Sadnja u šumi i potencijalna opasnost od otkrivanja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
14.03.2013
25
13
3
ma da i sator da razvucem i sa lovackom jos da cekam... kakvi klinci i sta ce nekom biljke koje jos nisu ni pocele da cvetaju..... bilo kako bilo nije bio dobar stek i to je to, vise srece drugi put....
 

Vesperian

Aktivan Član
15.08.2012
108
101
28
35
ja imam na jednom mjestu posadjeno 7 biljaka, pokraj jedne stare kuce gdje nitko ne dolazi ( provjereno )..prostor je velicine nekih 15m2 oko kojeg je zbunje, skroz ukrug visoko oko 2m..da li se to moze vidjeti iz zraka? i ako da, sto napraviti da se ne vidi?
 

Halogeni

Aktivan Član
29.06.2013
56
15
8
Ne moze da se vidi ako si ih dobro rasprostranio. Ako su kao u jednom redu, bice nesto cudno da tako bude u napustenoj kuci.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: old schooll!

old schooll!

Aktivan Član
13.06.2013
64
41
0
55
tamo gdje je dom
Halogeni je napisao(la):
Uzmes brt znak okacis i napises: Ovo je nadgledano 24h dnevno. Ako citate ovo i uradite nesto, posledice ce biti teske.
Stavis kao potpis neki mafijaski nadimak i onda mozda i ne urade to. To ti je neki klinac uradio brt, svako normalan bi uzeo biljke :D
:) ideja me je baš nasmijala jer me podsjetila na proslogodisnje nalazište!
mladić je svojih 12 biljkica otprilike 45 dana starih,posadio na sami ulaz u šumicu
zakljucio sam da se radi o pocetniku koji je bio prisiljen svoje biljcice čim prije nositi od doma u prirodu i što mi je bilo najzanimljivije od svega presadio ih je sve na jedan kup u razmaku od 50-60 cm :)
naravno da sam mu istog trena učinio uslugu da ih spasim te ih presadio na kvalitetne kordinate i dobio prekrasnih 7 curica koje su izrasle u rasne radodajke :D
 

old schooll!

Aktivan Član
13.06.2013
64
41
0
55
tamo gdje je dom
Tarzan je napisao(la):
ahahahahah malo bezobrazno od tebe,ali ako je vec i bila na tako glupom mjestu napravio si mu veliku uslugu, a i sebi.. :D
:D da baš,imam takav hobi da često nalijecem na zanimljive stvari,baš prekjučer nedaleko od rijeke gdje pecam vidim konzumovu vrećicu jarkih boja,onako puna i otvorena i iz nje viri plastična boca,kad sam zavirio u nju imam što za vidjet,5 praznih boca od 1 litre i to izderanih etiketa o beton :D kao niko nece provalit od čega su :D odvrnem čep,prinesem nosu kad ono root complex sadrzaja.
msm si 5 l complexa pa sta je taj posadio cijelu plantazu i na ovakav način bacati plastiku u šumi je krajno ne ozbiljno :D
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Znaci ukrao si biljke?
Ubuduce molim te ne piši to po forumu,ljepit cu ti kazne...

Ko god je bio pokraden zna šta mislim....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: proka

old schooll!

Aktivan Član
13.06.2013
64
41
0
55
tamo gdje je dom
Jack ne brinu mene tvoje kazne,više me brine da mi sad neko ne provali moj sajt na kojem sam evo već 6 god. bez ikakvih problema.
već sam piso kako sam ga na tom podrjucju rasprostranio na cijeli kilometar!
vidiš da sam ostavio prošle godine tih 12 komada ja bi mozda sada bio u prdekani.
i ko na k.... ove sezone mi se pojavi majmun koji mi ostavlja ovakve dokaze!!!
sad ti meni reci što da napravim?ne mogu biti pametan samo se nadam da je ovaj drugi ubo bolje mijesto.
bemti moram tražit novu lokaciju i za sajt i za pecanje,a mijesto sve ove godine mi je donosilo dobre topove,a i somove.
oprosti ako sam krivo postovo,ne znam dal je neko imo sličnih situacija,išao sam se pozalit na jedinom mijestu kad ono prijetnja i u šumi i na forumu :(
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Neznam šta da napraviš...budi pametan i pobrini se da tvoj sajt ostane tajna...ako nemožeš mjenjaj sajt.
Najgore što možeš napraviti je rasuti 12 biljaka na kilometar podrucju,doslovno zoveš da te netko pokupi.

