Sad je bolje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sad je bolje?

  • Da

    Votes: 1 5,9%
  • Ne

    Votes: 16 94,1%

  • Total voters
    17

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
Evo zapalio pa si nesto razmisljam :rofl:. Sjecate se kad ste pocesli pusit.. kako vam je bilo.. Ono sve neke lude price...ha? E a ja kazem jebes to.. Sad je bolje :sun2:... kad znas cijenit to sto pusis pa svaki put kad zapalis, osjetis božanski miris i okus :sun2:.... Uvlacis zeleno sunce u pluca :sun2:.... Znas gdje si po ko zna koji put... uvlacis sad i u beskonacnosti :D...
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
issss

evo mene bas to pitanje dere sad :D

evo pusim od nove godine vec svaki dan u biti (imao 10ak dana pauze sveukupno)
nije da ne puca, ali puca puno drukcije nego prije :D

jebeno mi je sto sam full schillan dok sam upljugan, gotovo da se ni ne primjeti izvana, a unutra mi je "boooooom" :D
no s druge strane...

nije onako intenzivan "boom".. ponekad mi fali da zaplim samo pljugu i brijem kak sam znao, sad za isto trebam puno vise ( mislim da limita vise ni nema.. dok ne zaspem valjda :D)

no ono sto je sada prednost je, kako i sam kazes.. miris i POSEBNO okus... nekad mi se cini da pusim samo zbog njega :D

bolje je sad :)
jer i ono nekad je u biti bilo "sad" samo sto je "sad" to "sad" u biti "tad" :D XDDD
hahahah
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Naravno da je bolje.
Puno skuliraniji,ali i puno spaljeniji nego prije...no gura se od
10.mj prošle godine sa,kad se sve skupa zbroji, mjesec dana pauze.
Svaki dan jednom,a kad se ima i više bar 3-4x

AAaAAaaaAaAAaaa :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ne znam... meni je prije bilo bolje al bice zbog ekipe...
sjecam se onih prekrasnih vremena kad je svako furo kesu od 50mgra u djepu, a ak nije bilo para skupili bi svaki po 10 kn sto nam je stara dala za sendvic i uboli panj na velikom odmoru i bili napljugani ko guzice cijeli dan :D
a o ljetima necu ni pricati, kad bi nas se skupilo 10ak s parama pa uboli po kile ili nesto i to popusili za tjdan dana heeheh evo suza mi u oku :D

a danas jbg i ovo sto uzgojim ne traje dugo, treba nahranit one koji tebe hrane dok bilje cvijeta hehe
pa onda dileri levate za 100 kn gram neke indoo indice a meni samo sativa u mislima...
nema one euforije, smijeha, samo valja za stolicu i puca na nepokretnost...

al doci ce i taj dan kad ce sative rast ko jabuke na drvetu (aj dobro, rastu i sada :D)
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
Bolje definitivno.Ja pusim od kraja 8 razreda tad mi je bilo 14god sad 19 znaci skoro 5 god.Prve 2 god. je bilo vikendom i skroz dok jedne subote nismo pali i tad se malo smirili sto se tiče pušenja ali sad u zadnjih 2 god sve bolje i više i češće...totalno mi to paše,kakav alkohol i cigare samo vid.Sve pare što zaradim potrošim na to i kad se sjetim kako sam to zaradio i muke da bi doso do tog,pušim sa zadovoljstvom skroz...sta da kažem svi mi znamo da nema bolje:icon_lol:
 

Lordi

Banned
Banovan
02.07.2009
4
3
0
79
ljudi zasto se tesko dolazi do sative,mislim svi pricaju da je jako tesko,ja cu videti da narucim par semena i zasadim u neki sljivik taman da kad odem u berbu imam veliku kolicinu za duvanje...blago tebi Tarki pa si mogao da duvas sa ekipom,kod mene sve streberi u odeljenju,jbt imam drugaricu koja pusi pa joj ostali dupe pomeraju,mogu da mislim sta bi meni radili kad bi znali da duvam...
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
prije je više radilo:D jedino mi zbog toga smeta, šta je mozak bio ne-načet, frižak, pa je bila veća euforija, veće ludilo, smijeh :)

al jbg, prednosti iskustva su ipak da se sad ciljano rad thc-a iskorištava i surfa na njegovom valu high-a :p