Run From The Cure - The Rick Simpson Story

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Hašiš je proizvod koji dobiješ "ekstrakcijom" iz ženskog cvijeta kanabisa. Vecinom sluzi za konzumiranje udisanjem odnosno pušenjem. Ulje od kanabisa se dobiva malo drugacijim procesom međutim također je proizvod koji dobijes "ekstrakcijom" iz ženskog cvijeta kanabisa. Ono sto tebi treba je ulje kanabisa. Planiras vlastiti uzgoj?
 
07.05.2015
7
1
3
43
Hvala puno na odgovoru.
S obzirom da imam jedan slučaj u obitelji agresivnog tumora koji je u 4mj. narastao 10cm i proširio se dosta (ct bio čist prije 4mj, jel), nisam siguran da stignem uzgojiti, prvenstveno bih se htio za početak drukčije snaći, ali naravno sam zainteresiran i za uzgoj ukoliko bude moguće. Sad trenutno pokušavam što više saznati, što se može i kako. Ispričavam se ako sam prekršio neko pravilo sa ovim postom.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Nisi prekrsio pravilo ali mogu ti odmah otvoreno reci. Ovdje nema prodaje ulja. Ako netko to i radi, desava se mimo foruma ondosno tko zna na koji nacin. Ovdje se nalaze ljudi koji su spremni svojim iskustvom pa i najvećem početniku koji je spreman poslušati i pročitati pomoći da dodje do svojih biljaka. Rizik je kupovati kanabis na cesti pa praviti ulje od njega, međutim i to je način ako ne postoji drugi. Klikni gore na mapu foruma pa prodji kroz odjeljke "Projektiranje prostora za uzgoj". Nakon toga pogledaj zavrsene unutrasnje i zavrsene vanjske dnevnike. Koji god ces pogledati vodi pricu uzgoja od pocetka do kraja. Neki detaljnije neki manje detaljno. Opremu možeš kupiti već sutra, biljke staviti na klijanje za 5 dana. Do tada mozes vidjeti koje su opcije da mozda posadis nesto vani. Pravo je vrijeme za to. Ako imas bilo kakva pitanja, kome god se obratis ako je u stanju pomoci ce tako i napraviti ;) Drzim fige, vjerujem da nije jednostavno.
 
07.05.2015
7
1
3
43
Razumijem, s obzirom na zakon i sve, i hvala ti na pomoći i podršci.
Svjestan sam rizika, ali ako ne bude druge-jel, nema puno izbora.
Ovaj forum je stvarno odličan, i pregledati ću ga koliko god budem mogao.
Hvala još jednom.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Dobro dosao na forum :) nazalost si tu zbog bolesti al bolesti su sastavni dio zivota i tu je tesko nesto promijeniti....sto se tice ulja od hasisa nemam sa njim iskustva nekad davno sam bio u prilici vidjet to i izgleda mi kao tinktura jer to ni blizu nije gusto kao ulje o kojem je ovdje rijec stoga mislim da to nebi imalo svrhu...neka me ispravi netko ako grijesim
 
07.05.2015
7
1
3
43
Hvala ti! Ma bolesti nebi bile problem da nema onih koji koče ljude da si pomognu (farmaceuti,vlade). Alli šta se može, svi bi lovu i moć, makar pregazili sve ostale. Hvala na info, naletio sam na to, pa reko da provjerim, da se ne bih zeznuo.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Razlika je u razina koncetracije THC, CBD i ostalih kanabinoida unutar jednog i drugog.

Reported THC contents vary between sources. One pound of marijuana generates about 1/5 to 1/10 of a pound of butane hash oil.[6] The 2009 World Drug Reports reports THC content as "may exceed 60%". A 2013 American forensic science book gave a range of 10–30% delta-9 THC by weight and a 1972 American forensic journal reported a range of 20–65%.[7][8] Current testing labs regularly report oil potencies ranging from 30% to 90%, with levels of dispensary quality oil typically ranging from 60% to 85%, occasionally higher and occasionally lower.[9] Some extracts have supposedly been tested to over 99% THC but these are made using a process involving toluene washing.[10] Because of the nature of cannabis producing essential oils, or terpenes as well as psychoactive compounds, the percentage of THC can vary greatly from one strain to the next.
 
07.05.2015
7
1
3
43
Hvala opet na info. Sad sam naišao na sprej Sativex koji je legalan u 17 zemalja EU, i navodi se kao lijek za MS, ali vjerujem da bi to pomoglo i u ostalim slučajevima. Budem malo istražio to, znači nije riječ o kapsulama i muljatorima, već sprej.

http://www.jutarnji.hr/legalizacija-indijske-konoplje-za-lijecenje-ipak-strucno-pitanje/1235604/


isprike ako je netko već postavio ovo isto, trenutno mi je glava trodupla od svih linkova, mejlova, pitanja... Htio bih odmah sad sve saznati, a naravno da ne ide.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Hasis se može u potrebiti za ulje.
Dodas mu otopalo, malo, da se hasis istopi u njemu. Onda to prokuvas u
Vrućoj vodi. Manju posudu sa hasisem i otopalom staviš u vruću vodu i
Mjesas polako, da otopalo ispari i na kraju staviš koju kap vode unutra.
Ono sto dobiješ stavi u pećnicu na 125°c za pola sata da nepravds dekarbonaciju.
To je za početak, dok ne uzgojis svoje biljke i iz toga napraviš ulje.

Sativex nije za cancer, rak. To je ko da aspirinom napadnes pljucnicu.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Cisti ekstrakt THC-a. Osim THC - a u kanabisu imas jos vise od 120 razlicitih kanabinoida i otkrivaju se novi svakim danom.
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Ovako, imam par automatica koji su blizu kraja i od jednog bih pokušao napravit ulje, pretpostavljam da ce bit u prosjeku 60-70g po biljci a uz to imam i nekih 200g trima što glavnih listova što trma s kristalima od više raznih strainova, pa me zanima vrjedi li uopce otapat trim i mjesat ga s cvjetom i da li se moze dobit ista vise ulja od tog trima. Bivši sam ovisnik koji je trebao davno biti pod zemljom, imam više diagnoza u vezi mentalnog zdravlja vec dugo i prepusano mi je bilo nozinan 2×100mg, serokvel 2×200mg,apaurin 10mg×3, mirzaten, xanax retard 2mg i suboxone 8mg.naravno da ssm bio biljka i ostsvio se svega osim jbn suboxonea i vec dvije god sam na dozi manjoj od 1mg, z
To me jako puno stoji i zdravlja i socijalnog života,to je jos jedino sta me veže uz taj dio pakla kojeg sam proživljavao. Teško da cu u skoro vrjeme imati pola kg dima da mogu napravit punu dozu rso ulja i dobit 50-60mg,znam da automatic nije bas naj za to ali meni to ne treba za karcinom, zanima me mogu li od navedene kolicine dobit nesto ulja od kojeg bih mogao vidjet da li bi mi to moglo pomoc da se ostavim suboxonea jer je kriza na njemu stvarno jako neugodna..i sta s trimom i uljem.molim nekog ako ima iskustva slicnog da mi se javi.hvala
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI and WEEDetix

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
slobodno otopi i trim i u njemu ima dovoljno da se isplati a sto se tice skidanja sa tableta vjerujem da bi ti ulje moglo pomoci da izdrzis i skines se sa tog otrova ;)
Slobodno se javi ako budes imao nedoumica u vezi pravljenja i doziranja ulja
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman