Ruzan osjecaj ispod desnog dijela rebara pri pusenju marihuane

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zxw

Aktivan Član
14.07.2016
199
1.660
143
27
Prije otprilike mijesec-mjesec i po, kada sam pusi osjetio sam kao da me nesto zulja ispod desnih rebara. Misleci da sam samo nazuljao il istego misic nisam se puno oko toga zamaro. Tako mi se ponavljalo nekoliko puta zadnjih mjesec ali taj osjecaj zuljanja kao da se pojacavo. U petak ujutro je stigao vape pa sam za taj dan otkazo obaveze i ostao da se druzim s nim ;). Htjeo sam malo da odspavam kada se ponovo taj osjecaj pojavio. Usto sam opipo taj dio i primjetio kvrzicu tacno na tom mjestu. Koja se u toku dana povecavala od 1cm do nekih 3-5cm. Ujutro sam otisao doktoru uradio ultra zvuk i dr. je pregledala mjesto i zakljucila da se radi o napuklom misicu.
E sad je pitanje zasto se taj osjecaj uvjek pojavljivo kada sam pusio, a nisam ga osjetio (ili sam ga jednostavno zanemarivo) kada nisam pusio. I zasto je taj ¨misic¨ natekao bas taj dan kada sam na vape ispusio vece kolicine ulja i marihuane ili je to samo slucajnost. Tj dali misic moze da reaguje s kanabisom ili je to ipak neka zlijezda ili nesto trece?
PS
Sada taj ruzan osjecaj imam konstantno, a nisam pusio od petka.....
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
sad znas sta je problem pa se zaleci laganini, ako je napukao misic neces se tog osecaja resiti brzo. nema vutra veze sa tim, jedino ti je povecala senzibilnost pa si osetio problem pre nego si ga napipao i prepoznao ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and CilI