RQS Special kush #1 Pyramid seed Auto White widow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.09.2010
43
123
33
36
www.youtube.com
Ovak znam da kasnim s otvaranjem dnevnika i nije da mi treba pomoc godina je kakva je, kasno sam sadil tek negde polovicom 5. mjeseca zbog stalnih kisa i mrazova na podrucju kojem zivim. Opet nije ni da se hvalim nego sam odlucio otvorit dnevnik da mi negdje ostanu slike i da ih mogu obrisat s harda za svaki slucaj da nebi bilo nismo znali :)

znaci ovak 5 komada Auto WW posadjeno s 2 SK#1 sredinom 5 mjeseca (mislim da 9.5. al nisam ziher). Presadjeno 27.5. na sajt (Automatici f kuruzi a Kushevi na drugom sajtu jer me bilo strah da ne prerastu kuruzu hahahahha)

evo slika prvog Special Kusha topiranog jednom, slikano 2.7. i drugog Kusha ne topiranog isti dan slikano.
2q1zcqv.jpg



21ad3e8.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore
15.09.2010
43
123
33
36
www.youtube.com
Tu sam ih poceo vec gnojit svaki tjedan svakog sa 25ml plantele list na 2l vode a automatike svakog sa po 10ml plantele list na 1l vode. i cure su uzivale i rasle. a onda automatici zavrsili sa prefloweringom i usli u puno cvjetanje i poco sam ih gnojit plantelom cvat 25ml u 2 litre vode. (zahebo sam se jer sam ih stavil preblizu jedne drugima al nisam ocekival da ce tak narast i da ce se tak prosirit nikad nisam vidio tak velke automatike) a evo i slika automata slikano 10.7. fanta je od 2 litre :)
xm5ria.jpg
2ai4ygm.jpg



A evo kako su izgledali kushevi taj isti dan. znaci 10.7. (doljnji listovi su mi zutili zbog stalnih kisa cak sam i primjetio malo pljesni na tim doljnjim listovima al sad je sve ok)
eb777p.jpg
2mmi6ns.jpg
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
kakve plijesni si primjetio???
znash da mozhe i peronospora na kanabis??
peronospora se najceshche pojavljuje u ovakvim uvjetima ( treba joj bash kapljica vode na listu-da bi na tom dijelu hifa probila kutikulu lista )..pa..ako je bilo kapljica koje su se duzhe zadrzhavale...uvijek postoji opasnost od peronospore..
nadam se da si poskidao te inficirane/zarazhene listove.

e da..i special kush#1 od RQS je vjerojatno u top 5 najisplativijih sorti/strainova-kada uzmesh u obzir cijenu sjemena,urod i kvalitetu-za ulje je vrlo dobra!.
+klasichna kush biljka..bez mudrolija i bijesne ili egzotichne genetike unutra..i..zaista mi nije jasno zashto ju tako nisko ( cijenovno ) drzhe...jer..realno je bolja/kvalitetnija od mnogih razvikanijih kusheva ( barem ovih "pure kush" strainova..ne mislim na americhke hibride )
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BongashSamoubojica
15.09.2010
43
123
33
36
www.youtube.com
da bila je rijec o peronospori 10mg sode u 2 litre vode je sve to rjesilo :) poprskas sam po listovima. inace ja sam zavrsil poljoprivrednu skolu tak da tolko znam al vidim da ovdi svi dok se pojavi peronosporu pisu da imaju pljesan(makar je to gljivica) u vegetaciji pa nisam htel ispast glup hahaha.

a sve kaj si rekel za SK1# Stari mogu ti samo rec da je vec 3 sezonu vani kolko mi je drag :)
 
15.09.2010
43
123
33
36
www.youtube.com
a evo i slika od danas auto WW neznam koji je dan cvijetanja ja to opce ne brojim jednostavno vidim kad je biljka taman onda ju berem.

ova gore desno u cosku ima verovali ili ne skoro metar i pol ja sam puno growowa automata videl i indoor i outdoor i svojih i od svojih pajdasa al tak velik i razgranat automatik jos nisam videl.

