Run From The Cure - The Rick Simpson Story

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
vrjedi li uopce otapat trim i mjesat ga s cvjetom i da li se moze dobit ista vise ulja od tog trima.
Mene je majstor od ulja ucio..."sve u benzin";)...i imao je pravo:)
imati pola kg dima
Za tvoj problem ti ne treba toliko vutre...
Naime,imao si bas hebenu terapiju..svaka cast na tome:thumb:Napravi si biomix kapsule za spavanje,a cbd-thc ulje za dnevne aktivnosti da te ne pere depresija.1 mg je malo ali puno ako zlouporabis.Ali sve se moze sa uljem,nema te tablete koju ne mozes pobijediti;):thumb:
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
@hazeri hvala na savjetu ali "Biomix kapsule", ?,,to mi je zaista nepoznat pojam, malo ću po netu potrazit ali pretpostavljam da i na vutri ima nesto o tome, CBD ulje iskreno nisam bas upoznat s izradom, budući da ovaj Suboxone ima zaista jake simptome apstinencijske krize popraćeno spazmom i bolovima nenormalnim, pomislio sam da bi mi jedino RSO ulje od neke indice moglo pomoći.. ne moram ni spavat ni biti aktivan ali treba mi nesto ßto ce mi olakšat bol tih 20-30 dana dok to izguram.jednom sam prestao s 2mg doze i tek nakon 6 dana me pocelo trest kako treba..dok bi na heroinu nakon 4-5 dana vec bio kao ponovo rođen..od ovog imam osjecaj da mi kosti gore ali doslovno..znači "ne" RS ULJE?
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Ovdje imaš kako se napravi.
Početna terapijska doza: 300mg CCO = rick simpson ulje, dnevno (trajanje 1 mjesec)


Ova doza je ekvivalent po biodostupnosti kanabinoida sa 1.2g RSO oralnom aplikacijom...


- lagano zagrijati 10g/ml CCO=RSO ulje + 25ml carrier= maslinovo ulja po izboru i dobro promiješati = dobijemo 35ml BioMix baze

- bazi dodati 75ml carrier= maslinovo ulja + 25ml suncokretovog lecitina = dobijemo 135ml BioMix terapije

- dodati po 5 kapi od svakog eteričnog ulja (Kopaiba, Limunska trava, Lavanda, Slatka naranča)

- zamrznuti na 24 sata nakon čega je spremno za punjenje u kapsule

- zagrijati u mlakoj vodi prije punjenja, 22-24°C.


Koristiti kapsule 00 veličine koje imaju kapacitet od cca 0,9ml te ćemo dobiti 150 BioMix kapsula potrebnih za mjesec dana intenzivne terapije...


Ako podijelimo početnih 10.000mg CCO (10g) na 150 kapsula dobijemo količinu od 66.66mg CCO/kapsula, 66.66mg CCO po biodostupnosti ovom metodom (90%+) nam daje 60mg čistih biodostupnosti kanabinoida po kapsuli te aplikacijom 5 x dnevno postižemo terapijsku dozu od 300mg/dan...


Psihoaktivni efekti ove metode se bitno razlikuju od RSO metode iz razloga sto se ulje apsorbira u limfni sustav osim u slučaju tretmana raka jetre ali i u tom slučaju konverzija THC je puno sporija te "high" nije toliko intenzivan.. Bez obzira na sve to počnite polagano i ustanovite nivo tolerancije, svi reagiramo drugačije na THC...


Krenite sa jednom kapsulom u jutro i jednom predveče, za tri dana pojačajte na tri puta dnevno po jednu i tako opet do pune doze od 5 kapsula dnevno.. Nakon toga održavati dozu dok se ne potroši 150 kapsula...


Ovisno o receptivnosti osobe, vidljivi pomaci u smanjivanju eventualnih tumora i povlačenju metastaza trebali bi biti vidljivi na kompletnom onkološkim pregledu kojeg preporučamo na kraju prvog mjeseca te se prema nalazima kalibrira terapija...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Hvala vam svima zaista. Nisam vidio ovaj link prije,iskreno znao sam za RSO izradu u teoriji napamet i pretpostavio sam da je djelovanje što se boli tiče kao da barem otupi,smanji spazme ..da pomogne kad bude najgore jer stvarno ne smim nista uzet od kemije kad to budem ostavljao, a sve mi je pri ruci takorec. Za CBD sam mislio da nema nikakve psihoaktivne učinke i uglavnom me podsjeća da pomaže s kostima u tjelu,zacjelivanju i sl.. računao sam da RSO ulje osim što lječi , cjeli proces čini koliko toliko podnošljivijim uglavnom, da bi moralo meni bar malo olakšat ,pogotovo u najtežim trenutcima,ne ocekujem da prođem bezbolno nego pomoc. Iako pola zivota dimim ,sirovina sam jos u nekim stvarima, sad vidim da je prica kompleksnija iako sam znao ali nikad mi nije trebalo pa da sam isao na te teme previse
Ja sam spreman jer sam vec dugo na minimumu te doze i sljedeci korak je prekinut skroz. Onaj tko zna što to znači samo može razumit, mislim na ovaj "ljek "konkretno.,hvala na linku, imat ću vremena pripremit se kvalitetno.
@CilI hvala ti opet:thumb:,
Stvarno želim napravit si terapiju za mj dana ,a ako me bude trebalo savjet, uz takve ljude jednostavno vjerujem i zelim
Da li sam dobro shvatio da bi mi bilo potrebno oko 10mg čistog ulja za mjesečnu terapiju? Sorry ako sam prenaporan
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI