Sa koliko ste godina prvi dzoj zdimili?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Imbra Presvetli

Prijatelj Foruma
19.06.2012
1.288
14.514
358
prva pljuga sa 16 godina.....više lišča nego vrhova.....devedeset i neke.......
od tog dana sam imao jedan period od 3 godine da nisam zapalio a sve prije i kasnije bez pauze svakodnevno....danas imam 37 na grbi
 
  • Sviđa mi se
Reactions: form

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
par mjeseci poslje srednje.od tad sam imao 3-4 puta da sam prestajao pusit po pola godine kako od nedostatka vutre kako i od testiranja da vidim jesam li navučen(test je reko mozes podnjet da nepusis godinama :p ).
 
30.11.2014
1
0
1
2. srednje
ujedno i najbolja, ali valjda to nostalgija priča, svatko se sjeća prve ljubavi, ne :)
nakon toga sporadično do pred nekih 7 godina otkad živim život :p
 
03.10.2013
15
11
3
Pozz... upravo si vrtim po glavi datume i godine i dolazim da šokantnog podatka da ću kroz nešto manje od deset dana obilježiti 30-tu godišnjicu prve pljuge. Bio je Badnjak 85. Nakon toga kroz školovanje sporadično ili vikendaški, od faxa do danas - redovito. Šta god to značilo. Možda je zanimljivo da do prije 10 godina sam redovito odbijao pljuge od grasa, jer to lišće koje je bilo dostupno tijekom 90-tih nije imalo veze ni sa čim i definitivno nije bilo "pušljivo". Uglavnom sam pušio fine Charase, de-lux Mazarce (možda najbolji hašiš koji sam ikada imao priliku pušiti), te u nedostatku istog neke jeftine marokance.
Prije 10-ak godina sam probao gras od frenda koji je sam uzgojio i od tada mi se slika i percepcija drastično mijenja... da skratim danas već i sam growam četvrtu godinu (BTW imam 43) i u periodu kad ostanem tapija između dvije runde - nemrem se napljugat od shita, a da pri tomu ne mislim na neke komercijalne "sapune" ili "ribe", već fakat vrhunske charase (krema)... Eto, sorry ako sam zadavio, ali nije mali jubilej, a i ne pišem baš često, tako da...
Svako dobro svima za predstojeće blagdane...
 
16.12.2015
2
1
1
26
obrcem malo teme pa reko da se i ovdje upisem..imao sam 15 godina zavrsio prvi razred srednje..ljetni raspust dosla rodbina iz amerike i mi djeca napravimo neki family reunion i tu noc su poceli prvi dodiri sa darom prirode..ispusile se cetiri dobre frule u krug za tu noc osjecaj je bio fantastican + ekstra atmosfera = luda noc koja se pamti za cijli zivot.. veliki pozdrav :))
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica
14.08.2015
22
14
3
29
U prvom srednje prvi put sa nekim momcima iz cetvrtog posto smo bili ista smjena trazio od njih par dimova a ustvari sam uzeo koliko i oni bila dobra frula a dobra i godina 2008 bila me opucala smijalica ja sam se naredna 2 casa samo smijo sjecam se kao da je juce bilo a u drugom srednje sam poceo pusit aktivno i sve do dana danas cekam sezonu outa pa valjda na jesen bude sta god plodova da se ne moram zajebavat sa ovim smecom sa ulice :rasta:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rundlojfer43

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Sa 13, i bilo je to davne 93. ali se nije radilo o jointu već o flaši i to je bio tada ritual barem svaki vikend. Ako se dobro sjećam prva frula je pala tek 2 godine nakon toga. I prvih par godina nisam ni znao šta je vutra već se samo hašiš pušio.. i to jako dobar hašiš kakvog danas više ne vidim nigdje. Još mi u glavi nadimak ziro ziro za tip čokoladice šta je bila vrhunska, makar najboljeg sam pušio '98 u španjolskoj od nekog marokanca, prvi i jedini put u životu da sam halove imao od pljuge.
 
03.10.2013
15
11
3
Brutalna šufla... Niti ja je nisam zapalio od 95-96... Znam da smo "svi" na dnu nogavica sa unutarnje strane nosili zihericu (za probušiti foliju kamina) sa maticom broj "osam" sa kojom se najbolje razbijala rupa na staklenoj boci... trebao je i grif za razbiti bocu kako treba... sad bi se na tu zajebanciju odlučio samo iz zajebancije... pre brutalno je za pluća i grlo, ali da šljaka - šljaka...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: truare
06.12.2015
4
4
3
Na kraju osmog razreda,frendu starci otišli na more i on nabavio od kuma nisam znao di sam,a trebalo je još nazad do kuće voziti na tomosu automatiku :D Kasnije klasika,prvi srednje i svakodnevno,kvalitetne vutre ko u priči,a jeftina,ne ko danas skupa ko dragi kamen,a o kvaliteti da ne govorim,užas.
 

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
Bila je Novogodišnja noć, a ja sam imao 20 godina. Cijelu noć sam govorio kako mi nije ništa... "nije mi ništa, nije mi ništa", a onda sam.... Nasuo drugu cijelu limenku koka-kole za vrat... ovaj je takođe bio odvaljen, pa nije ništa osjetio dok mu niz leđa nije sklizala do dupeta :D Tad se okrenu majčin sin, pa me opali pesnicom iz sve snage u jaja :zvezda::Noge su mi se ispravile dok sam bio u vazduhu, a ja sam se opružio u onu dolje kaljugu na podu, u svom novom Boss-ovom odijelu :confused: Događaj se zbio u prepunoj diskoteci ! A onda sam, u nastavku večeri... igrao kao manijak, plesao kao vrač nekog Afričkog plemena :skot:: urlao kao majmun kad mu je vrijeme za parenje :D , a onda .... onda sam, pred zoru, nakon jednočasovnog ćaskanja, plesanja i muvanja sa prezgodnom i preeeesexipilnom đevojkom, riješio da ubrzam stvari :whato:: tj nijesam ništa riješio, bio sam totalno otkačen, ili kako se stručno kaže "privremeno neuračunljiv"smiley9934.... U sred razgovora sa njom, ja sam joj zavukao ruku u gaćice :ljubav: a bila je u farmerkama, pa vi vidite kakav je to desant bio :crazyd: Ona zavriska, poče da ciči kano zmija kad je živu pržiš na vatri.... što je bio dovoljno dobar znak ostalim napaljenim majmunima da krenu u akciju.... te nakon koškanja i prepiranja svakog sa svakim nastade opšta tuča :udarac::udarac: Ja sam dvojicu izuo iz cipela, tada sam bio na vrhuncu boxinga... al sam onda dobio barem dvije flaše po glavi :zvezda:: što je za rezultat imalo 3 kopče na mojoj glavi, u predjelu tjemena. Slavlje, tj tuču je prekinula interventna, a ove budaletine, kao ni damu, više nikad nijesam vidio. Ako sam ih kad i vidio, nijesam ih poznao :D jbg, BG je ogroman grad. Ovako se odvijalo moje prvo duvanje :joint2: