Rumble in the jungle (Pineapple Chunk, Acapulco Gold, Sour Diesel, White Widow)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Pozdrav ekpi.
Nakon uspješno završenog unutrašnjeg uzgoja, vrijeme je da to isto napravim i vani.
Planiram posaditi četiri biljčice. Pineapple chunk, Acapulco gold, Liberty haze i White widow. Sve su feminizirane i pomno odabrane nakon godine dana studiranja.
Biljčice su trenutno u "inkubatoru" tj, u boxu, iznikle 18.04 i planiram ih držati tako 20-25 dana na režimu 18-6.
Sajt je izvrstan. Prava džungla, gdje ljudska noga nije kročila od cara Dioklecijana.
Rupe su 50x50x30.
Evo i sličica.

DSC_0112.jpg DSC_0113.jpg DSC_0114.jpg

Nabavio sam hidrogel, i planiram ga pomiješati sa 75 lit plantella balkonia i 75 lit Klassmana. Obje zemlje osobno provjerene, i dosadašnja iskustva govore da ne mijenjam ništa što se pokazalo dobro.
Za sada još nisam siguran u omjer zemlje i hidrogela, ali i to će biti riješeno do trenutka presađivanja.
Savjeti i komentari dobrodošli.
 
Poslednja izmena od urednika:

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.319
8.339
258
Opaaa! Bice zanimljivo! Jedino, nesto su mi blizu rupe jedna drugoj, mozda bolje jos malo razmaci da se ne guzvaju bez razloga.

A za hidro gel ima po forumu par tema sa tacnim odnosom koji treba koristiti tako da tu nemas puno sta da razmisljas. :)

Ajde sretno! :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jones_Davy

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Lijepo si se nakrampao :) . Bit će zanimljivo i egzotično. Odlična priprema. Nek ti je sa srećom :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jones_Davy

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Hvala ekipa.
Bit će to sve u najboljem redu. Navikao ja na maškin, čak ni masažu poslije nisam tražio.
Što se tiče hidrogela, na uputstvu piše da se miješa 5 kg na m3, što znači 0,5 kg na 100 lit zemlje, ili konkretno u mom slučaju 0,75 na 150 lit. zemlje.
Jack je promiješao 3 kg hidrogela na 300 lit.zemlje a neki su stavljali 1-3 grama na 1 lit. zemlje.
Ja razmatram staviti 0,5 kg na 150 lit zemlje, a ako ima netko bolje iskustvo, slobodno javite. Učimo i napredujemo zajedno.
Hvala još jednom na ovolikom zanimanju. :respect:
Uskoro i fotke iz inkubatora.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Falket
12.01.2014
21
19
3
Sretno rista!!
Ovo ću pratit, najviše radi acapulca,,snimam ga već duže vrijeme i čini mi se vrhunska sorta...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jones_Davy

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Sve su to vrhunske sorte, bar na papiru, a papir trpi sve. Trenutno sam na ak-47 regular, i to je to. Okus, miris, boja......a ovaj izbor je u rangu ak-47 (na papiru) ali to ću znati tek u kolovozu kad procvatu i kad ih pomirišem. Uhhhh, jedva čekam dan kad budem mogao preko kompaća pomirisati, a do tada moram zamišljati, makar mi ni to nije loše, dapače, ponekad mi bolje u glavi ispadne nego u stvarnosti, heh
 

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
Dobre sjemenke, dobar sajt, dobra priprema....malo strpljenja i dobrog vremena i rezultat bi trebao biti odličan
Sretan grow JD
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jones_Davy
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.