LED RQS Fast Eddy CBD - DIY LED Panel 108W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
objasni sta se desilo,ostalo je da uzmes smc i da tretiras,nije te bilo od 28.01,dve sedmice tacno,ako si video da se nesto lose desavalo sto se nisi javio ranije,zato vodis dnevnik da bi eventualno sprecio neki problem u growu i da ti clanovi mogu pomoci sa savetima:):bocni::
 

gmed

Aktivan Član
23.07.2019
187
746
93
30
da, sad sam skužio da zapravo nisam ništa napisao, sve u svemu ja sam 2x tretirao sa smc i sve fino štrcao kao lud... zatim sam bio nedostupan 10 dana i prepustio sam ju na brigu određenim ljudima u kući koji su primjetili da beštija ima još i više pa su odrezali većinu grana jer su mislili da će tako spasiti biljku

Mene bilo sram objaviti na forum slike ali sam zaboravio išta napisati pa eto...

Ne znam šta bih rekao za smc, možda sam ga ja jednostavno krivo štrcao iako sam se trudio ravnomjerno obje strane pokriti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: The Krle

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
sta je tu sad jbg idemo dalje,taj smc je dobar u kao zastitno sredstvo ili u nekom ranom periodu razvitka spidera,ja sam ti odmah preporucio hemiju jer znam kakvi davezu znaju da budu,ono sto je bitno jako da ne dozvolis da predju na onu drugu biozu koju si sad prebacio na 12-12,vodi racuna o tome,kako sad stoji situaciju imas li ih jos u boxu.
Mene bilo sram objaviti na forum slike
ma zasto bi te bilo sramota,ko bi ti se to podsmevao i zbog cega,pa zato si otvorio dnevnik i njemu je to svrha,obrazloziti stanje u boxu i doci do advekatnih odgovora i saveta,izmedju ostalog u mentorski nisi ni svrcao a ja sam mislio da je sve ok cim te nema jer tripujem javices se ako je stani pani.
uglavnom nemoj odustati od nje ako spidera nema vise,uzmi izflusaj biozu daj joj malo dusika nek prodise koren,sa vlaznom krpom obrsi lagano listove da bi skunuo taj smc koji je mozda napravio opnu oko listova ako si ga puno rokno a i ujudno ces tako skinuti po kojeg zaostalog spidera i kreni polako dalje,kad izflusas biozu obavezn pre nego vratis biozu dezinfikuj box i opremu pa je vrati natrag,oko detalja svrati u mentorski i bez srama u buduce svi smo ovde sa jednim ciljem a to je ljubav prema ovom hobiju i pozitvna vibra koju mozemo naci na ovom forumu i druziti se sa istomisljenicima.:respect::vutra::)