Royale Haze & Super Silver 400w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.360
258
Update - 89. dan, 58. dan na 12/12.


Evo da se javim malo. Sve ide super. Krenule su da žute polako, debljaju se i mmmirišu. :) Upravo su flushane i još će dobiti dozu-dve đubriva, zadnji flush i to je to. Po seedfinder-u im treba 65-75 za Royale i 70-80 za Super Silver i računam da im neće više od toga trebati ali ko zna... :D Evo slika.


Royale Haze



Super Silver




Pozdrav! :smoke18:
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.360
258
Imaju, imaju. Još se nisu udebljale kako treba. :D

@metalmaniac - Sad sam gledao trihome, ima ih svakakvih na Royale Haze-u ali ove smeđe pripisujem isušivanju jer vidim da nisu još maximum dale. Ili grešim? Silver ima još, kod njega je uglavnom sve prozirno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Peroooooo

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.360
258
Hvala! :) Nagrada se isčekuje uskoro. :D Za sad je plan flushati Royale danas, zaliti još jednom u utorak i u petak ga skidam. Silver ide idući petak, ako nastavi ovim tempom.

Imale su dva puta veliki stres gde su se umalo osušile, prvi sam već spominjao, i mislim da je to uticalo dosta na konačnu količinu (a možda me i iznenade ovih zadnjih nedelju-dve). Možda se i tripujem ali imam osećaj da je Grapefruit bio dosta darežljiviji od ove dve.

U svakom slučaju, konačan sud kad se posuše. Dosta toga je drugačije odrađeno i temperature su bile višlje tako da sve to utiče.
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.360
258
Update - 97. dan, 67. dan na 12/12. (slike su od 18. Juna)

Royale Haze

Royale je skinut, poslušao sam metalmaniaca i nisam se zajebao, rad je baš kako treba. Sinoć je testiran i oduševio me. :D Evo slike da vidite kako je na kraju izgledao. Možda sam mogao još da ga ostavim ali nisam hteo da rizikujem couchlock. :D

- Uporedba sa saksijom od prošlog growa. Mislim da nije izvukao količinu ravnu dve ove prošle, što mi je bio neki cilj.

- Ipak ima njega dovoljno da se igram celo leto! :D

Super Silver

Sad je gospodar boxa, raširio se ko pravi. Previše sam širio i njega i Royale, na kraju je ispala teška gužva, nadam se da će sad malo više svetla dobiti. Dosta je fluffy, mnogo više nego što bih voleo ali njega ostavljam malo duže pa ćemo videti daljni razvoj. Pratim i dalje trihome i ostavljam što duže budem mogao, vidim da se i dalje lepo deblja i izbacuje nove pistile.





To je to za sad. Ja sam zadovoljan, veseo i naduvan. :D

Još jednom, veliko hvala forumu! :respect: Dugogodišnji snovi mi se ostvaruju samo tako. :D :smoke18:

Živi bili!
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.360
258
Hvala ljudi. :)

Evo mali update (bez slika, nemam kameru trenutno). Uzeo sam vagicu neku pa sam izmerio, 60g suvog je ispalo od Royale Hazea. Slabo... Uzeo sam i neku potapajuću pumpu za akvarijum da napravim sistem za samonavodnjavanje pošto ću silvera po treći put morati ostaviti samog na duže pa ne bih opet da se zajebem. Staviću neke slike da vidite kako to izgleda.

Pumpa sa svim dodacima košta 7 evra i odmah može da se instalira na jednu biljku a za više je potrebno još dobrih evro-dva za creva. :D Jedino što moram nariktati protok bolje, za sad je nekih 1.5l u 15 minuta koliko radi dnevno a 1l bi bilo idealno. E, da, treba i timer, što je nekih 4-5 evra. Sve u svemu jeftino rešenje za slučajeve kad ih treba ostaviti same nedelju-dve pa se nadam da će pomoći još nekom. :)
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.360
258
Pa ovde fali jedan update za kraj. Na žalost opet nemam slika a u međuvremenu se i sve popušilo tako da ih neće ni biti... :D

Onaj sistem za navodnjavanje je na kraju propao jer sam nešto na brzinu namestio pred odlazak i nisam imao pristup biljkama da ga sredim kako treba zbog gužve u stanu pa je sva voda otekla u par minuta te me je Super Silver dočekao totalno suv i spreman za tegle... :D Izgledao je jadno i tužno ali je ispalo 170g i bio je veoooma dobar pa mu nisam zamerio izgled. :D

Pauza sad do... Nadam se ne predugo. :D Možda neki out na proleće ali ko zna. Gledam sad ove slike pa bih odmah nešto zasadio ali se svašta promenilo u međuvremenu i nije više tako jednostavno...

U svakom slučaju - vidimo se još. Živi bili! :smoke18:

P.S. Može u završene, ako nije već.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.