Rumble in the jungle (Pineapple Chunk, Acapulco Gold, Sour Diesel, White Widow)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Fala na "mladi gospon".... :thankyou: ......a što se tiče gužve.....pa i nije neka.....zrikavci,skakavci i miševi su mi "pomogli" da ne bude preveć.
Ovu ideju sa polcolnom cijevi sam prošao sa mladim maslinama....imam ih kolko oćeš (cijevi).....ali sad sam ih navikao na površinsko zalivanje (računajući na svemogući hidrogel) i imaju jako razvijene površinske kapilare, i nema mi druge, nego nastaviti kako sam počeo. Prva obilnija kiša bi spasila situaciju, da rashladi zemlju.....i spasi me od potezanja kanti.
Ako večeras, ili sutra ne padne......dobro ću se nabildati od kanturina.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
e...htio bi samo nesto reci....mozda spamam al...mozda ce i koristit.

moj onaj grm u tegli. kad je vani suncano, on popije 6L vode dnevno prije nego se obijesi. Znaci biljka koja je manja od tvojih i koja nema okolnu suhu zemlju koja krade vodu, popije 6L na dan. A jos nije bilo preko 30°C. i tegla se nikad ne ugrije jer je u travi i krosnja stiti od sunca. Vecinu vode popije biljka.
hocu rec da mislim da tvojih 7-8L je jako malo obzirom na suhu i vrucu zemlju i na velicinu biljke.

ovo je bilo samo informativno kolko biljka moze popit vode (koja nije u zemlji)

...a o biljkama tvojim necu ni komentirat :D to znas da sam ljubomoran :p
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Stipe, uljepšao si mi dan. :)
Već sam se počeo pitati....u čemu griješim, pogotovo kad mi kolege iz Dalmacije kažu da zalijevaju svakih 10 dana....iako mi zvuči kao SF, svejedno me je kopkalo...
Evo se jutros naoblačilo, jugo i dalje puše, sparina je neizdrživa....možda nešto i bude.....ajmo ponoviti ples za kišu.. :Laie_28: :Laie_28: :Laie_28:
Evo zadnjih 15 dana......kolike su bile temp.


30° Lo 17°Actual Temp 32° Lo 17°Actual Temp 30° Lo 18°Actual Temp 27° Lo 17°Actual Temp 31° Lo 18°Actual Temp 31° Lo 17Actual Temp 32° Lo 18Actual Temp 34° Lo 18Actual Temp 35° Lo 17°Actual Temp 35° Lo 18 Actual Temp 34° Lo 19°Actual Temp 30° Lo 18°Actual Temp 28° Lo 17°Actual Temp 26° Lo 16°Actual Temp 27° Lo 12°Actual Temp 29° Lo 12
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Peroooooo and Stipe

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Opet sam slabo otplesao......i opet od kiše ostalo mi k. Ali zato sam jako dobar nosač kanti. ;)
Tako sam i jučer opet svakoj dao po 7,5 lit kišnice, i usput poskidao par žućkastih listova, pregledao ima li novih ogrizotina, nema....cure su zdrave i nastavljaju sa cvjetanjem.
Topovi se debljaju, posvud izbijaju cvjetići. Eh, da.....Sour Diesel pretekao po visini i širini ostale. :p i možda opravda visoku cijenu. I ne samo to što je pretekao ostale, počeo je i intezivno mirisati.
Slija nema, jer se ništa drugo značajno nije dogodilo, idući puta malo više slija od SD-a.
Kiše nema, ali su bar temerature popustile....barem nešto.
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
A mi sa kisurinama popizdili vise...Jones vrlo rado bih ti prepustila nasu kisu,ali neverujem da bih joj se i obradovao kao ni mi jer ova nasa je gotovo uvek u zadnje vreme pracena jakim olujnim vetrovima ,pa tako da se bas i neradujemo kisama..cini mi se vise stete nego koristi,nadam se da ce vise i prestati da nam jos sad i u cvetanju ne napravi neki problem sa budji itd...:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jones_Davy

