Run From The Cure - The Rick Simpson Story

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Malawi

Aktivan Član
03.06.2011
54
53
18
Anywhere*
povodom svih ovih molbi i potraga za lijekom (uljem):


dragi ljudi ako ste vi li vaši bližnji u potrebi za liječenjem ovog tipa,

jedini pravi način je da uzgajate i(ili) pravite sami!


ne očekujte druge da vam pomognu,

ako se svatko od vas(nas) ne potrudi kao pojedinac

ništa od svega ovoga!


proizvodnja ulja je jednostavna do maksimuma i postoji

više od paar načina kako ga proizvesti.


treba vam samo:

1. dobra volja (ili viša sila)

2. cvijet kanabisa

3. otapalo

4. minimum odgovornosti za sebe i okolinu.


Naravno ako zapnete, ovdje valjda imate koga pitati.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jesam and herb oil

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
slazem se u potpunosti sa tobom ja sam ociti primjer koliko je jednostavno doci do ulja

https://www.vutra.org/topic/9272-600w-hydro-drip-dieseltronic-resin-seeds/

ali razumijem i ljude koji zele pomoci svojim voljenima prozivio sam to i jos uvijek prozivljavam...tesko je ocekivat pomoc od potpunih stranaca pogotovo kad znamo sta je nas lijek, zato ja nisam ni pomislio da nekoga molim nego sam se odlucio za uzgoj ali sam imao 3mj vremena...neznam dali bi tako uradio da je situacija bila kriticnija
 

herb oil

Aktivan Član
11.03.2013
79
85
18
evo da vas obavjestim, djelovalo se cim prije, kupljeno 50g za 1500kn, dobiveno nekih cca 7-8ml ulja,
bilo je tu svega, staro kuhalo u zadnjoj fazi bez regulacije, pa je naglo ishlapivalo, pa nismo imali druge nego prebacili se na plinski stednjak, pa je bilo plamena i vatre hahhaha
uglavnom svi zivi i zdravi,veceras stara ide spavati bez bolova i ljekova za bolove...

pozz svima

p.s. sjemenke su proklijale,danas posadjene u posude od 10l, skupljam opremu pomalo pa otvorim dnevnik
 

herb oil

Aktivan Član
11.03.2013
79
85
18
sumljam jer je to bija djelic sekunde, vise na rubu zdjele nego unutra. nije nista zagorjelo u nijednoj fazi, ulje je onako gusto daje po nekakvom mentolu ukus, specificno, miris alkohola s ene osjeti vise vec samo herba.
 

iprezime

Aktivan Član
26.08.2012
154
73
28
12
metro, bude ih i u kauflandu ili konzumu na akciji, cijena oko 300 kn, vidio sam da svi manje vise rade sa njime jel drasticno smanjuje opasnost zapaljenja
 

herb oil

Aktivan Član
11.03.2013
79
85
18
rice cooker je ok iz samo jednog razloga, sta ima dva stupnja kuhanja, znaci kuhanje i podgrijavanje, to je bitno cim se temperatura podigne na kuhanje, smanjis ga na dogrijavanje i to je to....

u osnovi treba manje temperature grijaca i vise opreza, sutra pravim drugu turu,
od petka stara je na ulju, ne uzima vise ljekove protiv bolova, osjeca se puno bolje, doduse stalno je pospana, ali je smirena, opustena. naspavana sta je najvaznije ne truje jetru dodatno sa brufenima i ostalim govnima...

ako ko treba kakav savjet slobodno pitajte


druga tura odradjena bez problema, koristeno strujno kuhalo sa dobrom regulacijom temperature i to je to, ovaj put ulje je dobro jace nego proslo, stara danas spavala cilo popodne jedva je digliiz kreveta hahhaahha...


poz svima
 
22.03.2013
6
0
0
ZDRAVO, AKO JE NEKO KUPIO ULJE RICKA SIMPSONA ILI ZNA NEKOGA KO JESTE I DJELUJE MU, MOLIM VAS JAVITE MI SE!!
TAKODJE, UKOLIKO JE NEKO IZ HOLANDIJE KUPOVAO ILI ZNA NEKOGA POUZDANOG,JAVITE MI BILO KAKO! ODMAH!

