Rumble in the jungle (Pineapple Chunk, Acapulco Gold, Sour Diesel, White Widow)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
meni se tvoje slike ne otvaraju al nije bitno. nego, meni se cini da je acapulco bio problematican jos dok si ga imao u boxu, lisce mu je cudno raslo,samo u boksu nije bilo nametnika koji bi ga grickali. bar se meni tako cini.
valjda je genetika problem.
ja bi ga iscupao ,kida ti zivce bezveze.
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Slike bi se trebale vidjeti. Ja nemam taj osjećaj da je genetika u pitanju. Prilikom predasnje bila je fenomentastična, prava ljepotica sa naslovnice, ali stres od zrikavaca je prevelik, i još je u šoku.

Ne odustajem tako lako, a i ima još vremena za automatika, pa čemu žurba. Nije mene lako naživcirati, pogotovo kad se navečer opustim sa mojom ljubimicom 47-icom. :cool44:

Edit; Hvala Stipe ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Upravo se vratih sa sajta. Moram priznati da me je hydrogel oduševio.

Naime, nisam ih zalijevao evo ima već 15 dana, a biljke i dalje izgledaju odlično.

Sour Diesel White Widow prije topiranja i poslije topiranja i supercropinga




Pineapple chunk novi topići na njemu i problemčić



Danas sam ih zalio ne radi vode, nego radi hrane. :meatballs:
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Danas je tribalo obać masline, otuć mulce, prigledat kako se otribila, koliko je oprhlo....i tako to...uglavnom gušt i po....divit se......

Evo i u nas spužih....nisu oni umčanski,,,,ovi su domaći...od maslin :p



I tako ja lipo obilazim i kontam......prvo ću obać masline, pa kad zapade Sunce, obać i one moje lipotice....u bušku.....

Otućijem, vežijen....obiilazin...i tako nakon desete vidin bužuu. Malo dalje od nje.....još jedna....pa ispod još malo prekopano.....

ahaaaaa....opeta su došli....



divji bahići....ilitiga veprovi.....na desetak mistih preoralo....i da škužate....pok....lo....Slika san i to....ma ni za svaki štumak...može na p.p. koga zanima., ha,ha

Odma mi prošlo kroz glavu.......da mi nisu brž priorali oko onih mojih curih....ajme....gren obać odma, pa ću posli oko maslin...

I gren nizbrdo....a sve okolo mene škakavci...ko ovo ni vidi..normalno da ne bi virova,,,a ima i naših.....ee...moji babori....olitiga blavori kako bi to rekli književno, :D

I to san slika (a šta me pralo), pa kome se vo smeta, neka zatvori oči....meni ne smetaju....

ma kako ih slatko gucadu.....mmmmmmm....guštan ih gledat...



I tako dojden do cura, obilazin....je ča ugrizeno....ni....nisu došli veprovi.....stupa je tamo...i smrdi na naftu....dobro je...

Okrićen se da ću ća,,,,okolo mene skačedu....isti oni ka iz maslinika.....ajme....odma po actaru....



A pri nega san iša...opalija par slik,,,brž posli neću moć,,,,



Vratija se sa naoružanjem, he, he....pa u boj...i umućka malo neem azala + tekući agrovit+ plantella željezo u bočicu sa sprejom....i u napad..

Poprska sve uokolo sa actarom, potroši cilu bocu,,,,,pa s drugom bocom bućkuriša po curama, i sprida...a borami i straga...he, he...ne virujen da nin smeta,,,

E sad na miru da razmotrimo ča daje......i kako smo do sada.....ma lipo to sve izgleda...moram vo slikat...

Znan da san reka da neću...ma moran... nisu nego tri ostale....Acapulco je parti....pa će brž moderator...ako mu se bude dalo....a i ne mora....priminit i naslov...

.