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Eeee da je moguće da ja vama pošaljem malo Sunca, a vi meni malo kiše......pa di bi nam bio kraj.
Evo, ja ću okrenut pilu naopako.....pa ću bubnjati za Sunce..... :Laie_28: :Laie_28: :sun2: :sun2: .......(kvragu i sedmi i osmi....kad će više fermat,.... ocidilo me ka limun)
 

MalaMaca

Aktivan Član
28.05.2014
128
101
0
kod mene prognoziraju 7 dana kise,a nocas i danas trebala biti grmljavina sa kisom cijelu noc i dan,a noc je prosla mirna i od jutra tuce sunce bez oblacka an nebu.....ma nemaju oni pojma vise sta prognoziraju :) Uzalud im milijonski uredjaji kad ovi sa avionima rade krizic kruzic po nebu i prognoziraju svoje vrijeme,nazalost :(

Bice bolje :)
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Koliko pratim outdoor,kod tebe su idealni uvjeti za high quality ganju :) :rasta1:
Hedovi ima da budu debeli ko podlaktica,masni i bez plijesni.To što moraš sad pojačano zalijevat neka je slatka muka... Iako one sad piju ko blesave,možda da baciš malo sijena pod njih da minimalno hlapi voda? Isto tako moglo bi biti od koristi da ih malo okopaš motikom.Kao kad okopavaš masline,dat ćeš korijenu kisika i više vode će prodrijet u dubinu.U svakom slučaju užitakje vidjeti ovako dobar outdoor :thumb:
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Pa je...uvjeti su skoro idealni....i bit će to top quality marihuana, uopće ne sumnjam. Možda sam jedino pogriješio što sam ih navikao na dosta vode, i površinsko zalivanje, pa su razvile i površinsko korjenje. E sad...kad bih išao sa okopavanjem, pokidao bi sve te površinske korjenčiće, i stagnirala bi dok se ne oporavi i razvije novo korjenje. Bar je takvo moje iskustvo sa maslinama. Malo ću ih grabljicama razrahliti, ali ne puno, da ne oštetim previše.
Mislim da ću staviti foliju ispod malča, i tako spriječiti hlapljenje.
Ovih dana kiša padala posvud uokolo, grmilo, lampalo, a ovdje ni kapi.....ma već smo mi navikli na ovu našu mikroklimu......bar neće biti plijesni, i topovi će biti upravo onakvi kao što si naveo...ko podlaktica....od košarkaša, ha,ha...Sunca im nefali, a neće falit ni THC-a.
Primjetio sam da su se na PC-u počeli stvarati trihinomi po svom lišću, pa i sunčanom, i više neću puno skidati lišće sa njega, neka ostane za haš i ulje.
Predvečer idem zaliti, ma kad prije je prošlo dva dana....."slatke" muke se nastavljaju......
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Ja da sam na tvom mestu samo bih nastavila kao i do sad kako si radio,evidentno je da si dobri radio jer vidi se iz prilozenog..:) nebih kopala niti nista eksperimentisala,kad si do sad vuki vodu mozes i ovih par meseci koja su ostala...jer tim koji pobedjuje nemenja se,tako ni ti nemenjaj nista..:) kanta vode vise manje nemenja ti nesto puno,kad vec imas srecu da te vreme sluzi kako treba..:)
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Imaš i ti prav Ena,.... ekipa se ne mijenja, ali u drugom poluvremenu su ponekad nužne male promjene, ima igrača kojima ponestaje daha, pa trener mora reagirati na vrijeme. ;)
Nešto ću sigurno malo promijeniti, ali odluku ću donijeti večeras....kad se sagleda situacija....zapali frulica......samo opušteno.....i ideje same naviru. :joint2:
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Vidi ,uvek ima ona da uvek moze i bolje..:) pa ako mislis da mozes nesto tu jos poboljsati,onda naravno samo napred..:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jones_Davy

