RQS Automatic outdoor 2014

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mobsternewgeneration

Aktivan Član
07.03.2013
207
238
43
Imam još dva dana sunčanog perioda, šta da radim ? Slijedi mi oko 5-6 dana kiše i grmljavine, jel smijem unijeti u neku prozračnu prostoriju ? Nemam lampe...
 

mobsternewgeneration

Aktivan Član
07.03.2013
207
238
43
Pojavila se plijesan na veoma malim hedicima, pa sam ih uklonio odmah, znam zašto, jer sam zalio jednom navecer, i odmah ubrzao taj proces, i da, navecer je vlazno i hladno, zato sam razmisljao da je navecer pocnem unositi u kucu gdje je ugodnih 21-23 i mislim da nema velike vlage, uglavnom manje nego na vani, a ujutro da je izbacim :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ChiliHead

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Blago tebi ti imas vise izbora,kad ces je uneti a kad izneti vani. .:) mozes da biras..:) a to sto si je zalio jednom navecer nema to veze sa vlagom,pa ja sam moje koliko puta tad zalila i nemam nikakav problem sa budji..
 

mobsternewgeneration

Aktivan Član
07.03.2013
207
238
43
Pa dobro, nema veze kod tebe, vjerovatno jer zivis na pogodnom zemljistu, ja zivim u kotlini, to je mjesto gdje je po danu ljeti, vruće i prelijepo, a kad sunce zađe, možeš komotno obući zimsku jaknu hahahah, i isparava rijeka, poveća se vlaga u zraku, i dolazi do vaporizacije - konednza vode u zraku, pa je pogodno za kojekakve gljivice i pi**e materine.

Upravo sam skinuo sve fan listove sa svoje biljke možda čak i više, tačnije hhahaha obrstio sam je, da joj bude prozračno, od večeras unosim svoju biljku u dom preko noći. Pa ću vidjeti dokle cu izdržati, idem tom pričom: " Bolje išta, nego ništa.".
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Jeste nase zemljiste pogodno i dobro..ali vreme ove godine kao nikad do sada ,nismo imali leto uopste..a kisurine svaki drugi dan padaju ...svakako bih se menjala sa tobom za klimu itd..:)
 

mobsternewgeneration

Aktivan Član
07.03.2013
207
238
43
http://i.imgur.com/4tqOgUk.jpg


Jel' može ovako ostati biljka još vremena na suncu, dok ne dobijem amber trihome ? Jer su još uvijek milky ? Pošto sam skinuo fan listove, jer je bila slaba prozračnost hedova pa mi se pojavila i plijesan na manjim dijelovima. Očekujem brz odgovor nekoga.... PLS
 

mobsternewgeneration

Aktivan Član
07.03.2013
207
238
43
Pozdrav, ponovo se javljam i želim da završim sa ovom biljkom, zanima me trebam li još čekati, jer nema smisla više, držim je u kući 8 dana, jer vani pada kiša non-stop. -.-' a prognoza mi ništa drugo i ne pokazuje nego da je vrijeme da je završim.

Eh sad, ovo mi je prvi "uspješan" grow, pa me zanima kako dalje, šta da radim u uvjetima, gdje je navečer niska temp. Šta da radim ? Kako da dobijem mekši, ljepši dim, da nije gorak, kako da ubijem gorčinu hlorofila ? Samo mi treba neko da napiše u kratkim crtama kako da završim... Pozz Hvala svima koji su bili uz mene ovaj moj "napaćeni" grow... Tu sam ja još, da se zna hahahah
 

Stokula

Aktivan Član
06.06.2014
105
71
0
I onda otrimane i osusene hedove u staklenku da se kjurajz il s ledenom tehnikom ih posusis jedino tak ce bit pravi
 

mobsternewgeneration

Aktivan Član
07.03.2013
207
238
43
522485bbff635e9fd2a3916aec507bb8.jpg

NEŠTO SVOJE PO 1. PUT U ŽIVOTU :) TZV. SAČEKUŠA :bananica :t3038:


Sušenje je u toku...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.