Sadnja u šumi i potencijalna opasnost od otkrivanja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
ili bilo sta drugo cime cete opravdati svoj boravak u sumi
Opcija je i quadcopter s kamerom pa provjeriti okolinu prije. Danas je to jako dostupno. Snimiti nekog kako čući u grmlju bi bilo neprocijenjivo(prodati portalima) makar prekrižili biljke.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
You talking to me @No Joke ... ja baš zato što se od ove priče pravi nuklearna fizika i preporučujem Skrimu da je zaobidje.... a što se mene tiče,i biranja sajta,meni su gerila i stelth u krvi....nema tu filozofije....sad me vidiš a sad ne vidiš :p
Kad me već vučete za jezik,reći ću.... sajt mi je na komšijskom imanju,na njegovom kraju,a imanje je na kraju sela. Tu nema ko da naidje,ali bukvalno. Upao sam u najveće trnje sa voćarskim makazama i kosijerom,i usred dzungle napravio proplanak. Kada idem do sajta,ne može me vidjeti iko,još manje kada sam na sajtu. Česma mi je udaljena 70 ak metara....a ove godine sam pošišao okolne cerove,imaću sunca po cio dan za razliku od prošle god. To radim mjesecima prije,da bih obezbijedio tajnoovitost sajtu....jer se niko i ne sjeća da ste vi pravili buku u šumi 3 mjeseca unazad. Eto,kompletna nukl fizika iz moje perspektive... i ako ne mogu dati neki sofisticirani savjet vezan za uzgoj,o ovome mogu,budite ubijedjeni.....brda koja vjekovima ratuju za slobodu predaju to znanje naraštajima,stelth i strategija su nešto što nam dobro ide.... kapish ;)

DOPUNA A ja tvoje dnevnike pratim,sa uživanjem da naglasim....al me čudi da evidentno bistar čoek kao što si ti dopušta sebi luksuz da dva puta ima "incidente" na sajtu,ili pak u njegovoj blizini. Prvi put ti Romi zamalo sve popalili,jer su u blizini palili veliku vatru.... a drugi put si naletio na jednog naoružanog sjekirom :D Valjalo bi ti da podignes nivo opreza,steltha,nedostupnosti sajta....ma,samo pitanjima bezbjednosti pristupi kao nuklearnoj fizici,i no sikirejšen ! U suprotnom,ponovo možeš govoriti " jooojj,brate crni " :p

I naravno da čovjek može dati savjet iako nije poznanik foruma ;)
Gdje ima,tu i preliva....ja sam uvijek bio pun dobrih ideja,može da prelije i koji dobar savjet
A svima,kojima treba ovakva tema da bi utvrdili kakav i koji način je bezbjedan preporučujem da ovaj sport zaobidju u što širem luku. Jedan savjet manje,over and aut
 
Poslednja izmena:

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
pa daj nam pokaži jednom to što ti uzgojiš, to je poanta, ne očekujem dnevnik, nego neku sliku bar u galeriji, inače kako da ti ja vjerujem da se samo ne rasipaš mudrostima.
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Esi li ti lud,koliko dnevno ih spičiš :D :p Sjećaš li se mojeg prošlogodišnjeg dnevnika...sjećaš li se da si me ti savjetovao kod sušenja i kjuranja....i to je bio moj prvi grow,i prvi susret sa VUTRA.ORG! Ne očekuješ valjda da iz prve budem uspješan kao ti,a ni tebi nije prvi grow jednako dobar kao poslednji. Ja očekujem ove god značajan napredak,i ako Bog da da se sve kockice slože,vodiću i dnevnik. Takodje očekujem da ove godine tvoje biljke,tj tvoj dnevnik bude najbolji ;) I ako je dobar savjet,nije bitno ko ga je dao,bitno je da je dobar,pa bio on "novi član" ili "poznanik foruma"


JOŠ OVO DA KAŽEM : objavljivao sam slike svoje vutre u Sto trenutno pušite,nijesam neskroman ako kažem da izgled hedova ništa ne zaostaje za vutrom najboljih growera...prava su zdravina :) A rad je odličan,garantujem da bi iti bio zadovoljan. Ne zamjeri šta,moram zborit ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
zakljucao si sadrzaje pa no joke ne vidi..

https://www.vutra.org/threads/prepustena-sama-sebi.11944/ skoro 15 tisuca pregleda :)

