RQS Fast Eddy CBD - Zeus 308 XT 3500k - Prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.559
258
Ljepo ih nabija!
@gmed -pročitao sam, da isprobavaš Zeusa na max snazi! Nadam se, da to radiš sa multimetrom, jer driver ti tera do 4.2A,šta je 0.7A više nego li Zeus može primit.
Neče ti riknut, ako se ugasi, to mu je zaštita. Dok se ne ohladi, nemožeš ga upalit! Ja sam ga gario na max, pa se ugasio!
Meni na 2.1A i 60 cm od biljaka, nabija kao da je iznad njih!
Za vegetaciju ti je oko 60% dosta.
Sretno
 
Poslednja izmena:
31.10.2019
13
17
3
123
Koja milina za pratiti, zato sto i ja planiram posle dosta konsultacija i istrazivanja da uzmem Zeus 308 XT :D isto 3500k i sto je najsmesnije za poptuno identican grow space ( dimenzije ) samo sto ja zelim DWC i samo 1 azdaju sa vise glava :) opisao sam bas pre neki dan kad sam trazio savet oko led sveta. Jedin mana mi je sto ce me papreno odrati u RS za Zeus, ide sabiranje iznos za svetlo + postarina = neka cifra pa na tu cifru carina 10% pa opet na tu konacnu celu cifru porez 20% ne znam kako cu to izvesti jos razmisljam ( trazim resenje ) posto ne zelim da placam skoro duplo sve to za 1 QB a bas bi hteo to svetlo da uzmem zato sto nije potreban hladnjak + ima 301B nove Samsungove led, koje su ocito brutalno dobre, i sto je najbolje u 99% ce da ti traje duze od 5 godina na 24h rada, a skoro niko ne koristi 24h... tako da je WIN-WIN. Pratim dnevnik, samo cepaj. ( ako si slucajno is RS ) baci mi savet kako da nabavim svetlo ako imas neki.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vladomar

vladomar

Indika
Banovan
20.11.2016
1.466
7.638
258
Na kolkoj ti je udaljenosti Zeus ?
Ja pićim trenutno na 60 W na 50 cm udaljenosti .
biljozice stare 7 dana dana
Nema izduživanja , još ga spuštam dns na 45 cm pa pratim situaciju .
Lijepo nabija Zeus ::volimj:::bocni:::thumb:::listomahanje::::listomahanje::
U kojem danu si primjetil pistile?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok