Rupice u listovima

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.06.2019
0
0
1
23
Reci te mi sta da radim sa tim rupicama? Nisam nista koristio protiv insekticida niti bilo sta drugo jer ne znam sta bi bilo najbolje. Prvi put sadim inace, pa ne bi da je upropasti.
Hvala unapred. 281372
 

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
Slikas situaciju, okacis ovde i lepo dobijes odgovor.. Uostalom bez slike dosta je teze reci sta je problem
 
12.06.2019
0
0
1
23
Slikas situaciju, okacis ovde i lepo dobijes odgovor.. Uostalom bez slike dosta je teze reci sta je problem
Zaboravio sam al evo slike 281373
 

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
Video sam sliku upravo.. Nesto je grickalo, moze svasta nesto da bude.. Ne bi bilo lose da kupis neopitroid, to ti je za buve krpelje itd itd i sa tim je napuderises i miran si do prve kise.. Mogao bi i actarom oprskati i onda si miran 20 dana.. Uostalom takodje bih rekao da mozda bolje sacekas nekog iskusnijeg ;)
Takodje posto ti je prvi grow isto ne bi bilo lose da uzmes mentora
Edit: sve te kazi ga rupice od grickanja su normalne za outdoor.. Priroda je to, mora nesto da pecne biljku nekad tkd ovo nema potrebe da te brine, ali kao preventivu mozes da uradis ono gore sto sam napisao
 
12.06.2019
0
0
1
23
Video sam sliku upravo.. Nesto je grickalo, moze svasta nesto da bude.. Ne bi bilo lose da kupis neopitroid, to ti je za buve krpelje itd itd i sa tim je napuderises i miran si do prve kise.. Mogao bi i actarom oprskati i onda si miran 20 dana.. Uostalom takodje bih rekao da mozda bolje sacekas nekog iskusnijeg ;)
Takodje posto ti je prvi grow isto ne bi bilo lose da uzmes mentora
Edit: sve te kazi ga rupice od grickanja su normalne za outdoor.. Priroda je to, mora nesto da pecne biljku nekad tkd ovo nema potrebe da te brine, ali kao preventivu mozes da uradis ono gore sto sam napisao
OK. Hvala
 

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
Usput, vidim da si se upravo reg tkd dobrodosao na forum i ne bi bilo lose da zaviris i ovde malo, pozz
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
nediraj mrave!!!
a sto se tice rupica, kolega atox je zaboravio najvazniju stvar da ti kaze; vodi biljku kod plasticara da je zakrpi.
(morao sam dok ovo nije oslo na groblje :D
mislim, lupi te covek sa linkom do pravilnika, a ti nastavljas po svome?
ovo procitaj pod obavezno