" Ako bude grebala niz grlo,zvacu je CiliHead,i ako bude imala sjemenki,koje trenutno ne vidim.....sjemenke cu zvati Power Seed :D A odredjeni high cu nazvati po vama,pa u zavisnosti koliko sam odvaljen :) bicu Tarzan,Cili,ili pak OVERDOZE :) Mali omaz vama frends"


velika je konkurencija ove godine bit ce puno out dnevnika :) :)

drz' te se teme
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Zamolio bi Vas da prebacite komunikaciju ovog tipa na privatne poruke ili negdje drugdje gdje joj je mjesto. Potencijal sadnje u šumi ovo ono...
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
@Bizzzo Sad već moram da se branim,pošto je u zadnje vrijeme sve postalo off topic,pisnut se ne smije :( Komunikacija je odgovarajućeg tipa,ne za PP, već je tačno gdje treba da bude. Pročitaj moj predzadnji post,opisujem vrlo decidno kako sam ja postupao,za sada uspješno i bez problema. Onda je No Joke doveo u pitanje moj kredibilitet,jer misli da ja nijesam baš najpozvaniji da dijelim savjete,što je sasvim legitimno...ali je i legitimno da ja kažem nešto u prilog moje tvrdnje. Na tom fonu je moj poslednji post,branim i opravdavam svoj stav,pa i ako liči da je off on to nije.... jer je u bliskoj korelaciji sa ovim gore,pa se samim tim da zaključiti da znam šta pričam jer imam iskustva,uspješnog iskustva! I gdje sve ovo vodi,konstantno ćutkanje...ćutka me Power,evo sad i ti....ispade da se nikakva rasprava ne smije povesti. Rasprava je razmjena znanja,a svadja ne znanja" reče pametan čoek,i ja lično volim da se argumentovano prodiskutuje. Ako samo činovi smiju da pričaju,da citiraju odmah ispod objavljenog posta a pritom drugima to brane...da se šale kad im je volja i dje im je volja....a Ja konstantno moram da razmišljam da li ću se upravo zamjeriti nekom modu,e onda posred govana!!! Ovo je tema "potencijalna opasnost od otkrivanja" a ne " potencijal sadnje" kako si izvolio reći...i opet ponavljam nikako nijesmo skrenuli sa teme,ali ti sa naslova i smisla teme jesi! Odmah da se zna da ne zatežem ni sa kim,ne dižem tenzije,ali da sam blago razočaran jesam :(
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Vrlo vjerovatno si i sam naletio na razne diskusije na forumu, što bi značilo da nisu zabranjene. Neke su bile na mjestu gdje trebaju biti, neke nisu. Ono sto sam ti ja pokusao prenijeti u onoj poruci je da se preko privatnih poruka utvrdi tvoj ili njegov kredibilitet pa da onda fino prekinete raspravu koja je u potpunosti nepotrebna. Nitko te ne ćutka, samo ti daje uputu da ili ćutiš tu gdje sada pišeš ili pišeš to što pišeš negdje drugdje na forumu. Nevjerovatna je cinjenica koju iznosis da si razocaran. Uzimajuci sve sto si gore napisao u obzir ne vidim apsolutno niti jedan uzrok tomu. Imas iskustvo, pokazao si slike, no joke nista vise ne pise jer je ocito shvatio da je i on malo izletio ali ti i dalje nastavljas opravdavati vec opravdano. Da stvar bude jos gora, frustracija koja se stvorila u tebi je prouzrocil i pominjanje stvari kojima tek ovdje nije mjesto. Da tebe netko ćutka...Otključaj profil slijedeći put da onaj tko ti piše zna s kim piše, jer padobranaca je ovdje hrpa. I još toliko. Radi raznih vrsta padobranaca prozvani power pa i ja na dnevnoj bazi smo primorani objasnjavati iznova ljudima da nije potrebno "spricati nicime biljku da bi dobila tvrde i masne hedove". Red na forumu mora postojati. Ja ću ga pokušati najbolje što znam i održati. Za powera neznam.

Mjesto za iznošenje ovakvih stvari nije ova tema. I ovo gore sve što ti pišem bih ti inaće poslao u privatnoj poruci, međutim kako si ti napisao ovako javno i prozvao osim mene i powera odgovor je tu.

Mir brate.
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Rekoh ja,vaša mora biti poslednja... i ne prozivam već konstatujem.... Ja ću se sada ljubazno povući iz rasprave,hvala ti što mi ukazuješ na eventualne propuste u mom angažmanu na forumu,trudim se i trudiću se još više da sa moje strane sva pravila foruma budu poštovana... Isto tako se nadam da ćete Vi biti fleksibilniji u tumačenju i primjeni pravila,jer ipak nijesmo svi isti...i nijesmo svi padobranci. U svakom slučaju,sugestija će biti uvažena,nadam se isto toliko sa Vaše strane. I još jednom,ne prozivam,već konstatujem,no hard filings ;) Živjeli
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.