Sad malo iza Vrata!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
23.11.2010
47
86
18
42
Pozdrav Svima,Pratim komentare vec par dana pa sam resio da i ja postavim pitanje,na koje ce se,nadam se, odazvati neko iskusan i pametan!!!Radio sam outdoor uspesno vec par leta tj.skoro uspesno pre dve god neko mi je skinuo ali nebitno,Probao sam indoor video da mogu i dao ih ortaq,E sad imam jedinstvenu priliku da da iskoristim prostor u naredna 4 meseca i napravim zalihu za celu godinu,dileri su skupi i vazda neko cimanje od murije..Prostorija je cela namenjena uzgoju dimenzija 2,5m*3m,1,80m visine.Koje seme skunka mogu da posadim a da ne bude nesto patuljasto,vec bogato koliko je moguce.Jbg.navikao sam na shumu a tamo ni jedna nije izasla ispod 600gr.razumete?! Imalo se!Svu opremu kupo aspiratore,grejalice,ventilatore,ph merace,mh+hps 600W. E,fali mi SEME!Pozdrav za sve Ljude dobre volje,do kuckanja!!!
 
19.08.2010
26
2
0
39
na tvoje pitanje ce najbolje odgovorit google, upisi trazi pod seeds ili weed seeds, svako sjeme ima druge specifikacije tako da je najbolje da si sam izaberes, pise ti sve .
dal je indoor/outdoor, feminizirana ili ne, visoki/niski rast, effekt koj daje itd, itd...
i ljepo izaberes koja ti najvise pase i kupis...
i preporuka : uzmi barem 2-3 sorte posto imas puno mijesta
pa vidi koja ti najvise pase i ako budes mogo prostor koristit duze radi si klonove pa ne moras kupovat sjeme vise...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Za 600w ti netreba veči box od 150x150cm,rasipačeš svijetlo bezveze.
 
23.11.2010
47
86
18
42
Porucio sam Wonder Woman i Ice od Nirvane,pa da vidimo.Inace savet uvek dobro dodje i hvala vam,ali od ovoliko ljudi slaba vajda.Sta biste rekli da mi stvarno treba pomoc?Pozz...svima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.