119s4dz.jpg



i jedna izbliza makar nemam bas dobar fotic za to :eek:hno:

nfh3m9.jpg
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
hahahha kao shto vidish..ni meni nisu strani izrazi poput hifa ( infekcijska hifa-da preciziram hahha ) i kutikula itd.
imala sam solidnu profesoricu iz zashtite bilja/ fitopatologije..pa..iako nisam u struci godinama..neke stvari su ostale..

mogu automatici narast..pogotovo ova novija generacija...jer..sada ih doradjuju.. pa osim kolichine thc-a najvishe rade i na prinosu..
btw.nisam stari..ali..nisam ni mlada :) (ž.sam)
 
15.09.2010
43
123
33
36
www.youtube.com
Pa sve si nekak gruntam da bum te automatike jos jednom sutra pognojil kak sam i do sad, iduci tjedan bum ih malo jace i onda bu ja mislim taman ostalo izmedju 3 do 5 tjedana da se spere gnoj iz zemlje. znaci racunam izmedju 5 i 7 tjedana od sad da bu berba. Makar ko zna to se uvek razduzi tak da necu delat razanj dok je zec jos f kuruzi. al da znas da mi vec sad sline cure dok sam kre njih pa dok mi zamirise jaooooooooo :bale
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
ako kishe budu uchestale i kasnije-kada se cvjetovi josh popune..tada bi ih trebao odlaziti otrest-da barem malo poskidash te kapi vode-em zbog "plijesni" em zbog tezhine-da ne pucaju grane.
jer..kako je do sada ovo ljeti izgledalo.nebi me chudilo da kishi do kraja..( u istri jos nismo imali tjedan bez kishe..a chak je bilo kishe i po 4-5-6dana uzastopce ..a kraj 07.mj. je ) ..shto ,za sada, ide na ruku ekipi koja ima u outu bilje.
 
15.09.2010
43
123
33
36
www.youtube.com
ma opce mi nije bed za te automatike oni su mi em blizu pa ih svaki dan mogu posle kise doc malo protrest em budu gotovi pocetkom 9 mjeseca prije jesenskih kisa i magli. strah me za kusheve oni su mi 9 km od kuce nemogu ni svaki tjedan na taj sajt a kamoli svaki dan a jos oni dozrjevaju u 9om mjesecu i pol 10og dok su ovde kod nas najvece maglustine. ja sam sretan ako mi bude od svega zajdno 200g pa da mi moze potrajat bar 5 mjeseci da nemoram imat posla s olosem dilerskim i da nemoram pusit njihovu odvratnu precjenjenu vutru koja smrdi, grebe za grlo i svaki put je drukcije kvalitete. :shit2:
 
15.09.2010
43
123
33
36
www.youtube.com
Nego sad ozbiljno molim iskusnije da mi vele svoja iskustva. Danas dok sam detaljno pregledaval automatike uocio sam jednu bananu (muski cvet) ali samo jednu na jednoj biljci. E sad ja bi ju pustil da se otvori pokupil polem i oprasil kusheve da za iducu sezonu imam vlastito feminizirano sjeme koje bi znaci bilo hybrid auto white widowa i special kusha. e sad tu je problem posto su biljke jako blizu jedna drugoj nemogu ovu otkopat i stavit negdi drugdi jer bi im svima zahvatil korjen. sad mene zanima kolko stete moze na ostalim biljkama ta jedna jedina banana napravit jer se isplati samo radi sjemena ostavit to ili da scupam odma tu bananu pa ak ih se pojavi jos celu biljku pod noz. Znam da je najbolja opcija kaj se tice kvalitete ovogodisnjeg uroda da odma cepam biljku al s druge strane stvarno bi htio imat svoje vlastito fem sjeme za iducu godinu bas me zanima kak bi taj krizanac izgledal i ponasal se. zato me zanima koji je najbolji nacin da pokupim taj polem a da sto manje oprasim biljke sastrane.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
"bananu" cupas pre nego se rascveta/otvori, stavis je na papir i cekas da se osusi, onda polenom iz nje pomocu cetkice ili stapica za usi oprasi vrh koji zelis. u zavisnosti od stanja (zrelosti) moguce je da ce polen ispadati iz nje cim je pocupas, samo lagano, direkt iz biljke na komad presavijenog papira, videces da li izlazi "zuti prah", ako ne sacekaj par dana ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore
15.09.2010
43
123
33
36
www.youtube.com
Neznam kaj bi jel da psujem il da placem. hedovi na automaticam pljesnive svaki dan sve vise i vise. preslica ne pomaze kemiju necu. u zescem sam napadaju da sve poberem dok jos neceg ima al opet koji k da berem biljke u pol cvatnje tak i tak nist od njih mozda imaju malo thca al nije to to ja uvjek berem sto kasnije jer volim stoned a ne high. neznam stvarno kaj da radim svaka pomoc mi je dobrodosla. a ove retardirane kise necu prestat kolko vidim na prognozi jos bar tjedan dana. a i kad na tu svu vlagu zaprzi sunce bude jos i gore. tuzan sam i potisten nadao sam se da cu imat bar za par mjeseci a na kraju nebum imal ni za 2 tjedna.