S.A.G.E.???/HPS250W/by ganja_farmer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.620
258
svaka cast farmeru pored toliko muka,nametnika i eksperimentisanja ispalo je i vise nego dobro...
moj respekt...
dugujes nam jos smoke report...
 
Poslednja izmena:

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
123. dan/85. cvjetanja:

čudan grow,mogu reći... :) prva stvar nepoznato sjeme(iz vrha s.a.g.e.-a je bilo dosta sjemenki pa sam zato stavio u naslov sage)...druga stvar,manjak hrane u biljkama,problemi sa lišćem,˝riješio˝ to nekako kojekakvim čudomixima... :D dalje,nametnici u zemlji,koliko god ispirao,gamad se nije predavala i izlazila bi sve više.ispratili grow do kraja. :D ... ˝pišanje˝ po biljkama,tj.isprobavanje urina kao gnojiva...moje mišljenje je da nije naškodilo biljkama ni malo,koliko god neki upozoravali da je u indooru bauk korištenje urina kao gnojiva,ja tvrdim suprotno...i da,biljka uopće ne smrdi po pišalini kako je napisano,već baš fino miriše... :p
kad sve ovo pročitam,prezadovoljan sam koliko je dobro ispalo na kraju,količinski sam očekivao više,ali uz sve navedene otegotne okolnosti,ne mogu se požaliti...dobio sam količinski manje,ali što se tiče kvalitete,mislim da će biti vrh... ;)

i kao šećer na kraju,sinoć prilikom berbe skužio da sam cijelo vrijeme pogrešno mislio kako imam jednu sortu sa dva različita fenotipa..međutim,ova indicasti fenotip je počela dobivati plavo ljubičaste nijanse po vrhovima,pa mi nije bilo teško zaključiti da je riječ o Crimea Blue sorti,pošto sam u to vrijeme kad sam pušio s.a.g.e. probao i tu sortu...vjerovatno se i od tu zalomila sjemenka,pa nekako dospjela do mene,skupa s ostalima. :D kako god,zadovoljan sam i s tim ishodom,hehe,samo što bi je drugačije onda tretirao da sam od početka znao da je Crimea u pitanju.

S.A.G.E. :



CRIMEA BLUE? :

 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
neznam kako si zakljucio da je jedna indica a druga sativa.. kad su biljke skoro identicne, to me malo zbunjivalo u tvom dnevniku heh al dobro :) a ovo za crimeu blue- ne vidim tu ni plavih ni ljubicastih nijansi, a crimea blue je samo ime sorte, ne budu plavi hedovi.. super si odradio i cestitke na jos jednom zavrsenom growu :joint2: :clap:::joint2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
zaključio sam po tome što je jedna biljka imala listove sa 5,druga sa 7 krakova...na indici su hedovi tvrđi kudikamo od sative,čiji su vrhovi prozračniji i mekši...nema plavih tonova na slikama jer je tek u početku to izbijanje tih nijansi,ali se golim okom uživo da vidjeti,malo teže preko slika...
crimea blue izgleda ovako,kod mene je tek počela dobivati ove nijanse...
Pogledajte prilog crimea-blue-marijuana.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BoRaiCho

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
racunaj da ti plavi tonovi mogu biti i od niske temperature kada je mrak (pogotovu ako biljka ima genetske predispozicije za to)


inace grow cista 10ka, samo baci smoke report kada se fino osusi ;)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
evo od sinoć su u teglama vrhovi...izvana su bili crispy,iznutra je bilo malo vlage,grane su se s lakoćom lomile pa mi nije preostalo ništa drugo nego staviti sve u tegle da se kjura...zadovoljan sam s dobivenim,napunio sam par teglica i imat ću neko vrijeme za pušiti...sad krećem u remont boxa,ovo je bio zadnji grow s boxom u ovom izdanju..jbg,djeca rastu,pa moram totalno izolirati box od svjetla,zvuka i mirisa...ovakav kakav je ostaje izvana,samo ću ga dodatno učvrstiti,a iznutra planiram neke promjene,malo osvježenja i tako...ali otom potom... :) evo još nekih slika,pa što se mene tiče,može u završene,do smoke reporta kada ću se javiti.. bilo mi je drago,hvala što ste me pratili i komentirali...vidimo se u nekom novom grow-u. ;)

indica:


sativa:



image hosting no sign up
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Fino. Ostavljamo onda dnevnik ovdje jer cim se prebaci u zavrsene ide i lock na njega. Smoke report! Smoke report! :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.