Run From The Cure - The Rick Simpson Story

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Najvažnije je da postotak CBD-a i THC-a bude što je više moguće podjednak.
Ako ne, onda je bitnije da ima više CBD-a, a to onda podrazumijeva indice.
 
24.05.2011
229
111
0
nije da se ubacujem ali zbog ove teme sam se odlučila na uzgoj...

da skratim priču,bolujem od multiple skleroze,dobila sam iz slovenije sjeme indice(barneys farm L.S.D),navodno sadrži puno thc potrebnog za što bolju kvalitetu,
svaki oblik pomoći mi je važan..
 
25.05.2011
5
0
0
38
posto ova ulicna znaci odpada jer nije pouzdana,jer mozete da mi objasnite sta znaci autoflower?hteo bih da pokusam onda sa tim brzinskim growom..ja se izvinjavam jer znam da sve te informacije ima negde na forumu ali stvarno nemam toliko slobodnog vremena da pretazujem sve po forumu,pa ako mozete da mi posaljete u privatnoj poruci link gde se nalaze te teme za brzinski grow i sta znaci autoflower...i koja vrsta je najbolja tj najbrze raste,pa da narucim semenke.hvala vam puno svima unapred.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Trebali bi oboje pročitati ovaj podforum LINK
Brže od ovoga ne može. Ovo se ne buba na pamet kao u školi, svaku pročitanu stvar mozak mora probaviti, potvrditi i logički zaključiti. 7 dana čitanja po sat-dva na dan i zapamti se nešto. Svaki početak je težak, jednom kad se nauču samo se znanje poboljšava.
AUTOFLOWER znači da je nije bitno mijenjati period svijetla kao kod "obične" vrste več ona procvijeta sama kad poraste i bude spremna za to.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kristin
25.05.2011
5
0
0
38
ljudi pomagajte molim vas
sada sam dosao kuci,celu noc sam proveo u urgentnom centru jer je imala velike bolove a ovi tamo joj nista nisu dali i nemaju nista.citao sam svaki dan po malo i hteo sam da krenem sa nekim brzinskim growom ali sve izgleda da ce biti kasno mesec-mesec i po dana da se ceka.da ne bi ovde krsio pravila foruma ( mada ***** ti zivot i zakone i sve,pa nece valjda pored toliko pajdomana i ljudi koji diluju kile i kile siptarsku prskanu vutru radi pusenja,da cimaju neke ljude koji zele da pomognu nekome da se leci...)jel mogu da ostavim mail pa da mi se javi neko ko ima bar malo ulja ili da mi napravi od 30ak g svezih cvetova koje ste gajili,pa da mi da napravljena ,potrebno mi je samo da joj prestanu bolovi i da je odrzi mesec-dva,bar toliko i taman cu i sam onda da odgajim i vraticu i platicu i sve..pa jebote ne bi valjda cimali nekoga zbog toga,pa i ti policajci su ljudi i oni imaju porodice,pa mozda se desi i nekome od njih pa eto imace spas uz pomoc svih ovde ljudi sa ovog foruma..
 
Poslednja izmena od urednika:

Malawi

Aktivan Član
03.06.2011
54
53
18
Anywhere*
miss.mrkvica je napisao(la):
nije da se ubacujem ali zbog ove teme sam se odlučila na uzgoj...

da skratim priču,bolujem od multiple skleroze,dobila sam iz slovenije sjeme indice(barneys farm L.S.D),navodno sadrži puno thc potrebnog za što bolju kvalitetu,
svaki oblik pomoći mi je važan..


Draga mrkvice, imam iskustva sa proizvodnjom konopljina ulja za medicinske svrhe, otkad ga isprobavam na sebi i drugima imamo samo najbolja iskustva.. Znam da ce ti pomoci sto se tice ms-a. Recept koji si vidjela ovdje a i na pheonix tearsu je izvrstan I relativno jednostavan. Zasad sam kao otapalo koristio izopropyl a na ovim podrucjima ces ga nac pod imenom 2-propanol. Eto, kad rodi javi se pa ti mogu pomoc oko samog kuhanja. Namaste
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kristin
25.05.2011
5
0
0
38
Aidmints je napisao(la):
Pa ista ti je stvar jel ti kupis na ulici ili uzgojiš.. Bitno je da ima dovoljno THC-a, a toksini će nestati u procesu izrade ulja (to je kolko sam ja upoznat, a ako ne, prije toga napravis water curing na cvijetove i onda sigurno to ulje u konačnici neće imati nikakvih toksina..)
a kako da znam koliko ima thc-a u toj sa ulice?
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Ne možeš saznati nikako, zato je najbolje uzgojiti sam ili nabaviti od
nekog stvarno provjerenog izvora.