Nekome krasti biljke iz bilo kojeg razloga je je užas i nepotrebno iz masu razloga koje sad necu nabrajati,nema prijetnje na forumu i žao mi je što to tako doživljavaš,krivo si postao i oprošteno ti je,nisi dobio karton nikakav...no molim da se ne ponovi,jer vjeruj nema goreg osjecaja nego kad dođeš na sajt... a on pokraden.

Zato nikome necu to tolerirat dobit ce ban samo takav.
 

old schooll!

Aktivan Član
13.06.2013
64
41
0
55
tamo gdje je dom
Jack taj malac s 12 biljki se meni nasadio svega cc 50m od mog prvog kupa i to na je*enoj šumskoj prosijeki na samom ulazu u šumu!
to za mene nije nikakva kradja nego prvenstveno spašavanje svoje,a i njegove slobode.
prema načinu i samom mijestu kako je to on izveo,slobodno bi zaključio da je jako mlad i ne upućen uopće.
zato molim te nemoj me krivo prozivat jer ja svoje godine nisam našo u djubrivu.
ovdje sam vidiš moje postove izaso s osmijehom iako sad u meni kuva jer me hebe novi problem,a to je tih 5 boca.
moze prijatelju i ban ja sam završio.
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Koliko ti imaš godina je apsolutno nebitno za mene...eto ja ih imam 29 pa šta sad.

A što se tice toga da se on naselio 50 m od tvog sata nije razlog da ga pokradeš,tim više što ne sadiš na svojoj zemlji,priroda pripada svima,tebi isto kao i njemu a i možda nije na tebi da spašavaš njegovu slobodu...bar ne na nacin da ujedno i sebe okoristiš...užas.

Nema razloga da te banam kao ni da ti prizivaš ban,kao što piše u prvilniku korištenje ovog foruma je privilegija a ne pravo,a ako si zavšio ovdje,želim ti svako dobro u buducnosti i lijep pozdrav.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
658
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
Jack-Sparrow je napisao(la):
Koliko ti imaš godina je apsolutno nebitno za mene...eto ja ih imam 29 pa šta sad.

A što se tice toga da se on naselio 50 m od tvog sata nije razlog da ga pokradeš,tim više što ne sadiš na svojoj zemlji,priroda pripada svima,tebi isto kao i njemu a i možda nije na tebi da spašavaš njegovu slobodu...bar ne na nacin da ujedno i sebe okoristiš...užas.

Nema razloga da te banam kao ni da ti prizivaš ban,kao što piše u prvilniku korištenje ovog foruma je privilegija a ne pravo,a ako si zavšio ovdje,želim ti svako dobro u buducnosti i lijep pozdrav.

Jack tvoje postove sa uzivanjem citam, izvini sto spam bacam al' morao sam.
Inace nije u redu krasti necije biljke nego cuvati svoje, kad bi meni neko dosao i da ga vidim i da mi kaze "to ja radi tvoje bezbednosti" verujem da bi mu to poslednje bilo..
Uzivajte :) :smoke18:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blade
15.07.2013
1
0
0
Dobar dan svim uzivaocima ove cudesne biljke :)

