S.Silver Haze 2012 by opa cupa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Super Silver Haze

Genetics: Skunk, Northern Lights and Haze.
Awards: 1st Place High Times Cannabis Cup 1997,1998 and 1999.
High Effect: A strong, long lasting and blasting.
Indoor Flowering: 10/11 weeks
Indoor Yield: Up to 800 gr. per m2
Outdoor Flowering: Ready mid October in the Northern hemisphere, mid May in the Southern hemisphere.
Outdoor Yield: Production can give up to 1500 gr. per plant outdoors.
THC: 19.11 %
CBD: 0.17 %
CBN: 0.74% ........ Rasvjeta 400w Hps.Ventilacija2x120mm pc vent (ispuh) +ct 1 wc vent.od Ct-a za ubacivanje svjezeg zraka 3 ventilatora za mjesanje zraka izmedju Hps-a i biljki .Za njih sam radio poseban nosac i sve to skupa montirao na Ct. Box-1m dubina. 1m sirina i 170cm visina.Oblozen folijom i izoliran tako da nema provlacenja van ,lumena i ostalih vrijednosti Zemlja Terramagma.Posto ovaj put radim sa dvije biljke.Odlucio sam se za manje zemlje nego prosli put,tako da ovaj put ide po 35l svakoj. . PrehranaZa prehranu biljki cu koristiti Hessijev program ...prosli put sam poceo sa hessijem tek u cvjetanju..ovaj put idemo od pocetka. Vege.Vegetacija je ustvari moj veliki problem .Do sad nikada nisam uzgajao a da vege .nije trajalo minimalno 7 tjedana.Tako ce biti i ovaj put........planirana vege.8tj. Zaljevanje odstajala voda sa korigiranim Ph . Nacin uzgoja-SCROG-tesko mi se rijesiti zice.vertical koji sam imao u proslom growu imao je nedostataka koje sam uspjesno rijesio.Da bi sve bilo onako kako sam zamislio falilo mi je prostora.Za dobar vertical prvenstveno treba imati prostor ,greenroom ili nekakav boks od 200eura...nikako ormar. Znaci neko cudo koje ima ...bar 1m kvadratni . E sada malo sam se zaigrao sa svojim ormarom i uz nekakve preinake,dobio prekrasan prostor kao stvoren za zicu................................ali ne vertical. Evo slika,ipak ona govori 1000 rijeci:) Mislim da cu na ovaj nacin omoguciti jos bolju raspodjelu lumena na biljku....od samog dna do vrha. A i cini mi se da je prakticnije..........a opet drugacije :) Zica je na 22cm udaljenosti od Hps-a ...za taj prostor su zaduzena 3 ventilatora +ct vent sa svjezim zrakom. Prosli put Silver je prerastao 150cm za 13tj u losim uvjetima....tako da se nadam da ce njih dvije pokriti zicu bez problema:) ali ovaj put uz intezivnu njegu:)Znaci ocekujem punu kvalitetu ...sve ostalo smatrat cu svojim neuspjehom.pozz.svima koji imaju namjeru pratiti ovaj dnevnik a i onima koji tu slucajno zalutaju. PS-sjemenke su stavljene na klijanje...danas
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
here we go again :D samo pici jedva cekam prve listice prvedlacice prve vrhove i sve to tako dok ne postane stara ofucana dama koja ubija :ludak
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
zalijepio bi ti odmah rep za ovo al ne mogu, nedavno si dobio :)
ovo je odlična ideja stari moj...čak i za manje prostore...možda ti ukradem dizajn

sve si dobro zamislio, ne može da omane...rokaj root od početka...treba popunit tih 35 litara korjenom

jedino me ovaj vent na cooltubeu bode u oči...nadam se da nemaš dugu kosu :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
CT vent.i cijev su me pokidali ...zbog njih sam morao produbiti ormar za 40cm....Marco doktore,nemam dugu kosu ali ima moja Ruza;)
Blade je napisao(la):
Aaaaaaaaaaaaaaa vidi ga vec u novom growu...peglaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Ha,ha nemogu zaspati bez lampe.........
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
u prosli dnevnik nisam hteo da se ubacujem jer je vec bila pri kraju kad sam se reg :)
ovu pratim, i srecno ;)
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
dugo si izdrzao...hehe...
8.gif
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
da krenem ja odma sa mantrom za brzo cvetanje? :hehe:
srecno i pratim naravno! :thumb:
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Jebeno...sibas samo sative, a ja tezim ka njima jednog dana...pratim ka i do sad :)
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
odsad te zovem cika inventivni posto uvek nadjes neki novi nacin gajenja,
kad si reko obican scrog ja rekoh dole biljke iznad njih mreza al ovo izgleda sjajno,
zelim ti da srecu da pa te taj srebrni hejzic digne u visine kad se sve zavrsi:D

ps. daj uzmi neki Durban poison, uzasno me zanima ta sativa sa juga Afrike :D
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
weed4life je napisao(la):
odsad te zovem cika inventivni posto uvek nadjes neki novi nacin gajenja,
kad si reko obican scrog ja rekoh dole biljke iznad njih mreza al ovo izgleda sjajno,
zelim ti da srecu da pa te taj srebrni hejzic digne u visine kad se sve zavrsi:D

ps. daj uzmi neki Durban poison, uzasno me zanima ta sativa sa juga Afrike :D

Pa da citao sam o Durban poisonu ...kazu da je lagan za uzgoj i cvjeta negdje kao B.Bang 60-ak dana...tko zna imam u planu poslije Silvera.Strowbery haze i N.L...nedavno sam dimio califor.orange....to moram uzgajati.trebalo bi mi 5-6 lampi da bi pokrio zelje koje imam trenutno;)
natura je napisao(la):
da krenem ja odma sa mantrom za brzo cvetanje?
hehe.gif

srecno i pratim naravno!
thumb.gif

Nato bez tvoje mantre ...gubi se smisao;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
Sama reč “mantra” se sastoji od dve reči: „man“ – misliti (manas = um) i nastavk „tra“ što označava alat ili instrument te na Sanskritu doslovno znači “alat za mišljenje”.

blejd samo za tebe vise na Mantra
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.