RQS Northern Light Auto, Dutch Passion Think Different Auto by Pop Art

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.05.2012
31
65
0
38
mislija san na pesticid, al san u prvon postu krivo napisa, nisan baš toliko u poljoprivredi pa brkan pojmove, al znan razliku =) znaći ovo služi za tiranje beštija dalje od biljaka, već san ga koristija na kanabisu i provjereno djeluje, a nije mi ubija biljku... evo slike od kalashnikova automatic od GHS-a, samo san ga na njoj koristija, na ostale 4 nisan, rezultat je bija 45 grama na biljci na slici, 2 su bile poidene, a dvi su toliko bile devastirane da su dale zajedno 15-ak grama.


 
19.05.2012
31
65
0
38
Eto tija san malo objasnit ako koga zanima i ako neko ima sličnih problema može probati, meni je pomoglo i valjda će nastavit pomagati, a ako još kome pomogne još bolje, tu smo da pomažemo i učimo :banana_rasta:
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Ponadao se da cu vidjeti Think Different-a napokon ali i razocarao se kada sam vidio da si pomjesao sve...Želim ti srecu u growu. Nadam se da ti je izvor vode negdje blizu jer ce kičma da ti strada u ovom kamenjaru. Vodeeeeee vodeeee :) Svidja mi se sajt generalno...
 
19.05.2012
31
65
0
38
Oprah je napisao(la):
Ponadao se da cu vidjeti Think Different-a napokon ali i razocarao se kada sam vidio da si pomjesao sve...Želim ti srecu u growu. Nadam se da ti je izvor vode negdje blizu jer ce kičma da ti strada u ovom kamenjaru. Vodeeeeee vodeeee :) Svidja mi se sajt generalno...
Valjda ću uskoro otkrit koja je koja, minimalno jedna će biti TD, voda nije problem, mogu bez beda 100 l tjedno vode obezvjediti. A to je i previše. Sricaznan vatrogasaca pa san nabavija 2 naprtnjace (sa time se gase požari u dalmaciji), jedna na leđa druga na prsa i 10 min hoda od auta
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

golub mira

južno od mjesta gdje sjevera nema
27.05.2013
442
2.022
163
ja ih počinjem gnojiti sa slavolom folijarno i kad su duplo manje, baš im paše, nikad nikakvi znakovi pregnojavanja.
 
19.05.2012
31
65
0
38
15.06.2014 24. dan od klijanja


Dobro jutro radni narode, nedilja je i ne ide se u polje, al nisan kopa nego samo bacija đir da vidin biljke. Padala je neka kiša, nisan triba nosit vodu pa san sve pješke obavija, vanka samo ja i turisti =)

ovo su neki mini skakavci šta san ih naša na biljki, šteta nije velika pa zasad live and let live, možda uzmen neki kupovni organski pesticid



beba 1 - najveća, napravija san lst




beba 2 - najmanja, i njoj san napravija lst




beba 3 - druga po veličini, upaljać je veličine srednjeg bica





beba 4 - ne ističe se po ničem pretjerano, malo su je papili




beauty shoot



Iduće zalivanje će biti sa plantelon cvijet
 

herb oil

Aktivan Član
11.03.2013
79
85
18
zemljak lipo i puno truda kod tebe. poznavajuci nas kraj kad ubije sunce mislim da ti je greska lokacija.

-prva stavka ti je kamenjar, kad upali sunce ubit ce ih refleksija od pustog kamenja danju, a i nocu kad bude isijavalo

-druga stavka je sta ce ti se zeleniti usred suhozida i samo kao takve ce biti lako vidljive nepozeljnima. vidit ce se iz aviona

moj savjet bi bija da ih prebacis dok nisu jos uzrasle, vidi se na slikama dosta zbunja grmova, bilo di uz taj suhozid di ima jos vegetacije i zemlje jer ce ih to noci hraniti i hladiti. probaj bar jednu preseliti za probu.

sretno i puno zdravih grama ti zelim.

:smoke18:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ChiliHead
19.05.2012
31
65
0
38
Nepoželjne oći ne bi smile bit problem jer nije suhozid nego doslovno otok kamenja u moru šikare i makije, ako neko dođe ode, izgubija se. A policija kod nas ne koristi heliće a i nisan valjda takav baksuz da baš moje nadlete ako baš odluče koristit helikopter... iako prijatelj mi je reka da je vidija policajca kako se igra sa dronon pa ko će ga znat više... tehnologiju nabijen te =) Šta se tiće sunca ovo je prvi put da radin na kamenu baš zbog gustog raslinja,a ode mi ima sunca non stop, bude li bilo problema koje si opisa, uzet ću škare, sikiru i očistiti dio terena, al problem je mišavina visokog i niskog raslinja... neće mi sunca bit toliko ko ode... fala na savjetu, nadan se da mi ode neće bit problema, al budu li počele na velikin vručinama kržljavit i općenito bude li in bilo loše, prebaciti ću ih, zato san ih i stavija u kante jer nisan od početka max siguran za rast u kamenu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: herb oil

herb oil

Aktivan Član
11.03.2013
79
85
18
vidi kad ti je vec zgodno i 10tak min od auta probaj napraviti za jednu lokaciju u nizoj makiji, nemas brige upit ce ona sunca i medju manjim biljem, nije to suma pa da je u hladu, sunce je vrlo visoko nek te ne brine, bit ce ga i previse, vise nek te brinu drugi faktori i zaljevanje.

a za panduriju, a nikad ne znas, bolje biti oprezan pa ih ukamuflirati nego ih drzati tako na izvolite, ako si ti nasa lokaciju uvik more i neko drugi nabasati a ne more da ih ne primjeti.
 
19.05.2014
39
19
8
pa dices ih zalivati sa plantelon cvijet kad jos nisu u cvjetanju...sada ih zalivas sa plantelon list :vb_wave:
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Uzgaja automatike.. valjda moze vec lagano s tin za cvjetanje..

Posto su automatici i jos si savija dvi, nebi se tribale toliko isticati.. neznan.. meni se pari da ti nista neprepustas slucaju i da si unaprid o svemu vec doobro promislia.. hajd sretno jos jednon!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pop Art and sharp
19.05.2012
31
65
0
38
Tipfeller je bija u prijašnjen postu, izgleda da ne mogu editirati, fala bily. Bija san na laganoj dozi kad san pisa i nisan razmišlja. Prvo ću im dati plantellu list, jer vegetacija ovon strainu traje malo duže... hvala svima koji prate, pomažu i daju savjete :t3038:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva
19.05.2012
31
65
0
38
24.06.2014 33. dan od klijanja


Prvi put da san iša vidit biljke nakon 9 dana ( dosad max 4 dana) i ugodno se iznenadija. Kiša je padala i imale su dovoljno vode al san oša ipak da pognojin malo, već cvitaju, očekiva san duži period vegetacije al eto. gnojivo je bilo plantela list, al sad se odma prebacujen na cvijet, jbga već pripremija.


Upaljač je veliki bic

beba 1 - nisan nastavija sa lst-on jer je glavna stabljika toliko ojačala da je ne bi uspija savit koliko je potrebno da bi je pravilno lst-a i pustija san je o njezinu poslu







beba 2 - nastavija sa lst-on, još uvik je najmanja sumnjan da je ona 1 strain, a ove 3 drugi








beba 3







beba 4








Vrime je sunce, oblaci i kiša non stop, bilo bi lipo više sunca, al lipo je i ne sekirati se oko biljki tjedan dana =)