Posto sam hteo da otvorim slicnu temu , pisacu ovde da ustedim vremena moderatorima ( admin sam na nekim forumima , pa znam koliko tu moze biti cimanja).Posto pushim marihuanu iz medicinskih svrha , imao sam problema sa kancerom / epilepsijom / insomnijom itd. , odlucio sam da ne kupujem vise ko zna koja govna sto ljude gaje da bi zaradili i retko gledaju kvalitet nego kvantitet ,odlucio da zasadim 4,5 biljaka ( semena su samo za zenske biljke tako necu imati tih problema da mi biljka promeni pol xD ).Sve u svemu , nasao sam veliku lokaciju koja je napustena blizu mog placa (na koj mogu lako da idem) i gde mogu da garantujem da murkana nema tj. lokacija je sigurna i ima velika kolicina sunca jer je planiski predeo.

Moje pitanje je , posto sam video otprilike koliko specificnoj vrsti treba se ''flowerizuje'' (2 meseca) jel to znaci da samo taj period traje 2 meseca ili sve ukupno.Jel mi je malo cudno da biljka za 2 meseca se toliko razvije ?

I da se razumemo odmah , ne jurim neke velike kolicnine proizvoda , skroman sam covek i ne preterujem :) (posto sam video da neki ljudi cekaju isto po nekoliko meseci da im se biljka razvije oko 2 metra)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Malo si se kasno sjetio da sadis. Ne kazem da nemozes sad saditi. Mozes slobodno, al ce biljoza imati kraci period vegetacije, tako da ce i urod biti uvelike smanjen. Obicno foto strainovi pocinju sa cvatom polovicom osmog mjeseca, tak ak mislis saditi uradi to cim prije pa da bar izvegetira dotle nekih 30-tak dana.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
gotovo svakom strainu treba bar 2 meseca cvetanja, nekima i duplo vise, nisi spomenuo koji strain bi uzeo, alternativa su ti automatici koji procvetaju bez obzira na svetlosni rezim nakon 3~4 sedmice od sadjenja i obicno zavrse ceo cklus (od isklijavanja do berbe) za nekih 75~80 dana. ako bi uzimao fotoperiodne feminizirane biljke onda stoji to sto ti no joke kaze, sto pre to bolje da bi imale koliko toliko vremena da izvegetiraju pre cvetanja koje obicno krene u drugoj polovini 8 meseca, mada i to zavisi na kojoj si lokaciji, sretno
 

old schooll!

Aktivan Član
13.06.2013
64
41
0
55
tamo gdje je dom
pozdrav Tango...
čitam ti post,zaljučujem i preporučujem ti sljedeće:po bolestima koje si naveo već si u pozajmasnim god. :)
vjerujem da imas svoj podrum,sklepaj si box 1x1 i V 1.5m od letve i kartona koji si iznutra ofarbas s bijelim lakom,sve zajedno obuci u bilo kakvu foliju.
vanjsko sadjenje ti je već jako kasno,u podrumu ćeš imati optimalnu temp.
s zaruljom od 400w oko 25 stupnjeva.
posto kažeš da su sve cure,sigurno su automatik,radi si sistem koji ja nazivam silovanje naše nam drage biljkice.
mjesec dana joj pusti svijetlo 24 h bez ikakvih ventilatora,jedan eventualno mali unutra da im malo pirka.
baci je 2-3 dana na 12-12 svijetlo da joj dirnes hormon cvata,tada opet 1 mj.
konstantnog svijetla i eto ti za pusit.
najkraća filozofija do vlastitog dima.
 

MACA CICA

Banned
Banovan
25.06.2012
119
42
0
31
Old schooll ti si nesta pobrkao..kad je feminized tek onda bi trebalo da budu sve cure a ne automatik kao sto ti kazes..
 

old schooll!

Aktivan Član
13.06.2013
64
41
0
55
tamo gdje je dom
( semena su samo za zenske biljke tako necu imati tih problema da mi biljka promeni pol xD )


napiso sam sigurno,što znači moja pretpostavka!posto se dragi nam član nije
točno izrazio koje sjeme ima ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.