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Kako ti odlučiš :respect: Iako bi ovo sa okopavanjem bilo jako dobro!!! Nisam čitao po netu da treba ili ne treba okopavati,nego ti pišem iz vlastitog iskustva.100% ne možeš ništa usrat. jedno 20cm od biljke ukrug i 15-20cm u dubinu,mirne duše...Čak i ako oštetiš one male korjenčiće pri vrhu nije neka šteta.Biljka neće ni osjetiti ;)
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Mitch, poslušah tvoj savjet, i okopah plitko i široko......povadio kamenje koje je trebalo služiti kao izolacija, zalio sa po 7,5 lit kišnice......i malo pričekao da se rekuperaju i da poslikam, ......zafrulio jednoga....a onda......nebo na zemlju :b_jump: jedva sam uteka...lampa, grmi...meni ne rade brisači...nisam ima kada niti zatrpati malč. Trenutno nemam pojma koliko je palo,...idem sada provjeriti posljedice.....staviti foliju i zatrpati malčem. Nosim opet i aparat za slikavanje.....

EDIT:

I evo šta se dogodilo.....kaznilo me.....nisam veza SD, i polomilo mu tri grane......tudum...eto što sam.....to mi je kazna šta sam puno falija SD....
A ništa.....kolac,izolir i špag u ruke...i ajmo spasiti šta se spasiti da....palo je 25 litara kiše u 10 minuta.....uz to...i tuče (grada) je bilo..



Postavio sam foliju, i prekrio malčem....
WW i PC prošli bez ogrebotine, jedino što je PC-a opet oglođalo, ali ovaj puta nemilo....10-cm kore više nema....ovo postaje uistinu frustrirajuće....



Spasio sam SD koliko sam mogao...šta će biti dalje....ni baba vračara nezna......Jedna je grana u "večnim lovištima" , jedna pod upitnikom, treća spašena.



Evo i WW-a i PC......morat ću to sve još jednom malo bolje pripovezat.....za slučaj iduće nevere....a to ipak neće biti tako skoro.....




Za prolivenim mlijekom se ne plače......idemo dalje, do pobjede.
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    450,6 KB · Pregleda: 25
  • 2.jpg
    2.jpg
    393,3 KB · Pregleda: 27
  • 3.jpg
    3.jpg
    348,9 KB · Pregleda: 27
  • 4.jpg
    4.jpg
    426,8 KB · Pregleda: 27
  • 5.jpg
    5.jpg
    356,4 KB · Pregleda: 27
  • 6.jpg
    6.jpg
    416 KB · Pregleda: 27
  • 7.jpg
    7.jpg
    418,4 KB · Pregleda: 27
  • 8.jpg
    8.jpg
    412,1 KB · Pregleda: 24
  • 9.jpg
    9.jpg
    393,5 KB · Pregleda: 25
  • 10.jpg
    10.jpg
    362,6 KB · Pregleda: 24
Poslednja izmena od urednika:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
O jeemu...iz krajnosti u krajnost. Prvo dozivas kisu ko indijanac, i sad kad padne napravi kaos. Mislim da si fulo ritam kad si dozivo :p
Nisam skuzio po slikama, dal si zastitio potrgane sa voskom ili? Moralo bi se to sve primit bez problema. Sad si barem miran 2-3 dana za zaljevanje, a onda ce te docekat kao da se nist nije desilo :)
...evo tu kisa pada vec par dana bez prestanka....sljedece godine sadim rizu ili trsku...a mozda lopoche ili lotus :)
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
U pravu si Stipe...:) Jones jer vidis da sam nazalost bila u pravu to za kisu,da ti je ipak bolje nositi koju kantu vise vode a mirno spavati...a mi smo vise oguglali sa tim problemom sa kisurinama ,jakim vetrovima i tim raznim nevremenima...:) neznam ni sama koluko sam do sad kupila izolir traka i kanapa kako bi sanirala posledice nevremena na biljkicama..sve sam sanirala i nemam nekih vecih steta...:) samo napred preporucujem i tebi te izolirke i kanape,nevreme nekad radi svoje a mi cemo nase...:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.