Rupe u glavi!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.08.2015
1
0
1
Nešto počnem mislit neznam ni da sam počeo razmišljat neki automatski pilot i onda stanem i gledam šta ja to mislim nije mi jasno sve palo u neku rupu u glavi i nemogu se sjetit ničeg.
Ili počnem o nečem razmišljat i nakon dve sekunde počnem mislit o nečem skroz trečem i završim neznam di i onda kad skužim da se nešto dešava samo gledam šta sam mislio nemogu se ničeg sjetit progutala sve rupa.Jel to normalno?
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Apsolutno je normalno :spliff:
Samo je zahebano kad ti se to desi za upravljačem motornog vozila.
Ono,tipa...provezao si cca 2 km a da uopće nisi bio svjestan vožnje.
Stoga,pripazi kad si za upravljačem motornih vozila :D
Biciklo je zakon ;)
Đe ja to ode,hmmmmm :)
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
jel ti se to dogada pod utjecajem kakvih opijata il nacisto,koliko cesto,daj malo vise reci..
evo ja sad bi skuhat kafu,vracam se u sobu i mislim se jesam ugasi stednjak,a90% sam sigur da jesam,pa recem sam sebi e nece me onih 10% hebat i vrati se provjerit...:D
 
Poslednja izmena:

Stastopojo

Aktivan Član
08.02.2015
374
749
93
32
Ja nikad ne znam jesam li zakljucao vrata, iako svaki put kazem sebi da se iduci put moram skoncentrisati da zapamtim, aa dzabe.
Nezgodno je kad ti rupe upadnu u rupu, onda bas nista ne znas :D
 
06.07.2015
14
8
3
Nešto počnem mislit neznam ni da sam počeo razmišljat neki automatski pilot i onda stanem i gledam šta ja to mislim nije mi jasno sve palo u neku rupu u glavi i nemogu se sjetit ničeg.
Ili počnem o nečem razmišljat i nakon dve sekunde počnem mislit o nečem skroz trečem i završim neznam di i onda kad skužim da se nešto dešava samo gledam šta sam mislio nemogu se ničeg sjetit progutala sve rupa.Jel to normalno?

ista stvar se dogadja i meni, bas identicno. doleti misao od nikud i razmisljam o tome necemu, neznam tocno sto posto uvijek po zavrsetku doslovno ispari, pa uleti neka nova misao ili blenem kao tele i mislim si " jebem te mutavog sta ako je bilo nesto pametno "

samo ti mogu reci da nije od trenutnog konzumiranja biljke posto ju ne konzumiram vec par godina
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rope73

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
covjek o nijednom problemu nebi smi mislit sa dozom straha u sebi..jer ako cesto misli u strahu,to se posetepeno pocme sirit poput bolesti,zahvaca organizam i ne pita di ce da udara,samo je problem sto mi digo nemozemo utjecat na to:)
 
17.04.2015
49
36
18
Africa
Meni se ovo isto desava poseebno kada posudim neke novce i jednostavno zaboravim,ljudi me cudno gledaju kao da im nesto dugujem a ja jednostavno ne mogu da se sjetim,to je od vutre sigurno :lol: Zivjela trava
 

Rope73

Form
Poznanik Foruma
02.06.2015
591
4.662
163
51
Pa ZATO i pusimo svi :) Sa iskustvom ,misli se itekako dobro mogu kanalisati i Ti upravljati njima i ...samo nebo je granica :)
I da,ne vozi biciklo napusen :)..Ja sam se prestravio prvi put :) Bolje mi auto ide,ono 20 km/h i keeeeeeeeeeeeeeeZzz...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mahnita and L0oD
24.08.2015
1
1
3
49
Mislim da se to sto se vracamo par puta da proverimo,vrata,sporet itd. zove opsesivno-kompulzivni poremecaj,svi "patimo od toga",bolescu se smatra tek onda kad ne mozemo da se odvojimo od vrata,sporeta,cesme,kad ne mozes da zaspis dok se tri puta ne poceses po ruci uradis dva cucnja i salto napred :):):),msm da to nema veze sa rupama,ipak ako sumnjate da su se stvorile rupe koriscenjem kanabisa onda se savetuje da se malo odmori...mozda malo vise..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: tman19