I opet ponavljam, CBD je podjednako važan kao i THC jer CBD je zaslužan
za većinu ljekovitih efekata i on regulira utjecaj THC-a koji je psihodelik.
 

Malawi

Aktivan Član
03.06.2011
54
53
18
Anywhere*
Znat ces kad skuhas, ako npr. skuhas 100g a dobijes npr. 10ml smole znaci da je postotak kanabinoida, thc-a, cbd-a, cdn-a i sl. negdje oko 10%. Ovo je moja slobodna procjena tako ako netko strucniji moze bolje samo dajte.
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Količina dobivenog ulja apsolutno nema veze s količinom kanabinoida u biljci
već ovisi o količini trihoma koje biljka proizvede. ;)
 
25.05.2011
5
0
0
38
za sada mi se samo javio jedan lik koji mi nudi za 400e 10ml. mada kaze da je ta kolicina dovolja za lecenje od 3 meseca..jel jedan spric dovoljan za lecenje?
 
23.08.2008
1
0
0
66
Pitam da li neko zna da li se moze mijesati ovo ulje sa obicnim medom, radi lakse konzumacije i jos puno toga, znate vec......?
Hvala na odgovoru unaprijed svima koji imaju razumijevanje za ovo sve.
Pozdrav svima
!!!
 

Mox

Aktivan Član
27.08.2010
81
20
8
36
He-Man je napisao(la):
Ne možeš saznati nikako, zato je najbolje uzgojiti sam ili nabaviti od
nekog stvarno provjerenog izvora.

I opet ponavljam, CBD je podjednako važan kao i THC jer CBD je zaslužan
za većinu ljekovitih efekata i on regulira utjecaj THC-a koji je psihodelik.

Ako nije problem, i ako si proučavao sorte radi dobivanja ulja, daj molim te kaži koja bi sorta bila najidealnija za izradu ulja. Jednoj bliskoj osobi mama boluje od raka i stanje se ne poboljšava, i nema po meni ništa gore nego ne pokušat povuć zadnju slamku spasa, kad liječnici dignu ruke-.- Puno hvala!
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Mox je napisao(la):
Ako nije problem, i ako si proučavao sorte radi dobivanja ulja, daj molim te kaži koja bi sorta bila najidealnija za izradu ulja. Jednoj bliskoj osobi mama boluje od raka i stanje se ne poboljšava, i nema po meni ništa gore nego ne pokušat povuć zadnju slamku spasa, kad liječnici dignu ruke-.- Puno hvala!
Traži bilo koju sortu s visokim postotkom CBD-a, što više to bolje.
 
16.07.2011
197
180
43
Ćao svima!!! Tema je svakako sjajna, nego da predjem na stvar!
Moja kuma je obelela od raka pluća i dojke i kada sam naišao na ovaj sajt i video ulje od kanabisa rešio sam da joj napravim! Ne znam kako ću da nabavim travu, ali snaći ću se! Čim napravim, postaviću temu šta sam radio tj. kako sam ga ja napravio, naravno uz dnevnik njenog lečenja od prvog dana!
Ne znam zašto, ali verujem u tu biljku jer nema šta nije probala, pila, a od lekova da ne govorim!!!
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
miss.mrkvica je napisao(la):
nije da se ubacujem ali zbog ove teme sam se odlučila na uzgoj...

da skratim priču,bolujem od multiple skleroze,dobila sam iz slovenije sjeme indice(barneys farm L.S.D),navodno sadrži puno thc potrebnog za što bolju kvalitetu,
svaki oblik pomoći mi je važan..

Ej Mrkvice samo da te pozdravim, i ja imam MS i ja sam sjemenke iz Ljubljane nabavio zasad dobro rastu;)))) Ali sam uz mazar uzeo i pineapple (sudeći po rastu same biljke nekako sam skloniji pineappleu Nadam se da će i biti ulja;) i da ćemo se riješiti MSa jednom zauvijek
 
24.05.2011
229
111
0
hvala na pozdravu,nadam se da ti ide dobro,rano je još za bilo kakve prognoze,neznamo ništa još dok ne probamo,ali hoćemo,nadam se uskoro:)

btw,gdje sadiš vani ili unutra???,ako ti je prvi put mogao si otvorit dnevnik,bilo bi mi drago da nas ima što više ovdje na forumu
koji to ra de isključivo radi zdravlja

pozz i sretno