Run From The Cure - The Rick Simpson Story

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
dr.manijak je napisao(la):
Pa smo ja i drugar razmisljali da mu dajemo ulje krisom u toku terapije samo je sad pitanje da li je moguce uzimati ulje i terapiju u isto vreme?//////
nemojte na to ni pomisljat jer ulje je prejako da nece osjetit da se nesto desava sa njim a ako nebude znao sta se desava pomislit ce da mu je to od bolesti pa ce mu biti jos gore....ovo pisem iz iskustva jedne osobe koja je probala i vrlo brzo odustala jer se bolesnik osjecao omamljeno i bez snage i pomislio je da su mu zanji dani zato bolje smislite kako mu podvalit dokumentarce u vezi lijecenja uljem a on ce sam odluciti sa cime ce se lijeciti
 

budjavBud

Aktivan Član
14.01.2014
88
117
33
evo ako mogu ovdje objavit kako napreduje slucaj koristenja ulja u mojoj obitelji, otac ulje uzima 1mj. prije pocetka kemoterapija i sada nakon četvrte doze odlazi na MR... Rezultat, 50-70% smanjene stanice raka, ljudi mi smo presretni, želim svima srecu s uljima i mislim da znatno pomaže s kemoterapijom, i cale ima minimalne nuspojave kemoterapije, koje u glavi pripisujem ulju, cak sam jako siguran.. Ajde lep pozdrav
 

budjavBud

Aktivan Član
14.01.2014
88
117
33
Hvala ljudi evo da se nadovežem na post prije, da vam objasnim sliku tog pregleda danas..

Inace nalazi dolaze kroz tjedan dana i ovo ništa nije službeno, ali doktor koji je proučavao to sve odmah mu je nakon MR-e osobno rekao da se 50-70% svega povuklo, da su rezultati iznenadjujuci gledajuci da je tek na 1/3 kemoterapija... očito se od entuzijazma ni doktor nije strpio da dodju nalazi :)

sry nisam edito post...
 
14.01.2013
69
18
8
41
mozete li mi reci moze li se otapati sa ovim "benzil benzoat"?? rekao sam frendu da uzme medicinski benzin i oni su mu to dali.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Medicinski benzin i benzil benzonat nemaju veze jedno sa drugim. Benzin se koristi za ciscenje i kao otapalo i jos slicnih primjera a benzonat u kremama, sapunima, kao lijek protiv svrabi i pitajboga kaj jos ne...i neznam dal ce u tome uspjet ista otopit :)
Ak se ne varam sa med.benzinom kao otapalom mozes raditi ulje....to kaj sam naso tu pa procitaj(ima nesto o benzinu)
https://vutra.org/topic/7716-kako-napraviti-ulje/
 
14.01.2013
69
18
8
41
on je trazio medicinski benzin a dali su mu ovo, "benzil benzoat". zato pitam je li to jedno te isto i moze li se sa ovim otapati sto su mu dali?
moze li se otapati sa 96% alkoholom? je li to etilni ili izopropilni? moze li se 99% alkohol nabaviti u ljekarnama? ovo s alkoholom me zbunjuje sve.
vidim da treba 8 litara na pola kile, to mi djeluje bas previse. imam kilu za preradit, po ovome ce mi trebati cisterna alkohola...
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Dali su mu krivo....nemres stime nist osim mazat noge kad te komarac ubode. To nije otapalo.
Procitaj ovu temu od pocetka i onu koju sam ti dao. Sve pise.
Izopropilni alkohol ili propanol - C3H7OH
Etilni alkohol ili etanol - C2H5OH

Mozes sa bilo kojim od njih otapat. Koriste se oba...neko preferira jedan neko drugi...al kolko vidim izopropilni se vise koristi u ekstrakciji ulja. A to kolko treba...jbga....1kg vutre nije bas malo ;)
 
14.01.2013
69
18
8
41
ma nije malo ali 16 litara alkohola da mi treba za 1kg mi zvuci van pameti... kolika je otprilike cijena jednog i drugog znas li?
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
pa dobro mozes se provuci i sa 15 L :D salu na stranu to je kolicina koja ti je potrebna da kvalitetno napravis ulje od te kolicine e sad je samo na tebi gdje ces naci najeftiniju opciju koja se krece negdje od 35kn pa do preko 100 po litri
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jesam

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Pa dosipavaš kako isparava. Ne vidim u čemu je problem :) A možeš i na 2-3 puta. Tko kaže da se mora odjednom :) Ja sam npr. spremio otopinu u boce od tog istog alkohola kojim sam otapao i kuhao sutradan ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: NEURO BOY1
03.10.2014
2
0
0
Pozdrav svima, imam par pitanja.. karcinom je metastazirao na limfne cvorove , na pluca, na tanko crijevo koje je odstranjeno oko 17cm prije dva mjeseca otprilike..uzima ulje vec petu kap po dvije dnevno, medjutim konstantno spava i bunca u toku noci, nekad kaslje, ne zali se na bolove, ne koristi nista osim kapi i dva puta sedmicno infuziju NaCl +vit.c i b comp. Molim vas, da li je neko imao slicna iskustva, da li je ovo dobra reakcija ili ne, jer on skoro pa stalno spava, nema nikakvih bolova, malo mu se vratila njegova prirodna boja u licu, ali ostalo je sve isto.. prije dva mjeseca doktori su rekli da ima jos najvise dva mjeseca zivota, medjutim evo probili smo tu membranu.. molim one koji znaju nesto o ovome da se jave. Pozz svima
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Spavanje i odmaranje je normalna reakcija tijela na uzimanje ulja. Buncanje/sanjanje/ isto.
Vise ce ti odgovoriti oni koji su konzumirali ulje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
to sto spava i bunca je normalana reakcija ulja tako da vas to ne treba brinut jer mora spavat a najbitnije je da ga neboli
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N and CilI
03.10.2014
2
0
0
Hvala vam, voljela .bih da se jos neko javi ko je imao iskustva da vidi djelovanje kapi, jer je meni ovo totalno nejasno, jos me zanima zbog razlike u kvaliteti da li bi bilo dobro da se poveca doza jer evo vec od srijede uzima samo dvije kapi, znaci vec cetiri dana, da li da povecamo dozu obzirom na kvalitetu? Pozz svima
 

samy novi acc

Aktivan Član
20.03.2014
85
95
43
39
Pozdrav ljudi citao sam temu i vidim da ste spominjali ulje od Royal Queen Seedsa pa imam pitanje dali je netko probao to ulje ? Vec par dana citam i googlam pa neki kazu da ta ulja i nisu neka kvaliteza jer su radena od industrijske konoplje sa malim udjelom thc-a , a i cijena je super 10 ml -35 e..uglavnom konkretno pitqnje bi bilo to ulje sadrzi 4% CBD-a i 0.173 % THC-a dali je to solidna razina ili ulje treba imati veci postotak oba sastava ? Nadam se da ce netko znati odgovor :) pozdrav forumasi !