sađenje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.03.2011
30
5
0
44
imam nešta biljaka posađene prije neki 3-4 tjedna u čaše(malo su manje jer nisu imale sunca cjeli dan) al mi ok ovak izgledaju.
sad ih mislim presadit koj dan pa pitam jel možda prekasno za presađivanje oće bit šta od njih..malo ih ima kad neznam šta će bit (muške,hermići,glodavci i ostale piz.darije)
evo par slika pa recite šta mislite jel se isplati to presadit :icon_lol:





 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Naravno da se isplati presaditi... Nije kasno, moje su jos manje od tvojih. Bit ce nesto od njih bez brige. Samo teraj i sretno!
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
je..te ima ih 52 komada ako sam dobro brojao.... da je meni bar polovica toga bio bi više nego sretan...

šta će ti uopće tolko komada? 10 će ih sigurno bit ženskih, a od toga se može dobit na kile vutre...
 
28.03.2011
30
5
0
44
ima 43 komada al sve domaći križanci ( bilo je 50 komada la nešt nije uspjelo sa ovih 7).. ja se nadam da bude bar 10 komada ženski i brijem da ću dobit od tih 10 na svakoj 200 gr ja sretan..bolje da je više nek manje ovak sam siguran da ću nešt imat.. je da će bit posla puno al do sredine il kraja 6 mj ću znat na ćemu sam .. kad likvidiram mudonje ;)
 
06.04.2011
16
17
3
Majstore bit će nešto od njih svakako ak presadiš i malo truda uložiš.Super izgledaju ,a i broj je velik tako da samo naprijed
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
šta ćeš sa 2 kile salate? pa to da pušiš svaki dan ne možeš potrošit do druge sezone...
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
trebao bi obmtati te case sa necemi napraimer alufolijom koren nesme dobiati svetlo sretno..... nije to puno moze se desiti da ni jedana ne uspe al nece :)
 
28.03.2011
30
5
0
44
metalmaniac... ništa ti ne brini od viška glava ne boli :icon_lol::icon_lol:
ZOKI... to sa već razmišljal (je da je bilo malo svijetlosti al nije sunce tuklo direkt pa spalilo..a i primjetil sam na nekima čašama da nije korjenje išlo uz rub koje su bile malo jaće izložene svijetlu) al sad je kasno za bilo šta jer idu drugi tjedan u zemlju :icon_biggrin::sun2:
hvala ekipa..izložit ću slike početkom 6 mj kad porastu malo ako će vas zanimat..:icon_biggrin:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
od viška glava ne boli, to stoji, al boli od komercijale kad te rija navata kako prodaješ (za šta bi drugo moglo bit 2 kile?), pa dobiješ batina ko mazga i par godina zatvora uz to sve...
 

Dolf

Aktivan Član
27.09.2009
104
11
18
32
Raspucao si se ti sa kilama a jos ih nisi ni presadio lol..

Direkt u zemlju sa dosta kupovne zemlje pre toga dobro asovom prekopaj zemlju i ocisti zemlju zalivaj
svaki dan po malo npr.2l vode na svaku od njih i tako prvih pola meseca od presadjivanja i nemas brige 96% ce uspeti svaka

Uzdravlje!
 
28.03.2011
30
5
0
44
Dolf..- :icon_lol::icon_lol: raspucao pa mislim ak neću dobit bar 200 grama po biljki onda si mogu pucat u glavu ...reko je frend od kojeg dobil sjemenje da je tolko dobival minimalno sam ih zaljeval jednom tjedno nit gnjojil ni ništa samo priroda šta je odigrala..ja se mislim poigrat malo više s njima pošto imam uvjete za obilazit često ...
šta se tiće zemlje neću kupovnu nek ću koristit zemlju iz mrtvice staloženi mulj koj se posušili sad je zemlja (plodno prejako) pa ću ga izmješat zemljom bar 30% koju ću prokopat di će bit biljke ..svim sam upoznat već tak da bit će hebeno sam nek bude dovoljno :sun2:
 

Dolf

Aktivan Član
27.09.2009
104
11
18
32
Sretno
nisam ni mislio manje od 200 po jednoj
urradi tako kako kazes samo redovno zalivaj i nebrini bice tu brdo trave
 
28.03.2011
30
5
0
44
jedna od ljepših biljka neka jbna sativa s ljubičastom stabljikom i ispod listova najvjerovatnije će bit mužjak :sad2: brijem ju od kopat i odnest negdi da mogu uzet sjemeneetea i skrižat s nekom ljepšom ženkom ..
imam oko 13 koje bacaju na ženke od 38 komada al ću znat toćno ovih 5-6 dana jer mi par biljka nekak sumnjivo ne odkrivaju ni muško nit žensko ništa nema
šta kažete oće bit šta robe biljke su sada od 50 cm pa do 60cm





pa nekoliko komada u škrinji staroj :eyebrows:




pa u kadi staroj nekoli ko komada :icon_smile:


pa malo ukopanih u zemlju ..jebo sam si mater za 21 rupu:ludaci_lol:






i par komada je posađeno u vreće za svaki slučaj nek dođe do sranja da ih selim
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
fino su krenule...
prvo mi pada na pamet..odakle ti *uda za tako nesto....a onda se setim da to nema veze sa *udima.
Sretno Travaris,trebace ti:)
 
28.03.2011
30
5
0
44
pazim se mjesto je prava gerila al meni na oku ... ima za hodat kroz đunglu jedno 200 m di je trava preko glave ..vrebaju krpelji zmije jaguari i ostala živinčad tako da nema bojazni da će neko ulazit u đunglu..mjesto sam tražil mj dana dok nisam našel ljepo otvoreno usred niskog drveća di mi sunce tuče cjeli dan....jedino šta me koštalo kopanje zemlja nije bila upotrebljiva baš jer je to nekad bio deponij krutog odpada zemlje betona asfalta šljunka svega iz građevine pa sam moral nosit na leđima iz šume jedno 400 m humusa dovukel u 10 dana kako sam kopal i sadil jedno 25 vreća po 40 kg ..jbte dok pogledam navukel sam tonu zemlje..i nije mi žao dok vidim kako brzo napreduju na oćigled.. nabacit ću slike pod kraj mjeseca kad porastu .. :D
pa fala ekipa ;)