sadnja +outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Dins

Aktivan Član
22.08.2009
98
1
0
34
Zanima me kad je najbolje posadit sjemenke da biljka pocne rast i koliko je dugo smijem drzat u fazi vegetacije

Imam u planu za par dana posadit sjemenke i imat indoor a na proljece kad zatopli imat outdoor ali da to proljeca biljka predje u fazu cvjetanja

pa me zanima koliko je to dobro za biljku indoor->outdoor i dal je prerano vec sad to posadit?

Unaprijed hvala na odg.
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
jel ti čitaš forum??? Možeš posaditi kad hočeš, vegetacija može teoretski biti neograničeno duga, imaju ljudi biljke stare po 10 godina (da iz videa postanog na ovom forumu)

za cvjetanje imaš uski period do negdje do 4 mjeseca,

zato sadi.... pa indoor 12/12 pa outdoor da lijepo se zbucmasti....
 

Dins

Aktivan Član
22.08.2009
98
1
0
34
ma ne isplati mi se radit 12/12 zato jer potrosim brdo struje a i nemam toliko vremena radio bi volio da priroda ucini svoje pa zato pitam koliko je cca vegetacija preporucena ?

unaprijed hvala na odgoviorima
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Vegetiraj ih 2mj. onda uzmeš klonove i njih ukorjeniš i sve ih posadiš van .
Ili vegetiraš 3-4 mj. uz topiranje i vezivanje jer ona dosta naraste za 3mj. vege , i onda van na još 3 mj. vege ...

Na kraju če to biti monstrumi .

PS . cfl maltene ne troši struju .
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
HazeSeeker je napisao(la):
PS . i zadrži jednog klona ili matčnu biljku za dalje do kraja ljeta možeš iz sunca izvuć LST metodom još klonova koje staviš predkraj ljeta i ponovo zadržiš jedan za sljedeću godinui imaš dovoljno teglica.....

ja bih tako nadopunio
2s62ali.gif