sadjenje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

don

17.03.2011
10
1
0
33
izvinjavam se sto sam lenj mozda vec negde postoji ovakva tema ali sta da se radi :S

da li se vrk klice to jes siljasti deo stavlja ka dole u zemlju ili ka gore u zemlju u dilemi sam jer sam na nekoliko mesta video drugacije

Zahvalan na pomoci
 

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
A jesi mi i ti dugo tu :p

@don
eto odgovora samo zato sto sam i ja prvi put kad sam citao vidio da svagdje pise drugacije. Dolje ide siljasti vrh skupa sa klicom, par mm ispod povrsine zemlje ;)
 

neo

Aktivan Član
06.12.2010
77
6
0
45
imas odgovor dobar i tacan...citaj forum...bar o tome ima dosta...deluje mi ko da nisi se informisao nista...i prvo domacicu sadi dok ne udjes u fazon...moje misljenje
zaboravi na lenjost
 

Riblji specijalitet

Aktivan Član
16.11.2010
143
39
28
42
Punxerklc je napisao(la):
A jesi mi i ti dugo tu :p

@don
eto odgovora samo zato sto sam i ja prvi put kad sam citao vidio da svagdje pise drugacije. Dolje ide siljasti vrh skupa sa klicom, par mm ispod povrsine zemlje ;)

No shit, osnovni je red pa nešto pročitaš prije glupog pitanja. A to što si mu ti napisao nije već na forumu??? Podupireš retarde??? Ma daj, ako sadržaj ovog foruma preuzmu takve teme sve manje ću biti na njemu, hoću nešto naučiti novo, što nisam znao do sada. Rado ću podijeliti iskustva ali ne sa onim ko se nije sam potrudio da nešto nauči.

To što je tema završila na groblju dovoljno govori o svemu.

Ps. Bravo, jako si mu pomogao. Sutra će pitati jel ok zemlja iz vrta i halogena svjetiljka.
To isto ne piše nigdje pa ga ti prosvjetli.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: GreenRyder
15.05.2010
40
1
8
34
ja sam klicu stavio na DOLJE i izašla je odlično čak preko noći, i čim izadje iz zemlje stavi je na direktno Sunce i neće bit beda ;)
 

Dolf

Aktivan Član
27.09.2009
104
11
18
32
ne budi lenj procitaj mada ja je stavim bilo kako i uvek mi je izasla
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.