Sa koliko ste godina prvi dzoj zdimili?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Soze

Aktivan Član
20.02.2018
107
268
63
35
Mlado čeljade cu mesec do 12 godina. Ja sam bio stariji kad sam prvu duvku cepao. 14::ludak::::ludak::
Ako cete verovati, kod nas u selu je to sve nepoznanica bila dok nije dosao neki baja sa brdom toga, pa sam medj prvima u selu dunuo. A real rockenrolla:banana_rasta:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Moskri1312

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
16 god. Na uranku,nas 9 pusilo jedan dz koji smo kupili na komad,i kostao je 50 dinara,dok je Winston 100s kostao 40din. I svi smo se navodno batalili. Ustvari ,kako sam kasnije provalio,bilo je unutra samo caj od hibiskusa i trunka duvana.

Prva buksna koja me je uradila, bila je moja biljcica te godine koju sam posadio iza kuce u selu negde oko 11h kad je przilo sunce. KAko sam kasnije shvatio,tu je sunce grejalo od 10:15 do12:15h.
Biljcica je bila nekih 30cm i na njoj je bilo gledajuci sad oko 3g. U septembru sam je fiknuo i sve sam onako zguzvao i ubacio u papir od sveske iz matematike jer je ona imala najvise listova,LOL malte ne nova :p To sam tako zeleno presovao pod radni sto dok se nije nacisto iscedilo.
..A da,u skolskom rancu sam je doneo busom iz sela do kuce i ceo bus je smrdeo do jaaajaaa!
Tad niko nije ni znao niti je mogao da posumnja da bi klinar nosio gandzu. Mozda su samo mislili da sam se uvonjao ko foka :)

Popusio sa drugarom,njemu je to bilo prvi put,a ja sam vec imao staza sa raznim cajevima koje su mi uvaljivali;) I nista. Setamo tako kad u sekudni obojicu flesh! I smejemo se,tripujemo i pusti nas posle par minuta. I onda ponovo nakon 10-15 min, bap!! Obojicu flesh na par min...Tako nas je gruvalo jos par puta. Nikad mi se to nije desilo ponovo. Sledece pusnje sa pravom ganjom. Doneo stariji lik iz BG-a. UUUU,tad sam se odvalio,peglao,gadno tripovao. Rekao sam nikad vise!
I onda ponovo planuli uvece kod njega u dvoristu. Smuvao sam mu sestru,to mi je bila prva ljubav i od tada varim .U jbt...

p.s.
...od tada varim a i jebem :) :) :)
 

prosto oko

Ne znam i ne zanima me.
31.10.2016
214
629
93
45
Kucha
Bit ce negdje pocetkom prvog srednje. Prvih desetak puta je bila industrijska. Blizu grada je bila kudeljara, pa smo iz stogova izvlacili stabljike i trazili vrhove. A onda je frend nabavio od negdje shita. Jadni nismo znali kako to ide i grebali smo ga noktima. A šoka kad smo se ugruvali. Lezala djeca sakrivena u parku. Nismo progovorili par sati. Puno previse!!!
Slijedeci put smo znali kako ga smrvitI, al opet previse stavili i budale opet popadali.
 

Vanzemljak27

bzzzzzz
09.06.2017
373
2.131
143
Uh.. Ja sam sa negdje 22 tek..
I ti jos kolege pravile kao bong neki sa plastičnom bocom a unutra sok od borovnice..
Bemti povukao ja par dimova i sve ok.. Kad eto Marice za 10tak min.. Uzmem čips da jedem i kao idem pročitati sastav.. A ono slova jbt bježe, nema šanse da išta pročitaš, nisu surađivala :D a onda klebarenje i pišurija.
 

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
809
5.172
233
13 godina, dobro se sjecam tog ljeta. Dijete sa sela sa starom ekipom iz grada u kvartu. Spremali smo se za grad, imali smo svoje mjesto u gradu na kojem smo stalno" visili",taj dan su mi pokazali to mjesto na kojem smo dimili, slusali pjesme, crtali zajebavali se. Da se vratim u nazad malo. Prije nego smo krenuli rekli su da imaju iznenađenje za mene ali da mi nece reci prije nego dodemo(inace stariji su od mene), sjecam se da je sviro bad copy na zvucnicima sony ericssona w200i cijelim putem do tamo, bio sam uzbudjen jer sam znao da spremaju nesto sto nitko ne smije znat, prvo sam pomislio da su napravili neko sranje pa da ce mi pokazati ali ne, ipak je to bilo nesto novo, nije bila nova pizdarija.
Frend me je pito jesam ikad duvo travu, reko sam mu da nisam ali da sam cito o njoj i cuo sam neke stvari(pozitivne), tad je on izvadio vec smotani dzok i ponudio me. Sjecam se da sam se slatko nasmijao ali sam imao neki strah, obuzelo me nesto oko pluca i stomaka prije nego sam uvuko.
Nisam znao sta ce se dogodit kakav je osjecaj, znate vec sta zelim rec.. I tako pocelo je dim, dva tri, prvo mi je smrdilo na djubre ali nisam odbijo haha
Nisam osjeco nista prvih 20 min a nakon toga je krenulo pisanje od smijeha, sve mi je bilo usporeno, duze sam se smijo i slađe, duze prico, sve duzee radio. Sve mi je bilo bolje sve doslovno, a o slusanju pjesama i pronalaska svog stanja u pjesmama da ne pricam, uz vutru mi je sve bilo puno jasnije. Toliko sam se smijo da su me trbusni bolili, ne znam dal je to bilo jer je vutra smijalica ili zbog dobrog drustva ali znam.da mi ni najmanje nije zao sto sam to napravio i sve bi opet ponovo, nebi nista mijenjo. Tako je krenuo moj pocetak s marihuanom i "nastavak zivota " u gradu, sve mi je postalo puno puno ljepse :)
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Eh, taj "prvi put"... :)

Ja nakon 25 godina duvanja, nikad vise nisam imao ni slican osjecaj kao tih prvih puta. Dal' sam ostario, pa na drugaciji nacin uzivam u dejstvu, ne znam...
Čak i kad ne pusim dugo vremena, pa zapalim, ne bude ni blizu kao nekad.
:razvaljen::