Sadnja u šumi i potencijalna opasnost od otkrivanja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Ja se ne sicam kad sam zadnji put vidija helikopter, bilo kakav :icon_surprised: (Podrucije Sibenik i okolica)
Tko zna jel ova tu milicija uopce i ima helic, znam da GSS ima i oni vojni helici koji sudjeluju u spasavanjima itd ...

Kakve helihoptere koriste plavci u svojim potragama na plantaže ??
 
19.05.2009
17
0
0
53
a ne ostaje nam niš drugo neg sadit i bit oprezni....kod mene panduri nikad nisu hodali po šumi i tražili nasade il tak neš, al nikad se nezna
 

Pikavac

Aktivan Član
29.07.2008
65
13
0
63
hee afgan frende izgleda da je nazalost tak....euforija kolko ja znam ic na helicu sluzi za indoor growere,a ne za out....jer sa ic leti iznad kuca po noci naravno, i tocno mu kamera pokaze kucu koja nenormalno svijetli crveno dok ostale ne svijetle tolko zbog lampi....
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
ovo za ic sam napiso jer je neko spominjo da u americi lete s tim i samo sam htio rec da je nazalost i kod nas tak..
a ne svijetli cijela kuca neg samo dio di se sadi ili di se pumpa toplina iz prostora,
i sto je toplije, vidi se bijelije a ne bas crveno..
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
kod nas nema potrage za plantažama,nemaju naši para za to ali u svijetu je to opče poznato,i da zadnje što su izmislili za outdoor operacije je minijaturni helić na faljinsko navođenje koji može "namirisati" plantažice marihuane sa određene daljine,kakvi jebeni ******,rat postaje sve opasniji i samo je pitanje vremena kad če naši skupit para za to,onda če bit sranje i vani sadit!ja osobno ču sve postreljat s puškom ako ikad naši kupe hehehe!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Probaj u Google slike ukucati policijski helikopter i nači češ slike svih 4 vrlih helikoptera koje ima naša policija :eek:hno:


Tak da se za to nemorate brinuti veči su vam problem ljudi na tlu... Ovi gore niti nemaju s čim niti iskustvo amera da bi bili neka prijetnja, samo malo raštrkaš bilje i to e to :)
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
Ja mislim da bi trebalo malo vise paznje obratit na nebo...
i nije istina da ne traze plantaze...
ak ih svako malo vidim da cesljaju livade sigurno se ne vozikaju bezveze
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
EUforija je napisao(la):
Ja mislim da bi trebalo malo vise paznje obratit na nebo...
i nije istina da ne traze plantaze...
ak ih svako malo vidim da cesljaju livade sigurno se ne vozikaju bezveze
ako cemo tako onda uopce nije stvar da pazis na nebo,nasa vlada isto tako moz satelitom gledat večinu ljudi dok sere u wcu pa tako moze vidjet i vecinu nas dok kopamo po livadama i grmljima da je to njima u interesu,satelitska tehnologija je zajebana stvar,ja nisam vidio murje nikad da se šeće okolo niti helikoptere i nije mi to neka stvar sad je pitanje gdje ti živiš a gdje ja hehe...kako god samo ne ostavljaj materijalne dokaze i kupi si psa i nemaš beda za izgovore da šečeš kera ili tako nešto!inače bez dokaza mogu te uhvatit samo na tvoju riječ..ako si dovoljno glup da sam sebe odrukaš,ali svašta če ti pričat,npr snimali smo te,znamo da si ti to posadio,pratili smo te bla bla bla samko im kažeš nabijem vas na ***** lažljive,da ste me snimali nebi mi sad vodili razgovor ovaj,odjebite nemam ja pojma o čemu pričate i jebe ti se!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
nasa vlada isto tako moz satelitom gledat večinu ljudi dok sere u wcu
Mislin da su oni siročad da si priušte ovo..
Kako god opreza nikad dosta.
Danas su kod mene napravili 3 kruga helihopterom,pitaj boga zašto:icon_lol:
 
21.07.2007
7
0
0
47
ja sam iz slavonije
šuma-šuma i samo šuma i teško šipražije (trnoviti gustiš ili mlada šuma)
u staroj šumi nema šanse 100% garantiram životom nemože narast zbog hladovine jednostavno ide u vis za suncem i pukne vezo sam ih i ništa zakržljaju i osuše se
jednom mi se desilo kad sam došao obić
samo
tragovi kopita ili papaka i sve izgaženo
onda jedne god.bile su oko metar i jednostavno i ubila neka paućina i izgrižene
prošle god neka larva svaki list je bio izbušen kao goblen
samo mi je jednom uspjelo tri biljke bile su bože sačuvaj izgled
uz sami početak šume u kanalu a 2m ljudi obrađuju zemlju
tako ču i ove god
a iz iskustva znam da šuma ima oći murija pravi take sačekuše bar kod mene da je to strašno
 

Lordi

Banned
Banovan
02.07.2009
4
3
0
79
ma ljudi koji helici to je smesno,mi na balkanu nemamo helice ni za hitnu pomoc a kamoli za trazenje plantaza,znate sta je zajebano,idu patrole murije sa psima i njuse,tako najbrze nadju gde ima kanabisa,pazite se toga posebno u 9-10 mesecu,pre nego sto pridjete svojoj biljci obavezno obidjite malo krug i vidite da li ima pandura posto oni naprave zasebu i cekuju vas da dodjete da obidjete biljku a ako vas uhvate onda ste stvarno najebali...
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
a od kud ti lordi znas kakvim sredstvima raspolaze policija? osim nagadanja da nemaju para..
 

grudva

Aktivan Član
24.09.2008
80
6
0
46
sto dalje od urbanih naselja nalbolji su ruralni predeli ne saditi nista po sablonu (linija,krug,spirala) i potruditi se da ne izgleda kao vocnjak na planini.
oni traze kolicinu da se time hvale na vestima zato razbacajte 2 tamo 3 ovamo i par komada preko brda.
mene konkretno vise brinu lopovi koji bi hleba bez motike nego plavci jer lopuze su odlucne u nameri da sve pokupe a tebi ne ostave ni za zimu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.