Sadnja u šumi i potencijalna opasnost od otkrivanja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
19.05.2009
17
0
0
53
E ovako dragi prijatelji, načuo sam sljedeće (samo da napomenem kako sam iz RH)
da policija u 9. mjesecu kreće sa helikopterima pretraživat teren kako bi pronašla polja kanabisa... Mene zanima vaše mišljenje o tome, ponajviše jer sam ja posadio u šumi, a ne bi mi baš pasalo kad bi pronašli i počupali biljke kad trebaju cvjetat...

Uglavnom želim čuti vaše mišljenje o tome...
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
sumnjam da murija s heličima nadljeće tražeči polja vutre, ali znam da su sve šume nečije vlasništvo, a ako nisu privatne tada su državne i djelatnici šumarije ih obileze makar se one činile zapuštene. Tako da je u svakom slučaju rizik ako nisu skrivene u teškom šikarju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: okolotaraban

Pikavac

Aktivan Član
29.07.2008
65
13
0
63
kolko ja znam to mogu samo bogate drzave a mi to nismo jer znas kolko stoji 5 sati leta helicem hhhmmm puno jako puno a nasa murija nema ni za uniforme i cipele .....fala bogu kaj nismo u americi...
 

Grasak99

Aktivan Član
26.03.2009
124
8
0
45
Ako nadju, nece oni pocupati nego ce zasjedu napraviti


Ima nasa murja love, za ugnjetavanje nas jadnika se ima novaca i vremena.

Znas koliko se vremena potrosi na pretrese, eventualno uhicenje, citav birokratski postupak oko toga? I jos koliko para ode na testiranja raznih supstanci koje su im sumnjive? I na kraju onda porezni obveznici plate ako si slabog imovinskog statusa, sud te oslobodi troskova postupka! Plus, dan u zatvoru dodje 300kn!

Jedan postupak od sumnje pa do odsluzenja kazne odnese iz proracuna na desetke tisuca kuna, cak i stotine ako se dobije zatvorska kazna (3g zatvora - 328.500kn!)

Zbog cega? -Jebene biljke!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo and delboy

Pikavac

Aktivan Član
29.07.2008
65
13
0
63
a neznam bas koji ce murijak cumit danima u sikari medu komarcima i na plus 30 kolko sam ja vidio u americi kad nadu unistavaju odma cupaju ....
 

Columbuslam

Banned
Banovan
27.05.2009
1
0
0
34
Green_Boy je napisao(la):
E ovako dragi prijatelji, načuo sam sljedeće (samo da napomenem kako sam iz RH)
da policija u 9. mjesecu kreće sa helikopterima pretraživat teren kako bi pronašla polja kanabisa... Mene zanima vaše mišljenje o tome, ponajviše jer sam ja posadio u šumi, a ne bi mi baš pasalo kad bi pronašli i počupali biljke kad trebaju cvjetat...

Uglavnom želim čuti vaše mišljenje o tome...

pametan buti, caval dlanom zabijam, citaj i budi pametan i sve biljke ja se nadam da su razbacane a ne na hrpi
 

Grasak99

Aktivan Član
26.03.2009
124
8
0
45
To je Amerika i u pravu si, gledao sam par dokumentaraca, oni ulaze u polje i kidaju.

Ali znam za slucajeve nadzora u RH, bas mi jedan lik pricao kako su on i kolega isli u polje i usput si nabrali grozdja i putem jeli. Kad su se priblizili polju murja ih doceka, ovi se prave mutavi i govore da su isli u vinograd i tako se izvukli - spasilo ih ukradeno grozdje :))
 
19.05.2009
17
0
0
53
heheheh pa to je i mene čudilo...
prvo što let helićem košta previše (gorivo, pilot, održavanje, priprema...), šuma je velika i gusta tak da bi morali sam za nekih 10 km terena letit minimalno po 6 sati kroz bar 5 dana...a u americi pretražuju IC kamerama i čupaju i spale kad pronađu (npr. prije par godina neko dobio ideju zasadit 7 biljaka usred kvarta...kak se ekipa neka opijala po šumi, našla i pozvala murju...murja došla, počupala i otišla)
 

Igrow-Soil Cannativa

Aktivan Član
13.12.2008
130
3
18
33
evo sto ja znam,bar za podrucje istre...
8-9 mjesec,inspektori se motaju po sumama u priobalju(trazeci male sadnice i uzivalace droga)
dok u 9 mjesecu helikopteri nadlijecu veci dio suma i polja,trazeci vece sadnice...
heliće se lako izbjegne samo,maknite sve vrecice,vaze,boce i ostale neprirodne stvari sa sajta i nikad vise od 2 biljke zajedno....
 

