Run From The Cure - The Rick Simpson Story

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

samy novi acc

Aktivan Član
20.03.2014
85
95
43
39
Imbra hvala na odgovoru , nije u pitanju rak hvala bogu , moja greska nisam spomenuo radi se o nesanici i padu imuniteta , mozda bi bilo korisno za san i za poboljsanje apetita ...
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Nije opasno, pa piše ti da koriste piloti i stjuardese da bi svladali jet lag....
Nije "lijek" klasificiran je kao dodatak prehrani....
Probao, 12 sati u komadu spavao....
 

samy novi acc

Aktivan Član
20.03.2014
85
95
43
39
Alo ljudi jucer otkrio prirodnu bazu , popio casu toplog mljeka sa medom i b vitamin spavo ko beba...eto ako neko ima slicnih problema neka proba :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar
04.11.2014
4
0
1
pozdrav svima!
evo materijal je suh i spreman za kuhanje ali i nakon 2 dana provedenih na netu nisam sigurna koje otapalo koristiti i gdje ga nabaviti..te koliko kosta.molila bih ljude koji su vec uspjesno kuhali da navedu tocno ime i gdje su kupili otapalo.takodjer me buni taj coffie warmer...gdje nabaviti tako nesto ili sto se moze koristiti kao zamjena..
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
contesa747 je napisao(la):
pozdrav svima!
evo materijal je suh i spreman za kuhanje ali i nakon 2 dana provedenih na netu nisam sigurna koje otapalo koristiti i gdje ga nabaviti..te koliko kosta.molila bih ljude koji su vec uspjesno kuhali da navedu tocno ime i gdje su kupili otapalo.takodjer me buni taj coffie warmer...gdje nabaviti tako nesto ili sto se moze koristiti kao zamjena..

nek me isprave ako grijesim, jer jos uvjek sam na teoriji samo, praksa sljedi.

uglavnom u ljekarni mozes kupit benzin ilitiga ono sto Rick S. zove naphta.
za alkohol nisam vise siguran pa nek ti neko drugi napise gdje trazit.

sto se tice coffy warmera AFAIK to je pretpostavljam nesto kao oni kinezi koji se spoje na USB na kompu samo vjerovatno rade malo jace jer se spoje na 220.
mislim da mozes koristit bilo sta sto ti moze grijat i sto mozes podesit temp da nebude previsoka, mozda bolje jedino izbjegavat otvoreni plamen.

poz
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
contesa747 je napisao(la):
pozdrav svima!
evo materijal je suh i spreman za kuhanje ali i nakon 2 dana provedenih na netu nisam sigurna koje otapalo koristiti i gdje ga nabaviti..te koliko kosta.molila bih ljude koji su vec uspjesno kuhali da navedu tocno ime i gdje su kupili otapalo.takodjer me buni taj coffie warmer...gdje nabaviti tako nesto ili sto se moze koristiti kao zamjena..
Kao što su momci rekli, Isopropanol - lako dobavljiv u Elmatis trgovini (Zagreb) - Evo i link - http://www.elmatis.hr/Text=isopropanol

Tu ima za 20kn jeftinije - http://www.kronos.hr/isopropanol-1000ml-p-2442.html ... jedino bi trebalo provjeriti dostupnost i količine koje drže
I taj isti u trgovini u Osijeku - http://www.electronic-center.hr/index.php/sprejevi-ljepila-razno/isopropanol-1000ml.html
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran
06.01.2015
4
0
1
32
Pozdrav svima :) nova sam tu i imam par pitanja
Dakle, imam ulje, nadam se da je pravo i znam da nema nekog ncina da bi to sa sigurnoscu mogla utvrditi
Zanima me, ulje je gorko jel da? I zelene guste boje?
Sad cuvanje..rick kaze da se ne treba cuvati u frizideru..neki kazu da se cuva tamo hmmm
I
Naravno primjena, staviti na jezik ili utrljati na desni? Hvala puno! Sorry na ovolikom pilanju :))
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Ulje ces moci ocijeniti kad ga probas osijetit ces koliko ce te omamiti od recimo jednog zrna a okus svaka vrsta biljke ima drugaciji tako da je tesko pisat o tome ali nije gorko barem meni...sto se tice boje nebi trebalo da bude zeleno jer u tom slucaju ima vise klorofila u sebi sto nema neke negativne posljedice osim sto bude ruzniji okus i na kraju placas odredjenu dozu klorofila pod cijenu ulja a to nije dobro...ulje treba da bude zlatno smedje ili zelenkasto smedje ako ima malo klorofila a ako je crno ili jako zeleno nije dobro napravljeno..sto se primjene tice ja obicno stavim na nepce ali moze na desni moze na kockicu cokolade moze kako god bitno je da uzmes na bilo koji nacin....
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Ne bi trebalo biti gorko. Jednom mi je bilo gorkasto ali radi tog jer nije sav alkohol ispario. Međutim ti kažeš da je gusto pa vjerovatno nije to nego klorofil kako ti mario kaže. Ako ti je stvarno jako gorko namaži na komadić rizle i progutaj. Da li ti je ulje gusto i na sobnoj temperaturi?
 
06.01.2015
4
0
1
32
Ne znan kako je na skbnkj jer sam ga dobila dok je bilo u hladnjaku pa ga jos drzim tamo
Ali probala sam malo rastopiti i ima zlatnr boje u sebi
Oni koji su probali kazu da je jako jako gorko i jedini ucinak koji je imala velicina zrna rize bio je taj da su malo 'smantani'. Nije im ni bol ublazilo :/
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Zato ovdje savjetujemo, da svako uzgaja biljku za sebe.
Tako za liječenje znaš sta konzumiras.
Ako kupiš nikada neznas iz koje sorte je napravljeno,
Kako i cime je gnojenja biljka niti je li bila zrela
kada so jo ubrali.
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
jedini ucinak koji je imala velicina zrna rize bio je taj da su malo 'smantani'. Nije im ni bol ublazilo :/

Ovisi o kojoj boli je rijec ali za suzbijanje bolova treba malo vise smantanosti da bi se osijetilo olaksanje jer jedno zrno je pocetna tocka od koje se krece i postepeno povecava ali za bol sam gotovo siguran da jedno zrno nece napraviti neke rezultate a to sa gorcinom nemoj se time zamarat bitno je da nepecka po jeziku i grlu sto bi znacilo da nije sav alkohol ispario a to sto je gorko mozes suzbiti sa malim komadicem cokolade stavis zrno na kockicu i sve skupa pocuclas tako ti bude manje gorko
 
06.01.2015
4
0
1
32
Hvala :)) apava stalno nakon sto uzme ulje
Mi se nadamo da je od toga a ne od bolesti
Ulje je onako zelenkaste boje, vjerojatno ima vise klorofila u sebi nego ono pravo
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Nije bitno sto je zeleno bitno je da funkcionira a ako spava onda ocito da ima djelovanje samo se nadam da ce pomoci i da imate mogucnost i vremena da sami sebi uzgojite jer jedino tako mozete biti sigurni u kvalitetu