SA outdoor 2009

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Evo da i ja napravim dnevnik.
Lokacija: teška šikara. Zemlja pripremljena prije sađenja: 1/3 kupovne zemlje, provrela konjska i ovčja kakica u peletima, gorka sol. Zemlja je tako pripremljena da biljkama bar oko 1-2 mjeseci netreba nikakvo gnjojenje.
Biljke se obilaze jako rijetko.

Da ne duljim, slikice:

AK vani, very nice, jako malo oštećenja od kukaca taktika "bolje spriječiti nego lječiti" se isplatila:


Cura:


Crvena stabiljka, ova je imala i purple listove ko beba :)
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Vrlo lijepo.koja su to sorte vidim da je neka krasna indica,pretpostavljam da je kupovno sjeme...ako i nije svejedno je krasna i mislim da ce bit debelih i kristalnih hedova!pozz
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
AK je donacija od prijatelja iz Španije :) Njegov cross, sadi ga več par godina. Jako je indikasta (list veličine raširene šake) i niska cca 80 cm. Imam i nešto kupovnog sjemena te par ljepih domaji. Stare su 1.5 - 1 mjesec.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

Kushonja O.G

Aktivan Član
09.06.2009
150
4
0
44
Ajde da vidimo praksu iza te silne teorije ... Jako lijepo ...
+rep , ali kontam da nemogu davat zbog bana ,... bar kontam .
Još jednom svaka ti dala , lijepo zgleda.
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
heh kad več imam veliku glavu zašto ne iskoristit je :)
teorija uvjek dobro dođe :costumed-smiley-027
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
super vidim da ce ovo da bude jedan dobar dnevnik pun kvalitetnik informacija samo udri....
nego nije valjda da su je vec papali sitni glodari..ona raupa na najvecem desnom listu?
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Makakvi to se neki kukac zaletio ali je vjerovatno požalio :)
Sredstvo za zaštitu: Plantella prima, na uljnoj je bazi pa jako dobro podnosi kišu. Razrjeđeno 1:100 pa se od tog ulja dobije ljepa emulzija. Korišteno 2 puta: prilikom iznošenja van i prije koji tjedan. Opčenito biljke su zdrave pa mislim da više neče trebati zaštitu... eventualno još jednom
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Grow se iz easy goinga i uživanja pretvorio u pravi rat s puževima. Večina biljaka mi je dopola pojedena, kiša isprala pužomor... dizaster









Ovo je još jedna ideja pokradena od Backcountry-a... male biljke :p a bez da im usporim cvjetanje... FORCED FLOWERING. Vidjet čemo hoče li uspjeti ali zasad im super ide prefloweri su več tu :costumed-smiley-027.


 

grudva

Aktivan Član
24.09.2008
80
6
0
46
bilje lepo izgleda (bar ona gornja polovina) od puzeva ces se odbraniti najjednostavnije uplitanjem i guzvanjem bakarne zice u samoj osnovi biljke , oni preko te barijere ne mogu preci (provereno 100%)
i sta ce ti outdor te male biljke pusti ih neka krenu ka nebesima i neka one puste jos neku grancicu znas zbog hedovine
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
To su neki mali žuti puževi sa žutim kućicama (popizdim kad ih vidim pa ih rastrgam prije nego ih stignem uslikati) neznam za žicu dal bi pomogla protiv njih, ali mogu probati. Ove male su držane na 20/4 i izbačene napolje da odma procvjetaju, malo su im bili mali pitari šta češ. Bit če to ok :)
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Evo malo slika... bliži se berba, ima par sortica pomješano enjoy :icon_lol:
Ova na trečoj slici mi je najsporija a imam i jednu sativicu koj se nešto vuče













 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
prva i druga slika...koja je to sorta mene jako puno podseca na moju euforiu :D..
Bravo bravo =) i posle onih puzeva uspeo si da ih izguraš do kraja :)
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
AK je na prve 2 slike imam i s rozim i s bjelim pistilima, prekrasne su za gledat na suncu onakve pune šećera;) Prolistal sam malo tvoj dnevnik i Euforija izgleda slasno :costumed-smiley-027... koja banka sjemena?
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Ne volim nepotrebne postove(ni da ih čitam ni da ih pišem) al ne mogu odoljeti!
:clap::clap::clap:
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Danke, nije još gotovo bit če to još bolje! Pozval sam i profi degustatore iz Kanade TRAILER PARK BOYSE da probaju odrediti kad bude berba... ljepo im ja govorim imam par posušenih badova za probu a oni neeeeeeeeeeeeeee znamo mi kaj radimo.... još se nisu iz šume vratili :icon_lol::icon_lol::icon_lol:

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.