S.T.A.L.K.E.R serijal odličan FPS/RPG

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Inaće dosta igram i pratim sve igre kako one starije tako i najnovije i to je jedna od mojih ovisnosti:sun2: Uglavnom igram samo FPS-ove.
A S.T.AL.K.E.R Shadow of Chernobil,Clear Sky i Call of Pripiyat su odlične za ubiti vrijeme kako u vanilla modu tako i sa svim modovima koji dolaze s njima(naravno posjedujem origigi igrekupljene preko Steam-a).:icon_lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bjehnzmaarlyy6636
14.09.2011
15
3
0
31
dobra igra ija je volim opićit,al se sjecam jos kad je šedov of černobil izaso dosta su hajpali igru,ogroman open space vozila,promjena dana i noci vremenski uvjeti,aktivni npc-ovi,
kad ono punaaaa kesa bug-ova,mislim da je jedno 7 ili 8 pečeva izaslo,ali i dalje jebiga kolko sam skuzio zbog manjka para development teama da nisu uspjeli uvest u igru sve obecane opcije,vooozila kako sam se nado da ces moc vozit...ali atmosfera je prezestoka kad zanemaris par tih mana igra je bas dobra,seting u kojem je smjestena mi se svidja pravo!

ps:
da da kontam da se s modovima vozila mogu ubacit u igru,ali jasam htjeo da budu pravo integrirana u igru,bas sam se jebt razocaro kad sam skonto da nea vozila jbmu haha :D

mass efect je isto jako dobar serijal,da fallout nespominjem
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Odigrao sam serijal sa svim mogućim modovima(koji nešto vrijede i unose velike novosti u samu igru Complet Mod, LURK,Spartan mod,Sigerous i dr.) i nigdje nije omogućena vožnja bilo čega već sve pješke -:))
Ali bez obzira igra je odlićna i zarazna i dan danas igram istu i upravo je izašao novi mod koji sam skinuo pa idem probati da vidim o čemu se radi -:)).
 
14.09.2011
15
3
0
31
hahaha nebi se slozio da nema mod za voznju vozila,ima ih masu,u originalnoj šemi igre vozila su igrala veliku ulogu al su izbacili u konacnoj verzi

[video=youtube;ugVS8NZmDqs]http://www.youtube.com/watch?v=ugVS8NZmDqs[/video]

al igra je zarazna,i dobra!
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Ma taj mod sam vidio ali nisam sve isprobao jer ih ima stvarno previše za kompletnu triologiju koju igram stavljao sam samo velike modove preko 100MB koji mijenjaju puno toga u kompletu, probao sam i neke mala koji mijenjaju npr: preciznost oružja, dodaju neka nova, poboljšanje helmeta(oklopa,pancirki) i dr. ali to nije to kad instaliraš jedan Complet Mod koji postoji za svaki serijal posebno i kad vidiš koje su izmjene gušt je igrati, ali u njma nema mogučnosti vožnje što i nije neki nedostatak.Pješke igra duže traje -:)).
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
za shadow of chernobyl ima neki patch da kupiš Exoskeleton koji ti omogućava da nosiš 150 kg, otporan si na radiaciju, a mislim da možeš i sprintati beskonačno (ne sjećam se točno)
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Pa nije problem editirati system LTX file da povećaš nosivost koliko ti treba i to funkcionira Ok, u velikoj većini modova je 60Kg dozvoljeno, to obićno editiram kako bi pokupio sve što se može prodati i da se nevračam s jedne strane mape na drugu, a exoskeleton kupiš kad nagrebeš love ili nađeš ima na mislim 2mj. u SoC-u, i nadogradiš ga elektromotorima naravno i to platiš, zato i je igra max. zanimljiva jer ima puno opcija i mogučnosti.
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
installirajte svi Fallen Earth :) iznenadit cete se ako niste nikad culi :D neda mi se otvarat novu temu zbog druge igrice pa sam malo offtopico xD :)
peace out!
 

validbuzz

Banned
Banovan
02.03.2012
34
3
0
33
Kad sam ugleda ovo jednostavno sam mora' da potvrdim da je ovo remek djelo ukrainskih majstora stvarno must play ako ste gejmer. Igra' sam samo prvi i treci dio, drugi me neshto smorio zbog tehnichkih sitnica, ne znam da li je dalje shto izashlo poslije SoC. oh oh mora sam :'DDDD
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Da, traži se dosta jak set-up glede hardwera jer su zahtjevi dosta visoki poglotovo ako se igraju sa nekim modovima, za sada ima samo 3. djela koliko sam ja upućen i odigrao sam ih više puta jer svaki put idem drugim putem pa mi sve izgleda novo, još i sad igram sva 3 dijela kako kada premda sam više orijentiran na SoC i CoP nekako mi nije sjeo 2. dio tj. Clear sky ali sam ga odigro.Mislim da je u pripremi neki mega-mod koji bi trebao igru skroz podići na viši nivo ali vidjet ćemo:icon_lol:
 

SpongeBong

Aktivan Član
27.01.2011
118
10
18
34
igro sam clear sky i call of pripyat,dobra je igra,atmosfera odlicna,ali ipak me fallout 3 zadrzao na kompu vise od obe dvije navedene skupa.