RQS Special kush #1 Pyramid seed Auto White widow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.09.2010
43
123
33
36
www.youtube.com
da jedina je razlika kaj skunkgrowerove biljke vec lice na nekaj, dobre su vec za pobrat kod mojih je jos uvek 80% pistila bijelo i nezrelo trihomi su pod povecalo 60% prozirni znaci nemaju nista a ovih ostalih 40% su mljecno bijeli al nema ni jednog koji je dobil onu pravu jantarnu boju. ja jednostavno nemogu to pobrat jos. a da idem skidat svaki vrh koji ima malo pljesnivog nece mi ostat nist mogu odma sec kod korjena i bacit na gnoj neznam idem lupat glavom u zid il nest tvrdo. :knockknock: :icon_sad:



Nadam se bar da bude kraj ljeta i jesen suncana pa da bar nest izvucem od ova 2 special kusha.
 
15.09.2010
43
123
33
36
www.youtube.com
nazalost Imbra mislim da ni od kusheva nist. vrazji zec ( dabog ga vidio u paprikasu) ih je oglodal sve u krug ko da je zima i da bogec nema kaj drugo za jest i to oba 2. napravil sam jedino kaj sam znal i mogel a to je premosnica to smo na mladim vockama delali da bi ih spasili dok bi ih zec tak pojel sad neznam bas da bu to sljakalo na vutri al 1 od 4 oglodane vocke bi spasilo. znaci na kori koja je zdrava odispod zarezo jedan T naopacke a na gornjoj kori jedan normalan T onda malo se razmakne kora na tom djelu, izrezao jednu granu na koso gore na koso dole i zakalemil sve premazal vocarskim voskom i nadam se najboljem :eek:hno:
evo slika.
2hobe6c.jpg
of3gk2.jpg

30bzm01.jpg
 
15.09.2010
43
123
33
36
www.youtube.com
kaj da ti velim nebum sad nakon svega odustal. vele stari ljudi pametniji popusta a meni su u skoli uvjek govorili da bas nisam nesto pametan. hahhahaha. makar mislim da nist s toga sumnjam da tak mala grana moze napajat cjelu biljku od skoro 2 metra sa energijom i vodom a vec je i dobar dio lisca pozutio. bumo vidli za tjedan dana kak se bu ponasalo nada umire zadnja a Nada je zna se kaj.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Mislim da je veci problem dal ce se ta grana "spojit". Velicina mi se ne cini kao problem, jer ako pogledas kropiranje biljke...ja sam znao strgat (sto slucajno sto namjerno) stabiljku tak da se drzi samo na 50% i jos cijela ocerupana kad pukne ko staklo....ona ce se objesit i stagnirat dok biljka sama ne "pokrpa" tu ranu. Mozda jedino da zastitis nekako biljku od direktnog sunca da ju ne isusi dok se oporavlja bez vode.
Vidjet cemo da....nada je ....je al nekad da i mukte...pa mozda i uspije ovo :)
 
15.09.2010
43
123
33
36
www.youtube.com
ja sad stvarno neznam kak je to kod jednogodisnjih biljki al znam da dok se to dogodi na mladici jabuke ona prezivi to al se prek zime posusi dok sokovi pocnu ic prema dolje. tak da mozda vutri koja je jednogodisnja biljka i nije neki velik problem ak ostane bez kore jer velika kolicina hranjiva ide ispod epiderme znaci kroz stabljiku ne kroz koru a i u stabljici se skladisti velka kolicina hranjiva i vode. mozda je lisce pocelo susit samo zato jer je biljka dehidrirala na otvorenoj rani gubila previse vode pa sad dok sam sve premazal s voskom mozda se situacija popravi i bez tog da se grana ova primi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
15.09.2010
43
123
33
36
www.youtube.com
evo kak sam obecal slike automatica pyramid white widow
evo bolestine
2qipmig.jpg

evo sve zajdno kolko vidite mrtva kisa i dalje pada
25po308.jpg

a evo i najveceg heda debel je ko fanta od dvije litre sam je fanta malo blize kameri pa ne zgleda tak opticka varka
2nu6hs3.jpg
 
15.09.2010
43
123
33
36
www.youtube.com
nemoj rec nebi znal zato sam i napisal evo bolestine. ja ak sam nekaj naucil o toj pljesni smrdljivoj je to da je najbolje odma skidat celi vrh a ak cu ja ic skidat svaki zarazeni vrh cijeli mogu sec odma u korjenu a njima treba bar jos 3 4 tjedna pa necu to radit a da idem sa skaricama rezat tu pljesanj van is vrhova napravil bum jos vece sranje (znam iz osobnog iskustva) tek onda budu letele spore na sve strane i sve zahvatile. tak da sam se odlucil nist ne dirat a ak bolestina uzme maha da zarazi vise od pol biljke onda bum pobral.
citat malo dnevnik treba ljudi ne samo slike gledat ccc
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Bongah nema potrebe da si tako drzak .Cill je htjeo pomoci a ti ako nisi spreman na savjete i kritike onda nemoj voditi dnevnik.Stavit cemo kljuc i dovidjenja.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Ne mogu se uvijek sjetiti za svakog, bolje vise puta upozoriti na pljesan,nego da neko nezna i ode mu ceo grow
u malorku. Ako si se tako odlučio, tvoje je.

Lansku godinu sam imao slično ko ti, pljesan. Cincao sam, hocu poseč, neću, hocu. Rezultat pustio sam je, na kraju
dobio za par plugi, ako bi skinuo pravo vreme bilo bi 60 g suvog na gore.
Onda mi bilo zao.
 
15.09.2010
43
123
33
36
www.youtube.com
opa cupa je napisao(la):
Bongah nema potrebe da si tako drzak .Cill je htjeo pomoci a ti ako nisi spreman na savjete i kritike onda nemoj voditi dnevnik.Stavit cemo kljuc i dovidjenja.

takav sam kakav jesam probaj me prihvatit ak ne onda kak ti velis pod kljuc i dovidjenja. a i mislim da se Cill nije uvredil cim je lajkal post. a i neznam ko bi se normalan na to uvredil kaj sam napisal nemojte samo slike gledat LOL.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Nekad je prst na testaturi brzi nego mozak.

Nista nisam uzeo za zlo.
Ja lajk stisnem kada mi se nešto svidza, ili kada hocu dotičnome dat na znanje, da sam
registrovao sta je napisao.

Trudimo se, da forum bude na dobrom nivoju /mogu kazat da je higijenski /za sve clanove.
Zbog toga kod mene nećeš nigdje naci, da sam nekome napisao lol u bilo kome postu od kada sam ovdje.
Opet znam sta si time mislio, niti si hteo nekog uvrijediti.
Ako se odlučis ostat na vutri, skuzices koliko truda i vremena je potrebno, da je forum takav kakav je.
Da ti i drugi članovi imate sto vise od njega.
 
15.09.2010
43
123
33
36
www.youtube.com
ma sve je to lepo al mi nije jasno kak je to drsko. ne kuzim kaj sam trebal napisat. oprostite uvazeni kolega forumasu dobro ste to uocili i znam kako stoje stvari, vase savjete sam primio na znanje. hahaha. pa nismo deca nit smo sluzbeno ovdi.

a ovaj lol sam f truc stavil jer nevolim autoritete pogotovo kad mi prete.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jones_Davy and CilI