Sa koliko ste godina prvi dzoj zdimili?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

vager

Aktivan Član
16.11.2015
141
242
63
s 14 probao ali mi nije bilo nista zanimljivo... uvjek je na stolu bilo dima pusilo se tu i tamo ko hoce ... starija ekipa opium kucne radinosti mi klinci gongali ljepilo i pazili na njih... znao sam se uljepit od uha do uha... tek s 16-17 sam progledo ili prodimio i odbacio sve kemije svjeta i ostale gluposti... dobro priznajem volim nekad povuc nesta ali u rjetkim prilikama al dim stalno ijako sam imo fazu bez dima ali onda se gaadno navuko na alkohol... pa se zacjelio dimom i sad samo dimim i sve prirodno i pozitivno...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica
06.07.2015
13
4
3
pasivno prvi put pusio valjda sa 7 ili 8 god a mozda cak i ranije , bratova ekipa uvijek dimila u sobi a ja im dosadivao naravno pa pasivno malo vukao .. sa 11 zapalio na nekom rostiljom sa ekipom ..ali nisam pusio cesto .. tek u srednjoj sa 15 poceo intenzivno.. sa 20 se odvikavao od bijelog ..najvise mi vutra pomogla.. i od tad eto godina dana.. ne pusim cigare nego samo djoks, oko peticu tjedno.. :)
 
28.04.2009
106
143
43
38
8. razred 14 god, skolsko dvoriste... Bilo je to nesto mozda i najbolje sto sam ikada probao. Zdimili buksnu i krenuli na Biologiju. Secam se da sam imao trip da svi vide i znaju da sam napusem i da zele da mi postave nogu da padnem. Usao sam na cas, sacekao nastavnicu i lepo uzeo torbu i pobegao sa casa! Istripovao sam se da me juri sa dnevnikom (naravno nije). Bilo je extra kada sam otisao kod ortaka i zabo se na kauc, tada sam se skontao sa radom Bozije biljke :) 16 godina staza od tada :)
 

21 gram

Aktivan Član
08.04.2008
146
666
93
In the magic forest
Prvi put sa 16 na ekskurziji, al' me ništa nije radilo. Doduše nisam znao ni pljugu kako treba povući jer nisam pušio, pa me je ortak pola sata pre zakazanog duvanja učio kako da uvučem i zadržim dim!:lol:
Posle radio još par puta, al' onako već odvaljen od alkohola, pa se ni ne sećam najbolje. Aktivno sam počeo sa 18. Sećam se da sam u početku imao neku grižu savesti, sve sam nešto kontao da to nije u redu, pa sam govorio sebi ok je par puta, pa je onda bilo ok dok ne dajem pare za to, pa je onda bilo ok da dajem pare, ali ne da se ja sam cimam oko toga, pa sam na kraju rekao sebi: Saberi se čoveče, ako ti se duva, onda duvaj i ne jedi govna više... I tako i bi.
 
29.03.2016
2
7
3
25
Prvi dzoint sam popusio sa 13 godina u sedmom razredu,secam se bio sam sa tecom u stanu,tetka je otisla kod njene drugarice a teca je cesto znao zadimiti ganju ,pritom dosli su neki njegovi drugovi iz Rusije,jedan Srbin jedan Rus,Preneli su preko granice nesto vutre i izvadili su da smotaju,svi smo bili u istoj sobi,a uvek sam voleoi slusao rep pa sam cuo mnogo stvari o ganji pre tog dogadjaja.Zanimalo me je kako je to napusiti se.Teca je rekao "Hajde necemo mtati sad,imam lulu pa cemo tako".Meni vec bale krenule kao svakom znatizeljnom klincu koji prvi put uzivo vidi travu.Zapalili su,vrteli 2 kruga bio je skoro cistak,jako malo duvana.Teca je rekao "Vidim ti oci i da zelis,cemu odugovlacenje kad svi znamo da ces kad-tad probati".Dao mi je lulu,prvi put sam uvuko,nista nisam osetio,drugi put jace,opet nista i treci put sam povuko najjace sto mogu i krenuo da kasljem ko konjina,rad je bio neverovatan,pocepo sam se ko racun za struju.I uvek mi je drago pricati o tome i tom dogadjaju.Pre sam ganju poceo pusiti nego cigare.Iako sad imam 18 godina i ne puno iskustva za ovih 4,5 godina koliko pusim ali za mene ce ovo iskustvo uvek biti medju najdrazim. :spliff::lol::let:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica

