nešto?
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
možeš ali ne moraš. 20 litara je dosta, ali više ne može škoditi... :)
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.360
258
Update - 31. dan, 1. dan na 12/12

Neću puno pametovati. Sve ide kako treba, nemam se na šta požaliti. Prebačeno na 12/12 pa da vidim to izduživanje čuveno. :D Malo sam bio grub pri LST-u pa su malo stale na 2-3 dana ali su se oporavile i piče dalje.

Royale Haze



Super Silver (i dalje kupusčina, baš mi se sviđa)



Plan je da ih širim sad što više kako rastu da bolje iskoristim ove bud spotove od kojih se pola ni ne vidi trenutno.

@Metalmaniac - Da ih duže držim na vege pa da i razmislim o presađivanju. Imam osećaj da bi ih sad stresirao bez razloga.
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
meni se čini da si im dao malo previše dušika?!! Muči me naslov ... "sativa mix",a ne vidim niti jednu sativu :watchplant: nije mi jasno???
 
  • Sviđa mi se
Reactions: josipmarihuana

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.360
258
Pa da, malo sam ih prerano počeo đubriti ali nije strašno.

Nije ni meni najjasnije ali nemam iskustva pa ni ne znam šta da očekujem... :D
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.360
258
Update - 60. dan, 29. dan na 12/12

Evo me ljudi, posle duge pauze. Skoro su uvenule jadnice pa sam se toliko skenjao da ih nisam hteo ni slikati dok se ne oporave. Naime, nedelju dana sam bio odsutan pa su me dočekale samo grane sa pokojim listom, ovo ostalo je sve bilo pootpadalo ili se osušilo... Neki najgluplji sistem za samonavodnjavanje sam napravio ubeđen da im neće ni trebati ali piju li piju... :D

Kako god, sad su žive i zdrave pa da vidite malo kako izgledaju. Royale je krenuo sa cvetanjem par dana pre ali nekih 10-ak dana već cvetaju. Ne pratim toliko, mislim da nije naročito ni bitno jer ću se svakako uzdati u mikroskop.



Royale Haze



Super Silver




Kako su same sebi uradile lolipop pri onom near death experience-u, nekako mi žao da skidam još lišća a kao da bi trebalo. Šta mislite? Da diram? Ne diram? :D

Budite mi veseli! :smoke18:

P.S. Manja saksija je od prošlog growa, da vidite razliku. :D
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Nešto mi je poznat sistem sa 24V napajanjem 2 venta u seriji :)
Malo loly ne bi škodio... Imaš dosta lijepih vrhova,a onu siću po dnu skrši. neka joj malo zraka
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jolly Joker

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.360
258
Hvala ljudi. :respect:

@Mičurin: Da, da, 24V u seriji i jedan od 12V jos unutra, stvarno lako za napraviti i igrati se sa njima tako malima. A i jeftino. ;) I još sve lepo objašnjeno ovde na forumu! :D Hvala za savet, moraću ih malo ipak očerupati. Sad tek kad gledam iz profila vidim koja je gužva i sa tim manjim grančicama, u boxu su tešku gužvu napravili tako da mi je teško da skontam išta... :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mičurin

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Samo opušteno ;) bit će to ok. na početku su mi izgledale prenabijene,ali pomalo se dovode u normalu.
meni je u boxu još uvijek 2 kom ultra kaze 12cm pc vent,ali 230m3 /h na 24v toshiba punjaču :) Tek sutra mi stiže prava turbina...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jolly Joker

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.360
258
Za početak, tripozni pozdrav od Super Silvera! :D

image.gif



Update - 66. dan, 35. dan na 12/12.

Royale Haze (lepo se deblja)



Super Silver (puuno malih cvetića)





Sve ide super za sada. Malo sam im poskidao grančice koje nisu dobijale svetla i ovo ostalo ostavljam za sad. Đubrim ih svako drugo zalivanje i nikad punu dozu i ne primetim da se nešto žale. :) Mirišu već lepo, baš me interesuje šta će biti do kraja. :)

E, da. Ph sam zadnjih par puta skidao sokom od narandže, ponestalo limuna u kući. :D Ne bi trebalo da smeta, zar ne?

Živi bili! :spliff:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.