Ruzni WindowsXp ---> Moj Desktop

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ja provodim dosta vremena na kompu i strasno me nervira izgled winblows-a i onda redovno svaka 2-3 mjeseca mjenjam izgled kompa. Sad sam se odlucio na jednostavnu plavo-bijelu verziju. Prije toga sam imao isto simple samo crnu verziju a prije toga sam imao Mac OSX Leopard itd itd


Zanima me da li je neko zaludjen kao ja? Postajte svoje desktopoe! Eve moga:


 

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
gde si skinuo skin??
Mene sram mog desktopa, imam OGROMNU rezoluciju i uspijo sam cjeli desktop pretrpat..prije sam cistio dekstop sad mi se neda
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
ne znam sta je sa mojim kompom ali on jako lose reagira kada ja njemu idem mjenjat izgled i te skinove..podivlja svaki put i sve mi sjebe i ne mogu vise da vratim sve kako je bilo...pa sam se okanila toga i mjenjam samo wall malo malo...a i to ne bas cesto... al fin ti je desktop genjo, ne lose :)
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0


evo mojeg.. s tim da koristim deskspace koji daje 4 razlicita desktopa istovremeno koji se animirano rotiraju po zelji. Sa tri monitora to je ukupno 12 desktopa. :) ovo je jedan set
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
hehe.. ne volim imati ikone na desktopu.. BTW, tko nadje di je recycle bin skidam kapu :)

btw2: koristis yz ili objectdock?
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
svako toliko ako slucajno naletim na neki ful isfural wallpaper onda si ga skinem i stavim al inace totalno mi je nevazno kako ce bas sve izgledati...samo ne zelim imati neku glupu sliku na pozadini...ma najvaznije je zapravo da pristaje desktopu a ne to sto je na slici....a inace mi je desktop prepun ikona i svega pa se to jedva i vidi...
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
varam li se ili si spojen na wireless? jel to tvoja kucna mreza ili imate neku wireless udrugu tamo ili nesto slicno? tipa zg wireless
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
@weed kilah skinuo sam desk space ali meni stoji kao neka kocka koju okrecem...kako da podesim da bude kao tvoje?
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
fora je u tome da ja imam tri monitora spojena na komp, sa televizorom cetiri. A deskspace rotira svakog od njih. Odnosno, imam tri slike odjednom jer imam tri monitora. kad na deskspaceu rotiram kocku, na sva tri monitora se rotira kocka odnosno desktop.

nagradno pitanje: kako spojiti tri monitora i jedan tv na komp? :) tko pogodi dobije cokoladu :)
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
nagradno pitanje: kako spojiti tri monitora i jedan tv na komp? :) tko pogodi dobije cokoladu :)
Graficka sa dva DVI izlaza (takozvana dvoglava) + maticna ploca sa intergriranom grafickom koji ima svoj DVI izlaz + HDTV ili obicni Svideo izlaz... Mozda i koristis neku staru PCI graficku kao drugi par rukava, ali to je primitivnija metoda, ne vjerujem :smoke18:
Moze Milka...:thumb:
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
evo moj wallpaper...a deskop ko deskop...neuredan ka uvik pa ga nema smisla prepravljati...
svaki put kad zarolam za kompicem otvorim par new text document.txt i pisem gluposti...
evo zadnja mudrost:

_ still dreaming _ remember remember, this is a dream (something u will forget faster, some slower, but its all still a dream)
...speak easy...

 

marijuana lover

Aktivan Član
06.10.2006
135
1
0
34
weed killah za to imas one kablove tj recimo switcheve koji ti jedan utor sire na par njih i onda to tako ide, i jos koji neki programcic kako bi to sve super funkcioniralo tj da nemas istu sliku na sva tri ili cetiri monitora nego na svakome ono sto zelis. jel tako?ima na netu bas dosta o tome kako to spojit i takvih gluposti!samo treba imat par monitora
matrix.gif

a vidim tu neko vrti i linuxe a oni samo po sebi imaju vrlo simpaticno sucelje, a moje je ono normalno od xp-a samo stavim svoju sliku i to je to, prije sam i ja mjenjo cjele teme, onda jedan dio radi jedan ne pa mi se nije dalo zezat oko toga i onda sam sve obriso i stavio ovako a i to onda najmanje memorije guta ...
i da weed killah sta ti je ono u kutevima na prvom deshtopu i na zadnjem?ono na zadnjem izgleda ko vrh mobitela (tocnije od nokije 6020/6021).