Sa koliko ste godina prvi dzoj zdimili?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.04.2020
10
11
3
27
Sa 16 godina, prvi put zapalio i isto večer uzeo petardu. Ah ta osnovna škola iza koje smo duvali, sjećam se da sam se razbio kao šalica, vozali se i tripali pi*darije.. od tad redovno, svaki dan duvam, bilo je par pauza, ali ne predugih, tako da rokaj dalje ::volimj::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: C₂₁H₃₀O₂

Pig2

Aktivan Član
09.05.2019
76
259
53
prvi put drugi razred srednje skole nisan pusio ni cigarete veliki odmor cili razred u krugu nadimio san se ko zmaj i jebate mene profesor na plocu da crtan odgovaran na pitanja znaci cili razred je plaka od smija zajedno sa profesoron tad san zna da cu cili zivot konzumirat kanabis .poz on love
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
(budući da imam 30 već)
isto koliko i prosle godine???



:lol:
 
  • Haha
Reactions: Badi and GrowHax
08.03.2021
7
7
3
Radila dve godine pri kanabis industriji (legalnoj, sedište u LA), a da jedan jedini dim nisam probala, niti me je interesovalo, iako se oko mene samo varilo na sve strane. Konačno mi je u 27oj pukao film od učmalog života gde sunce ne vidiš, samo radiš i spavaš, pa sam rešila da probam sa dva druga i drugaricom koji su takođe metuzalemi kao i ja.

Mislim da mi se u glavi vrtelo više samo dva puta u životu usled nekih teških pijanstava.

Najbizarnije od svega mi je bilo što sam počela da paranoišem kako će svi da vide da sam nadrogirana ??? A svi došli zajedno da podelimo iskustvo prvog dima :D

Posle toga nisam prišla drugoj buksni mesecima.