Rutinsko pretresanje u vozu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Ako nemaju sta da ti nadju onda mozes da jebes ti njih ali ako nisi cist...e onda cuti i nadaj se najboljem...broj znacke i ime svakako trteba traziti ako prekorace ovlascenja...znam da su oni u blagoj prednosti ali ako si dovoljno "pismen" mozes im izaci "na crtu".Ponavljam,sve u slucaju da si cist.Recimo ako zele da te lise slobode moraju jasno da ti kazu razloge lisavanja slobode,da ti daju resenje o lisenju slobode,da ti dozvole da obavestis porodicu i da trazis branioca.Ukoliko su u civilu obavezno se moraju legitimisati,a ukoliko su u uniformi moraju to da urade na tvoj zahtev.Itd...citajte malo,informisite se...najcesce ljudi najebu bez potrebe samo zato sto ne poznaju zakone i ne znaju svoja prava.
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
i meni su se sranja dogadala jako cesto ....ali nikad bez povoda . tj. prvi put je bilo preocito i jednostavno se dogodilo da sam opalio mrtav pijan sa flokom u ruci cca 0,1 g opojne droge tipa....
Ugl. nakon toga samo sranja , svaki start je drama , zaustave me zbog zmigavca na autu i njihove rjeci su "PA DI SI BOTANICAR JEL SE PUSI STA" , ali to je bilo prije par god. zadnjih godina me vise ne maltretiraju tako da je sad raj na zemlji ... zadnji put su me plavci depali na putu za kopacki rit ...razlog svi prisutni u autu L1 tj. povezani s weedarkom tako da sam dozivio sok jer je lega u gacama drzo oko 20 g . Pretrazili su cjeli auto , cak su i pod haubu i u auspuh gledali ....

DA ne duzim znaju prcat bez razloga ali inace uvjek imaju OPRAVDANU SUMNJU....

JEBO DROTA , JEBO BRATE KORUMPIRANOG DROTA


betmen , jurki , diablo , pajki , shajki , perkovic , i ostala gamad pusa mi vas volimo !!!
 

Djerosim

Aktivan Član
23.08.2008
59
28
8
49
I kad si cist i kad nisi izadji im u susret,slusaj ih kao da si u vojsci,pricaj samo kad te pitaju"Dobar dan"dobar dan"licna"izvolite"dovidjenja"dovidjenja"to je moje pozitivno iskustvo...:2flip::b_jump: