Sad sam kriminalac, e pa nisam !!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Pa to je super gledao sam na legalisovom forumu gro ljudi imalo sličan problem uglavnom ako imaš kaznu prekršajnog plati i nosi to na županijski tamo ti moraju odbaciti jer nema više 2 suđenja za jedno te isto djelo.. odluka EU SUDA!!!! Zemi i odvjetnika, želim ti sreću!!!!
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Neznam dal je ovo vec stupilo na snagu sto je enđel rekao ali ja bi bas kao sto ti je on savjetovao sad uzeo odvjetnika i sprašija ih do kraja....SRETNO!
 

Bob _Marley

Aktivan Član
17.05.2010
159
6
0
42
Je nastupio je taj zakon za prekršaj,e ljudino drzim ti fige kako god znam vec procito sam pun k**** tih ćlanaka i na kraju svi su dobro prosli samo sa novcanom kaznom oviseći o kolićini,nazalost drzava je takva ljudi nemogu skuzit,slijepi su....
samo da se legalizira trava u medicinske svrhe to bi bilo cudo,nazalost zakon se nemijenja tako lako...
gledaj nista se nemoj brinuti ak ti ja kazem broj 1.ljudi ce prepoznat tvoj rad jer ti si radio za ovu državu zbog nje si najebo i oni bi trebalo odgovarat za tebe a ne ti sam za sebe,a i 50% ti je vec da neces dobiti zatvorsku kaznu jer nisi kaznjavan,30% neces dobiti jer nisi bio dileri niti si jednom pao,i ostalih 20% ti je zbog konzumiranja u dobrotvorne svrhe i od novog zakon ovo ti nije vise zatvorska kazna vec prekrsaj tako da vise se netrebas zamarat,ja sam ti od samog pocetka drzo fige i vidi se po tvome govoru na si ljudina od covijeka a ne kriminalac i svi te ovdje razumijemo,imas djecu,zenu nebi valjda odrastala bez tebe,ako oni na sudu imaju imalo srca i ako su ljudi razumijet ce te,no meni je zao sto uvijek tako treba biti radis za kruh,za djecu i obitelj a oni kaznjavaju....
jos jednom sva podrska!
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Odlicno :thumb:

Ako je ta prekrsajna prijava zakljucena i imas je platiti 1000kn, onda ti je to to.
Jer po novom zakonu nesmiju napraviti dvije presude za isto djelo.

Sada mozda samo da konzultiras nekog odvjetnika ukratko i priupitas ga dali postoji mogucnost
da te sjebu kojim slucajem, ako se ne pridrzavaju naputka EU (a trebali bi)

Sretno i nedaj se :hippy:
 

GanjaPower

Aktivan Član
02.04.2008
124
24
18
Tačno he-man.
Kao što ni profesorici iz HR nisu sudili zato što je čovjeku autom otkinula noge, kad su je optužili i sudili za vožnju pod uticajem alkohola ili Goranu baretu za porodično nasilje....
Nema dva suđenja za isti slučaj.
Drago mi je da je sve izašlo na dobro.

Peace & Support
 
15.02.2010
2
0
0
36
GanjaPower je napisao(la):
Tačno he-man.
Kao što ni profesorici iz HR nisu sudili zato što je čovjeku autom otkinula noge, kad su je optužili i sudili za vožnju pod uticajem alkohola ili Goranu baretu za porodično nasilje....
Nema dva suđenja za isti slučaj.
Drago mi je da je sve izašlo na dobro.

Peace & Support
zasto je onda meni 1.5g poslije 5000kn kaze s prekrsajnog dosao poziv sa zupanijskog na kojem sam najurednije kaznjen s 3g uvjeta:sick: I da, ima sam odvjetnika i to sam bia do njih nekoliko cisto informativno i nijedan to nije spomenuo?
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Predpostavljam da to nije bilo nakon sto je izdana ova zadnja uputa od strane glavnog d.o. Bajica za policiju i drzavno odvjetnistvo.
(otprilike sredinom 4-og mjeseca)
 
08.04.2009
31
8
8
48
Pozdrav svima. Napokon je prošao i taj 09.06. Rasprava je bila zakazana u 9:30, išao sam bez odvjetnika, mada je na pozivu za raspravu napisano da sa mnom može doći odvjetnik. Ja si jednostavno ne mogu priuštiti kvalitenog odvjetnika, a da sam uzeo nekoga bez veze, mislim da je čisto gubljenje novaca i vremena. Od 01.02. sam počeo prikupljati dokumente za obranu tako da danas imam puna 2 fascikla dokumenata + pola ispisanog notesa obrane. Tu se stvarno nalazi sve i svašta, od moje medicinske dokumentacije, kazneni zakon, ljudska prava, medicinska istraživanja kanabisa, nuspojave lijekova... tako da sam se dobro pripremio. Sve to govori da sam na prekršajnom sudu za posjedovanje 60g marihuane dobio 1000kn kazne, što je ispod svakog minimuma. E sad kazneni sud, nemaju nikakve dokaze da sam sadio a svatko je nevin dok mu se ne dokaže da je kriv. Sutradan odmah dobivam rješenje. Ovako glasi obrazloženje: " U kaznenom predmetu protiv okr. ****** ******, zbog kaznenog djela iz čl.173. st.2. i dr. KZ-a, pregledan je spis broj gornji, te je na listu spisa pomenutom u izreci ovog rješenja utvrđeno da ser nalazi službena zabilješka o obavljenom razgovoru djelatnika policije sa okrivljenikom, a koja zabilješka je sastavljena u smislu čl.143. ZKP-a.
Obzirom da se radi o zabilješci sa iskazom koji je dao okrivljenik djelatnicima policije, a koja zabilješka ne može predstavljati dokaz na kom bi se mogla temeljiti sudska odluka u kaznenom postupku, to je temeljem čl. 78. st.1. i 3. ZKP-a valjalo riješiti kao u izreci ovog rješenja."
Protiv ovog rješenja nezadovoljna stranka ima pravo žalbe u roku 3 dana po primitku ovog rješenja.
Ja se nadam da je to ok i nemam se za što žaliti. Upravo sastavljam pismo za ministarstvo zdravstva u kojem tražim da mi omoguće korištenje marihuane u medicinske svrhe, znam da ću dobiti odbijenicu ali svejedno ću im biti dosadan. Pozdrav svima vutrašima
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dušan17

Blodeuwedd

Aktivan Član
25.03.2010
101
10
0
44
Super majstore, znači da je sud odbacio kazneni prijedlog policije, najvjerojatnije zato što si već prekršajno kažnjen za isto djelo. I zato što su ti uzeli olakotne okolnosti kao što si dobra osoba, što imaš djecu itd. idt.
Jednom riječju KARMA te voli ili poslovicom ""Ciganija se je pokazala"" mislim na murju.. hheheee sretno...
 

weberjohn2

Aktivan Član
27.01.2010
68
4
0
33
E miso svaku podrsku imas od mene, nadam se da ce sve biti ok! Cuj reci ako si bio na ratistu ili na kakvom rezervnom polozaju, drzava uvijek mazi i pazi njih pa probaj izvuc neki ptsp ako si bio. :thumb::common028::common053::kiss: