Sa koliko ste godina prvi dzoj zdimili?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

likfrik

Aktivan Član
18.07.2018
310
1.310
143
44
u srednjoj školi, i uopće mi se nije svidilo, ali bi u društvu se pravio da vučem. ono da bi bio frajer.
:thumb: i onda stanka od mnoogo godina, i evo zadnjih mensčinim'se neku godinu dvije opet.
ali sad mi odgovara, mislim da sam psihički sazrio pa mi odgovara. ::ludak::
dobro možda nisam baš sazrio, prije puko skroz, ali nisam isti definitivno.
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Otprilike sa 17 :), prvi put mi je fino pasalo...bio je neki skankić u igri, par sati samo vrištanje:p, sljedeći put je bila neka ljuta uličarka :D...bilo nas par na jednog dobrog topa, kad me to lupilo ja sam mislio da sam gotov smiley9934...šta se ovo dešava::ludak::okrenem glavu, slika mi kasni smiley9934...zapalim cigaretu da se smirim kad ono još gore, ne mogu ni pušit, ne osjećam ništa.:lol:Tad sam rekao da neću više nikad zapalit koliko sam se prestrašio.:lol:...možeš mislit...:joint2:
 
Poslednja izmena:
19.01.2020
2
9
3
23
Sa 14 poceo intenzivno ali sta god da sam probao sa drustvom od obicne pa sve do amnesia haze na mene nije imalo neki uticaj dok oni nisu znali de se nalaze.Da se razumemo nikad to nisu bile neke male kolicine tipa 0.5-1 uvek je bilo minimum po 4-5g
 
  • Sviđa mi se
Reactions: C₂₁H₃₀O₂

srke1312

Banned
Banovan
15.03.2018
4
8
3
26
S 14 prvi put probao, sada 16 i 2 godine aktivnog bakljenja olaksavajuca okolnost sto su mi roditelji upoznati s tim:razvaljen::

15. Maloljetnicima je zabranjeno učestvovanje u diskusijama na forumu
Svatko tko tvrdi ili se dozna da je maloljetan bit će upozoren i banovan s foruma.
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: lerex