Sa koliko ste godina prvi dzoj zdimili?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Hehehe, a baš. Ma nisu vino, piva, viski, itd, loši... već zloupotreba koja je gora nego kod trave. Šta fali popit malo vina uz ribu ili meso, popit navečer uz igricu čašu viskija kvalitetnog ili neki konjak. U tome uživam kao i u travi... i to ima svoje arome, teksture, itd... večinom popijem sam, i to mi tako s guštom padne. Zapalim i onda lagano pijuckam kako se i pije neki konjak...

A sad, opijanje, pa ispoljavanje potonulih emocija i ostale macho gluposti imaju malo veze sa pićima u kojima je alkohol. Uvijek ponavljam isto...

Ništa samo po sebi nije ni dobro ni loše, već ovisi o vrsti odnosa. Relativnost...
 

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.560
258
Do 16.sam cugao i nisam ni pomišljao na travu. U ekipi je naravno bilo par njih šta su fumali. Kad bi mi netko ponudio, samo bih ga prosljedio dalje. Jedno ljeto, nakon košarke, onako znojan, umoran, kompič zmotal frulu, a i neke cure su u igri bile, pa na mene došao red. Kad sam se ja za 2-3 minute dignuo:let:.... sve znate. Drugi dan, zovem istog kompiča, alo se da kaj sredit i koliko paprike, da ponesem!
A cugat se počelo rano. Jako rano, kad se sjetim bakine orahovice, te kad je deda kuhal rakiju auuuu:mario::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and šaran

Aezakmi246

Aktivan Član
28.05.2018
149
315
63
25
Prvi put 2012 sa 14 godina,nepunih 15. Bila sam prvi srednje. Cigare sam tek par mjeseci kasnije pocela pusit. Pravila sam neke pauze sa travom ali vec 3 godine skoro svaki dan zapalim.
Ja prvi put posle male mature 15 god.sam imao nije bilo nesto dobro ali sam posle toga mi se sve vise svidjalo i do dan danas duvam...a imao ssm i problema navatali me spektori da ne pricam sad ja drzo u telefonu neke slike kaobklinac istripovan da toga nisam imao i par flopova u torbici pustil bibme odma
 

El_seeño

Lijepo je to, ko zna.
14.03.2014
47
280
53
Cryatia
Sa 14, znači probao dim prije alkohola.. Nije pohvalno ali što je tu je, tješi me da sam se dosta educirao prije. Sad već 6,7 godina pušim svaki dan. Od alkohola i dalje bježim, ne podnosim ga nikako(mada nisam nikad pio bez da sam pusio prije toga, tako da who knows)...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and sale82ful

TzHC

Mr.Sci
14.01.2011
86
816
83
Bijahu skola osnovna :) nisam se ni zakasljao, bila je to ljubav na prvi pogled. Istina je da nakon sto sam probao nisam vario cesto sve nekako do pocetka srednje skole i tad se ljubav rasplamsala :) ispostavit ce se da ljubav nekad zna i da skoci na nos al to je sad neka druga tema ;)
 
Poslednja izmena: