RQS Bubble Kush @ 150W!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.12.2014
353
246
43
30
Evo 4 paketa florabelle kupljena, cisto da budemo spremni za najgore :)

E sada ja imam pitanje za one koji se razumiju :)

1. Mogu li ja zemlju (kada bude vrijeme za to) okrenuti dvadesetak minuta na 200C da budem siguran da je cista od parazita tj. hoce li ih takav tretman pobiti ili takvo nesto nema smisla?
2. Posto sam prakticki u centru grada, a u daleku okolicu bi morao ici po perlit, tj. meni je daleka jer nemam nikakvo prijevozno sredstvo ukljucujuci pokaznu, dali bi mi u redu za poboljsanje drenaze bio onaj pijesak koji se nalazi u parkovima, da ga smjesam na jednu desetinu odnosa prema zemlji (naravno i njega bi malo grilao prije ikakvih kombinacija)


Inace ne znam kako cu s Bubblyem, vidim da na svim granama novi listovi izlaze, sada ce oni presuditi, promatrati cu ove potpuno zdrave, ako se sranje nastavi morat cu ga rezati jbg. Samo se nadam da ovakvo nesto nece i sljedecu turu zadesiti. :/

edit: ova pitanja gore postavljena se odnose za backup grow, a ne trenutni :D
 
Poslednja izmena:

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
1/ 60 min na 85°C, uništi sve štetočine u zemlji. Uništi i korištene mikroorganizme u zemlji tako da je to poželjno dodavati.
2/ u kupovnu zemlju nema potrebe dodavati perlit.
Kako je biljka?
 
16.12.2014
353
246
43
30
Hoce li slavol pokriti mikroorganizme na koje mislis?

Sto se tice biljke sumnjam da cemo unutar tri dana vidjeti neku razliku, ustvari je najteze primjetiti jer je puna suhog lisca, vidim da sa sa grana krecu novi maleni listici pa cemo znati za koji dan :)
Sta se tice ovih sta imaju fleke vec, ako se ne varam ti listovi ce uskoro popadati, tako da njih ni ne gledam
 
16.12.2014
353
246
43
30
OK, hvala na odgovorima :)

Ovo za rernu sam cisto mislio jer me strah da se opet ne desi ovaj kaos sa listovima iako nisam siguran koji mu je uzrok, ali nikad ne znas da im nije nesto zalutalo unutra :)
 
16.12.2014
353
246
43
30
Evo zao mi je, ali molim da se dnevnik prebaci u nedovrsene, svi novi listovi koji su izasli su "zarazeni", ja sam vec stavio nove kandidate u maramicu i nakon duzeg razmatranja sam shvatio da ce prije biti gotovo ako ispocetka probam sa zdravom biljkom nego da se mucim sa ovom koliko god da mi znaci :)

Hvala vam na podrsci :)