Ruzni WindowsXp ---> Moj Desktop

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ramona_Red

Aktivan Član
27.02.2007
258
9
0
49
www.magicatmint.has.it
Stoner, slažem se ovo za compiz .. živija Linux!
Ma samo to kako su se ljudi potrudili napravit cijeli sistem i sve one softveriće besplatno, sve za fellow humans, u 'ubuntu' duhu - svaka im čast i hvala - kakva velika ideja ...
Netko bi pomislio čim je besplatnjaka, da ima neka caka (eto rime), da je rađeno preko k ..., kad ono međutim!

Za kraj posta, malo reklame za one koji još uvijek imaju predrasude prema linuxu;

Nelson Mandela, the Ubuntu experience:
[youtube]ODQ4WiDsEBQ[/youtube]
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Stoneru imamo jako slican desktop u linuxu.. ja sam sad na windowsima i radim neke zavrsne pripreme za potpunu transformaciju :bis:
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
ajde baš mi je drago da ima istomišljenika što se tiče linux-a općenito a pogotovo Ubnutu-a jer ovo više stvarno nema smisla izludio sa Windowsima i bugovima ovdje bar znam da je Automatic update for free i da se ekipa brine o ne samo mom sistemu neko i o miljone drugih da im sve radi i tako to tako da da go Ubuntu go :D
 

iDEATH

Aktivan Član
04.05.2008
64
0
0
36
he he ja nemam odvratni windows a ni linux,,ako hocete da budzite, ima dobra tema mac os x "flyakite 3.5" http://osx.portraitofakite.com/ to je transformation pack i lepo radi.
edit:
@stoner ,vidim koristis Ubuntu i Beryl :bis: dobar je ,ali ima bug za widescreen i oko drajvera za grafiku. ja sam prvo pukao kod win, pa potom kod linux i bez problema na mac :2flip::lock:
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
LucidDream je napisao(la):
Koji je to OS?

Cestitam na 300-tom postu...:devilfingers:
Vidi se standardni "Sidebar" koji po default ima samo Vista.
Moze ga imati i drugi (XP), ali za da bude onakav kakav je na slici sa Aero podrsci, treba se dosta stvari promeniti, a i hardware ga treba podrzati.
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
LucidDream je napisao(la):
Koji je to OS?

Cestitam na 300-tom postu...:devilfingers:
vidi vidi.. nisam ni skuzio :))

djeste dabome, vista ultimate je u pitanju... amonitori su 2x samsung795 df okrenuta na bok + samsung 2232bw+lg f900p :p

inace, nikad nisam imao potrebu linuxom se baviti al mogao bi malo isprobati bas ste me zaintrigirali.. Ja sam jednosavno jedan od onih mitskih bica kojima je windows os uvijek radio kakko treba :)) (da, cak i vista :p )
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Potpisujem kila...Meni windows nije kiksnuo nikada,sve rada harmonicno i funkcionise kako treba...Nemam se na sta zaliti...Mada isprobacu linux,onako experimentalno...
 
31.01.2009
15
0
0
38



Desktop s posla.
my.php