form

... .. .
Prijatelj Foruma
23.03.2015
703
3.744
163
Bijaše to negdje početlom 90-tih. Tip me ponudio i ja prihvatio, nekoliko dimova me je smantalo i kako sam bio blizu stola samo sam se "skljokao" na isti. Oporavak je trajao kratko i nakon toga smo se smijali dugo mojoj reakciji, ali tad sam upoznao nešto što nikad neću zaboraviti jer je rad biljke nešto nenadomjestivo i uvijek će mi biti zadovoljstvo konzumirati ju ne sve poznate načine.
 

pasword

Aktivan Član
13.05.2012
201
379
63
42
14 godina, nije me uradilo nista.. ko zna sta sam tad i pusio.
ali zato u srednjoj na ekskurziji sam se razbio ko guzica... sledeci joint tek na faxu i tad sam se zaljubio :)
 

Frizhideron

Aktivan Član
15.12.2014
171
329
63
Al' ste svi ranoranioci.... :D
23 ovde...
Jednostavno, ušuškana sredina, štreber, mamin sinčić, nisam imao kontakt s tim... bio sam izolovan. Čak sam neke drugare terao od sebe koji su to ranije radili u mom stanu/prisustvu i satanizovao sam celu tu priču oko marihuane... :/ (ono, standardne isprazne priče koje sam progutao tipa: TO JE SVE DROGA, PUT KA JAČIM DROGAMA, SMRT itd xD )
I onda kad sam se prvi put malo počeo raspitivati na faksu, kad sam malo svojom glavom krenuo da razmišljam, kad sam shvatio da to nije nista, probao na 23. rođusu.
Prvo iskustvo je bilo božansko, stondirao u sred svog rodjendana s drugarom gledajući animal planet iz lazy bag-a... a onda kasnije posle proslave išao naručiti giros, i smejao sam se kad sam birao krastavce, jer mi sama reč "krastavci" bila smešna sama po sebi :D Prodavačica se smejala sa mnom, da li je kapirala šta i kako nebitno je... al' znam da sam se tad zaljubio u tu nestašnu, benignu biljku i već mnogo godina eto od tada lomim.
P.s. Očekivao sam neke zmajeve, navučenost fizičku, apstinencijske krize i svašta nešto sto sam prihvatio ranije zdravo za gotovo. A ono, kao da sam spurnjao zelenu salatu :)

I realno, nije da se kajem što nisam ranije probao. Tek kada prođeš malo života, imaš kapacitet za fore, iskustva, tad je najlepše. I što duže pušim i što sam stariji/iskusniji u raznim sferama života, to je nekako bolje.

Love will never stop. (dobro, tek kad umrem) :)
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Evo da se i ja upisem . Sa 14 godina , kraj osnovne , nakon toga svakodnevno do nedavno kad sam radio duzu pauzu . Nije mi niceg zao i da mogu nebi nista mjenjao , jedino mi zao da sam se tek sad sjetio da mogu sam uzgojit i da sam sve te godine kupovao smeca i pusio govna od albanaca hahaha :) od sada pa nadalje pusit cu samo svojih ruku djelo :)
 
14.05.2016
9
1
3
40
na pocetku prvog srednje,dakle s 14,iako od 14 do vojske znaci do 18 je to bilo povremeno,a u vojci san se skroz zaljubio,i btw tada je 50g bilo 250kn,i eto znaci punih 17 god uzivanja,alkohol san prije pio samo vikindima na izlascima sad i to ne,samo marica...