Igrow-Soil Cannativa

Aktivan Član
13.12.2008
130
3
18
33
dobro receno,flegy,al opet pamet u glavu ipak je ovo sve jedan veliki Babylon i treba se cuvati,jer nitko od nas ne zeli u zatvor ja mislim...
ako mozete uzmite vrijeme za razmisliti i pripremiti spot,a ne samo uletit negdje i sadit...
ja ove informacije znam jer godinama klijam kayu,i pratim stvari koje mi prijete...
svake godine u sumi iznad moje plaze panduri se setuckaju(par puta su me i uhvatili,nasrecu taman kad bi ugasio pljugu),a helikoptere vidim da prelijecu kad idem na svoj posjed odmorit se par dana...
peace
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator

tambura

Aktivan Član
14.11.2008
119
12
18
52
za sadnju.ako si iz hrvatske mislim.ima mjesta kolko hoces-sam moras znati gdje.:spliff:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ha a dje drugo nego u titovu spilju

m_2.jpg
 

Pikavac

Aktivan Član
29.07.2008
65
13
0
63
a za ovo u globusu sve stoji al onaj "dr"sakoman kaj on nebuloze capri, strasno..ja poludim odma, kaze lik ... Naime, 85 posto ovisnika kaže da su prvo probali travu", objašnjava dr. Sakoman. seljacino ti nisi doktor a tih 85 posto prvo su probali cigarete....pa alkohol...legalne stvari..samo treba rokat tog lika sakomana sa medicinsko marihuanskim brijama pa da vidimo kaj ima za rec????MEDICINSKA MARIHUANA to nam je najaci alibi koji imamo,to je istina o ovoj svetoj biljozi.....a on je placen od strane drzave da obmanjuje javnost ,sustavno namece o stetnosti trave, travi nije mijesto na tom smetlistu od droga di je HEROIN:::to je zlo #1 ...da ne nabrajam dalje....oki malo sam se dotako sakomana i to al je debos to je istina a on nek svoju energiju rade usmijeri na heroinsko coc... problem i prob alkoholizma a travu nek ne dira......zapamtio sam jednu recenicu od amera kaj pljuga legalni ljek ima lik iskaznicu jooooj ispred bijele kuce CAR...da jedva cekaju da nebude vise njih onda ce oni moc .......
 
  • Sviđa mi se
Reactions: herb oil

Grasak99

Aktivan Član
26.03.2009
124
8
0
45
Kao sto sam i rekao ono o zasjedama:
Naime, kad otkrije nasade, policija postavlja zasjede i čeka, ponekad i po nekoliko noći, da vlasnik dođe zaliti biljke. Tek kad ga se uhvati na djelu - može ga se kazniti.


Sakoman je jedna jadna osoba koja ocito ne razumije bit trave i njene ucinke kada ju tako razapinje. Volio bih uletjeti u dijalog s njim :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: herb oil

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
prije par tjedana navecer sam izletio na balk0on kad sam cuo helic i vidio da imaju ic..
a prije nekih mjesec dana su 20min obljetali jedno mjesto blizu mene i cak dolazili metar do livade,
neznam dal je bila neka vjezba il nes..
 

AFGHAN

Aktivan Član
08.04.2009
59
2
0
35
Pikavac je napisao(la):
a za ovo u globusu sve stoji al onaj "dr"sakoman kaj on nebuloze capri, strasno..ja poludim odma, kaze lik ... Naime, 85 posto ovisnika kaže da su prvo probali travu", objašnjava dr. Sakoman. seljacino ti nisi doktor a tih 85 posto prvo su probali cigarete....pa alkohol...legalne stvari..samo treba rokat tog lika sakomana sa medicinsko marihuanskim brijama pa da vidimo kaj ima za rec????MEDICINSKA MARIHUANA to nam je najaci alibi koji imamo,to je istina o ovoj svetoj biljozi.....a on je placen od strane drzave da obmanjuje javnost ,sustavno namece o stetnosti trave, travi nije mijesto na tom smetlistu od droga di je HEROIN:::to je zlo #1 ...da ne nabrajam dalje....oki malo sam se dotako sakomana i to al je debos to je istina a on nek svoju energiju rade usmijeri na heroinsko coc... problem i prob alkoholizma a travu nek ne dira......zapamtio sam jednu recenicu od amera kaj pljuga legalni ljek ima lik iskaznicu jooooj ispred bijele kuce CAR...da jedva cekaju da nebude vise njih onda ce oni moc .......


oni pričaju kako trava tjera ljude da se bodu u vene, možda je sakoman tako glup da misli da se mi s jointima i bongovima bodemo u žile

XD
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.