Sa prozora u box, molim savjet

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.06.2006
31
2
0
Pozdrav!

Evo, već mjesec i nešto sitno imam biljku na prozoru. Radi se o feminiziranoj church sorti.
sada bih tu biljku stavio u box na 12/12 i držao je dok ne procvjeta.
Kako mi biljka nadilazi dimenzije boxa, ne mnogo, ali ipak, trebao bih je malo podrezati.
E sad, kada sam god rezao bljku prema uputstvima sa neta, uvijek bi mi biljka bila traumatizirana barem dva tjedna i ne bi razvila nove grančice kako je za očekivati. Pa zato pitam ovdje, gdje bih je cviknuo?

Evo slike:




Ukoliko nije pravi podforum, premjestite topic.

Hvala.
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Aj makni tu biljku sa prozora , moga bi past ka budala.I čisto da znaš da po ovoj slici neko možda može znat otprilike di si i ko si.
Ako ne može stat u boks , savij je prema dole u 2,3 dana pomalo i zaveži-ako ti nije jasno prouči lst, i u boksu joj osiguraj vjetar da malo ojača jer je slabašna, al bar se doima zdravo.Sretno
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Svaka čast na hrabrosti. Nadam se da živiš u Amsterdamu:rofl:
Sklanjaj to sunce ti tvoje.
 
15.06.2006
31
2
0
Momci, zemlja porijekla je Esterajh i mogu me podojit dok god nema cvata odnosno thc-a.
A i ova ulica je jednosmjerna pa prema meni idu samo busevi.
Hvala na savjetu, pokušat ću ist iako se to nikad nisam usuđivao raditi jer sam se bojao da mi se ne slomi.
 
15.06.2006
31
2
0
He-Man je napisao(la):
Kakav box imaš ? Ili tek misliš raditi ?

Mislim ga samo sastavit pošto sam ga rastavio prije nekih godinu dana. Negdje je 60x60x110 i dobro mi je odradio posao zadnji puta sa dvije biljke. 4 clf 2x2 boje i ventilacija koju zapravo skoro pa i nisam palio. Mislim da ću ovu biljku odraditi samo sa tri žarulje. Dvije za cvat i jednu za vegetaciju.
 

Mox

Aktivan Član
27.08.2010
81
20
8
36
imao si 4 cfl-a, sad umjesto da smanjiš na tri, povečaj na 5 i biljka će ti obilnije rodit...naravno ako je ženska :p