Ruderalis Indica, White Russian fem + Passion #1 indoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

icarus

Aktivan Član
12.11.2013
70
157
33
44
Rijeka
Pozdrav ekipa.

Nakon što sam jučer primjetio da su mi obje biljke koje su rasle ispale mudonje (domaja) danas sam odlučio baciti posljednje dvije SensiSeeds Ruderalis Indica na klijanje.

Indoor grow.
  • - box 90, 65, 55
  • - 150w inline ispuh
  • - pasivni intake
  • - hps 250w dual spectrum / batwing reflektor
  • - zemlja - humus + organska zemlja (imam komposter u vrtu pa radim svoju) - prvi put radim u zemlji - prije toga isključivo hidroponski
  • - gnojiva koja i inače koristim u hidroponiji (KRISTAL start - 11/40/2, KRISTALIT list - 20/5/10, KRISTALIT univerzal - 18/18/18 i KRISTALON plod/cvijet - 15/5/30(+3)+Micro) (sva gnojiva imaju i ostale mikroelemente)
  • - senzori za vlažnost zemlje
  • - matična ploča bazirana na atmega8 procesoru (automatizacija ciklusa svjetla, zalijevanja, temperature...)
  • - No mercy 12/12 from seed. (nadam se jednom mudonji i jednoj ženki - treba mi sjemena) - ako budu obje ženke onda ću tretirati srebrom)
2d0xgdh.jpg

posudice

2afl7jt.jpg

Posljednja dva sjemena

29zed81.jpg

Spremno za proklijavanje

scqe4h.jpg

Gnojiva

2nj9j4h.jpg

Jedan od senzora (vlažnost zemlje)

mbr12s.jpg

Homemade matična ploča bazirana na ATMEL AtMEGA8 procesoru

Do slijedećeg updatea... keep on growing! ;)
 

icarus

Aktivan Član
12.11.2013
70
157
33
44
Rijeka
@ChilliHead: Pa zapravo - vidiš... dobra ideja... ali... :) obzirom da su ovo posljednja dva sjemena ovog straina, pomoći ću biljkama koliko god mogu jer ovaj grow radim uglavnom zbog sjemenja a slijedeći bi mogao biti full organic :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ChiliHead

icarus

Aktivan Član
12.11.2013
70
157
33
44
Rijeka
Mini update: 9.12.2013

LED 3x50W skinute, instalirana CT 250W. Box skoro spreman.
Sjemenke provirile iz zemlje.

Dodana i jedna White Russian fem. za mamu ;)
2j2xlbn.jpg


edit: Nakon tjedan dana će ova kadica sa hidroponijom također napustiti box ;)