I eto tako meni projde dan.....i na kraju....pored svih ovih beštija ča san danas trefi.....još mi je i fazanka isprid auta stala......pa ćoka ništo,,,,



Eto tako van je to bilo danas,,,,,,a brž ću van i reć kako je bilo posli..... :jointpass:
 

vetar

drug član od 2008
26.05.2014
138
122
43
odlican dnevnik to prvo :) nego i ja sam kao ti imao problema sa ww ko ti sa
acapulko gold, cela mi je bila topirana i ocerupana od strane neke zivotinje pa
je kasnije porasla skoro 2 metra, tako da ne odustaj od nje ako vec nisi.
sretno!
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163

Gagiba

Aktivan Član
Gego je šampion!!! :D
Identično je razumljiv poput tebe. Očigledno da koristite ista inspirativna sredstva prilikom pisanja!!! :bong7bp: :bananica :banana_dred:



Nego da ti ne spamujem dnevnik, očekujemo nove fotkice. Naročito me zanima onaj mučenik, nesrećno izjedeni Acapulco. Mislim da ima i vremena i potencijala da se rekupira odnosno da istera zelene mase dovoljno da prilično ozbiljno uđe u cvetanje. Držimo mu fige i navijamo za njega (kao za autsajdera na SP) :D

E da, što se tiče one dame političara koja obećava Urugvaj, odmah da ti kažem da nema od toga ništa. Bar ne u dogledno vreme. Rekla ti je to samo da bi te kupila, tebe, tvoj glas i eventualno glas još nekoga kome ti preneseš njene tkz. namere. Da bi se na ovom veselom Balkanu doživeo Urugvaj neophodno je prethodno jedno grupno podizanje svesti na jedan mnogo viši nivo, ali da ne davim o tome...
Možemo biti i više nego zadovoljni ukoliko ubodemo švajcarski ili češki model. Registracija, par biljaka pod zvaničnom kontrolom i nema cimanja ukoliko u parku variš džoint a naiđu kerovi iskeženih zuba i naoštrenih pendreka!! ;)
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
To ti je nama od Sunca, nije nasljedna bolest :D ali oboli svak ko se doli preseli. :icon_wink: :sun2: :sun2: :sun2:
Acapulco je definitivno "u večnim lovištima", ali je posijan jedan Big Bang auto, pa kad je već rupe.......da se nisam mučio bezveze,

Mislim da ni Urugvajci nisu ništa na puno većem nivou od nas "Balkanjerosa", i mi smo u totalnoj banani, pa me ne bi čudilo da se posegne i za "radikalnim mjerama" poput Urugvajskih.

Srećom, vutra.org širi pozitivnu vibru koja se širi vrlo brzo, i naša "političarka" je već na 12 % biračkog tijela, a mi smo dobrim dijelom "zaslužni" za to, ali nećemo više o politici.

Znaš kako je naš Meštar jednom reka "Neću politiku u moju butigu" pa evo novog izvješća.

Danas sam ih morao zaliti. Vrućina je nesnosna, kao što vjerujem svugdje ovih dana, ali ovdje kiša nije padala od "Velike poplave" pa je suša već vidljiva i na drugim biljkama osim naših,

Pošto sam skužio vrlo dobro kako PH utječe na razvoj biljaka (u boxu) logično mi je da taj isti PH ima utjecaja i u vanjskom uzgoju, bez obzira što neki groweri kažu kako to nema veze.

Napunio sam dvije kante od 10 lit. dodao u svaku po 100 ml. plantele list i 50 ml. tekućeg željeza, te izmjerio ph bućkuriša. 8,3.

Pročitao sve o problemima u vezi sa ph ( korisni linkovi) i skužio zašto mi se pojavio onaj "problemčić" na listovima( par postova iznad)

Regulirao ph sa ph minusom na 6,3 i svaka je dobila po 6,5 litara.

Jedino mi je žedna bila ona u najplićoj rupi (Pineapple), ostale dvije nimalo, ali kad već nosim vodu........sad sam miran 10-tak dana.

Superkropirana White widow Dva puta topiran Sour Diesel Dva puta topiran Pineapple (u pozadini Sour)

 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
I meni je....a šta ćeš.....nisu mi se posložile kockice ovih dana......dogodile su mi se i puno ružnije stvari ovih dana...... idemo dalje....vrijeme liječi sve rane....ali ožiljci ostaju.... nažalost.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ImbraGrabarić

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Hvala na podršci kolege i prijatelji. :respect:
Život teče dalje, stisklo me sa svih strana....Murhpyev zakon.....jedino me tješe one moje ljepotice....i daju mi snagu da lakše prebrodim ovo teško razdoblje....
Povirio sam u tajni vrt moga prijatelja, i podsjetilo me da napravim slični zahvat, tj, da malo "mučim" svoje cure.



Zahvalne su na plantelli i željezu.



Par dana nema Sunca, i još par ga neće biti......no poslije kiše......uvijek Sunce izađe. :mellow:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.