HITNO JT!!
 

herb oil

Aktivan Član
11.03.2013
79
85
18
evo ekipa kako radim vani tj u Italiji susreo sam se sa odgovorom za R.S. naptha, to je po nasi receno petrolej, petroleum, znaci ne kao petrol-benzin-gasolin, vec petroleum, 99% cisti petroleum koji neki uzimaju i cisti te piju u sprijecavanju i ljecenu od raka, ako sam nekome pomogao nek javi di ima kupiti kod nas i koji mu je kemiski sastav tj formula.


pozdravi svima
 
01.09.2013
1
2
0
pozdrav svima,novi sam ovdje i želio bih također podijeliti s vama neka iskustva.
Gledao sam u susjedstvu kako roditelji liječe dijete oboljelo od tumora na mozgu sa uljem od konoplje i nakon mjesec dana stanje je bilo izuzetno bolje.
Vjerujem da ima još pozitivnih iskustava.
Ja sam inače veliki obožavaoc cvijeća i svega bilja ali nisam se usudio posaditi kanabis iako sam došao do sjemenki.
Molio sam prijatelja koji živi "udaljen od ostatka svijeta" da posadim kod njega i pristao je.
Dvije sjemenke sam stavio u vlažnu maramicu a 3 sjemenke direktno u zemlju.
Nakon dva dana sve su sjemenke imale klicu ali su ove iz zemlje imale duplo veću.
Posadio sam ih svaku u svoju teglu od 2l i danas je 4 dan.
Biljke su 6 cm visine.
Iznad svake je noćna lampica sa štednom od 23W E27 ali s obzirom da ih kolega drži u hodniku u koji dopire svijetlost izvana mislim da je to dovoljno jer nemam ih namjeru puštati da rastu veće od 0.5m,molio bih ako ima netko kakav savjet.
Ukoliko biljke uspiju želio bih ih dati gospodinu koji spravlja ulja/mast te da se daju oboljelima kad već pomaže.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
tesko sa tom rasvetom u hodniku, a i malo se upoznaj sa forumom, nisi bas okacio post na pravo mesto + ima sta sve treba od opreme za uzgoj biljki
 
06.12.2013
14
1
3
Moj prvi post.
Pročita sam dosta na vutri, tu me dovela mamina bolest , rak jajovoda-jajnika .

Moram kupit kod nekoga taj cvit , te vrhove koji su ljekoviti i sam ću radit ulje- ali to me ne muči.
Ono šta me muči je koju vrstu-sortu tih vrhova ću dobit, da li je to nevažno, da li je svaka sorta ljekovita , ukoliko su ti vrhovi zdravi i u redu?
Ili isključivo moran tražit ono kako Rick Simpson kaže ; Indica.? Ili Sativa? I to kupit.

Mami nije dobro i razdire me to pitanje da li ću joj moć išta pomoć sa uljem ako kupim travu ako nije ta sorta?
Jedva čekam radit to ulje jer mi je teška muka je gledat da se ovako pati sa pustim tabletama i mučninama...

Hvala Vam svima poštovani forumaši na pomoći , siguran sam da mi znate reć dobre savjete.
Hvala Vam.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Za prvu ruku je svejedno, samo da izgleda ispravno. Što se izgleda tiće, toga ima na pretek tu na našem forumu za pogledati, pa ti neće biti teško ocijeniti kvalitetu prilikom nabavke. Ali to ti ne savjetujem da radiš više od jednom-prvi i zadnji put. Posadi! Ovdje možeš naučiti sve o uzgoju. Kreni odmah, jer ako misliš pomoći majci, ne valja ti se oslanjati na druge. I sam sumnjaš u kvalitetu onoga što ćeš nabavljati. Ne moram ti ništa po tom pitanju govoriti...