Sadnja u šumi i potencijalna opasnost od otkrivanja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
04.07.2009
9
0
0
35
ljudi ja zivim na periferiji grada znaci bukvalno na liniji kraja jednog dela grada,iza moje kuce ide ne znam ni ja sam koliko samo livada i sumica,ja hteo na prolece sledece godine tu da posadim biljke ali vidim pre neki dan 2x helihopter proleteo blizu moje kuce,svetlo plave boje,i ide preko tih livada...ne znam da li to mogu biti panduri a i ako jesu panduri zasto bi sad trazili biljke u ovom delu godine kad je sad tek negde sazrevanje biljaka...
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Ako sadite u šumi imajte na umu da postoje šumarske službe i da je njihov poso da prijavljuju sve,lovci isto hodaju okolo i dobijaju bodove ako prijavljuju ilegalne radnje...svaka šuma je nečija a večina šuma,i to večinom one veče su državne i postoje slušbe koje ju održavaju tako da se ja nebi sa tim zajebavo...najbolje ako več idete da uzmete maćetu i izbodete jedan putić u minsko polje pa ste mirni,tamo ni šumari nejdu jebiga
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
najbolje ako več idete da uzmete maćetu i izbodete jedan putić u minsko polje pa ste mirni,tamo ni šumari nejdu jebiga
E s ovim si več pretjera,hehe,shvatite kao šalu ako vam je život mio!
 

Pikavac

Aktivan Član
29.07.2008
65
13
0
63
meni je jucer klosar provalijo sajt i cuda otkino dve na pola ,neznam valjda da osusi i popusi ..noob neki ludi. ja i frend sad idemo ga uhvatit pa ce malo po torturu dobit vidit cemo kaj ce bit ...imamo plan,presadivanje ne dolazi u obzir jer im se korijenje zaplelo..inace od pleysa zive klosari nekih 500 mi vise..nije bilo problema nikad sve do jucer ,nema ni 5 kuna kaj su mamac bili..ufff a sad soprano movie
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Pikavac je napisao(la):
meni je jucer klosar provalijo sajt i cuda otkino dve na pola ,neznam valjda da osusi i popusi ..noob neki ludi. ja i frend sad idemo ga uhvatit pa ce malo po torturu dobit vidit cemo kaj ce bit ...imamo plan,presadivanje ne dolazi u obzir jer im se korijenje zaplelo..inace od pleysa zive klosari nekih 500 mi vise..nije bilo problema nikad sve do jucer ,nema ni 5 kuna kaj su mamac bili..ufff a sad soprano movie
Čovječe koje je to sranje,meni je čakdošo danas kolega i pričo kako mu je bratić na kavi spominjo da se masa sadi u blizini mog sajta,ja sam izvrnio od muke,pa slomit ču mu noge i njemu i cijelom društvu jebote...pa nije to zajebancija!!!ima tu truda i biljaka,ajde da je jedna nego to mi je cijela godina truda i sjemenja i para koje sam ulago,mučio se ko stoka i sad da mi neki klošari poberu na kraj godine,pa neče to tako...netko če se gadno prevarit kad dođe brat i umjesto biljaka nalete na pendrek koji če im **********u razbit svima...jooooj kako mrzim lopovčine...ima da kupim utoku s prigušivačem i da svakog ko gođe na sajt koknem i smeljem u blood meal!!!
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Vani je stvarno teško nači lokaciju,koliko god se činila nepristupačna uvik ima neko radoznao.I još koliko treba biljci da vani završe treba biti sretnik i dočekati branje.
Na privatnoj zemlji to lakše ide ali nemožeš nekom zabraniti da se kreče šumom i livadom,i još dobrovoljno reči ne diraj,moje je.Treba imati ono do poda!
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
Evo sta ja znam za BiH. Murija dobiva fine donacije u opremi od Amerike jer ovi zele pod kontrolu staviti potencijalne teroriste, tako da ne govorite da je murija na Balkanu beskorinsa jer se mozete zajebati. Opreza nikad dosta. Tko zna kakvih su sve pizdarija Ameri poslali, a naravno jasno vam je da nasa murija to ne koristi samo za slucajeve terorizma vec i za sve ostalo sto im padne na um. Ne zelim nikoga strasiti, no tako je kako je. Licno poznajem osobu koja je sad u cuzi zbog "droge" a prisluskivali su mu razgovore preko stakla, tj. prozora jer imaju jebeni uredaj koji prima titraje/vibracije sa stakla i prevodi ih nazad u glas, bez ikakvih mikrofona i prislusnih uredaja, samo aparat koji prima vibracije i koji moze biti udaljen sta ti ja znam koliko daleko
 

punoglavac

Aktivan Član
04.08.2009
51
0
0
41
e to je vec uvelicano nasa rijamu nema nista sem silu kao najefikasniju tehniku a toj osobi je vjerovatno prozor bio otvoren ili mu se inspektor sakrio u ormar.
 
04.08.2009
1
0
0
34
Grasak99 je napisao(la):
To je Amerika i u pravu si, gledao sam par dokumentaraca, oni ulaze u polje i kidaju.

Ali znam za slucajeve nadzora u RH, bas mi jedan lik pricao kako su on i kolega isli u polje i usput si nabrali grozdja i putem jeli. Kad su se priblizili polju murja ih doceka, ovi se prave mutavi i govore da su isli u vinograd i tako se izvukli - spasilo ih ukradeno grozdje :))
jel to znaci npr. da murja nadje biljke negdje u sumi.. a imaju sumnju na nekoga.. da toj osobi na koju sumnjaju nemogu nista dok ju ne uhvate na licu mjesta?
 
21.04.2013
8
0
0
35
Igrow-Soil Cannativa je napisao(la):
evo sto ja znam,bar za podrucje istre...
8-9 mjesec,inspektori se motaju po sumama u priobalju(trazeci male sadnice i uzivalace droga)
dok u 9 mjesecu helikopteri nadlijecu veci dio suma i polja,trazeci vece sadnice...
heliće se lako izbjegne samo,maknite sve vrecice,vaze,boce i ostale neprirodne stvari sa sajta i nikad vise od 2 biljke zajedno....
imaju IC kamere ili neku takvu opremu? i lete li više po puli ili okolnim mjestima ?
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
658
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
Ja sam stavio biljkice u sumu, al me je strah, jeste da kad ulazim i izlazim na sajt izgledam kao da sam na Kosovoskom Boju bio, alii uvek postoji onaj strah, uvek proverim u krugu 50m kros SUMETINU jel se vidi sta i onda nastavim. :)
Suma je jako gusta, ima 100 prolaza, tesko je doci do sajta, al me plasi kad zasmrdi u 9-10 mesecu, oce se onda osetiti?
 
08.04.2013
18
7
0
32
Hrvatska
Ma u RH nemate brige po mojem mišljenju!! Ako prelete sa heličem imaju vježbe!! Jedino šta sam čuo to je bilo u Splitu,kad je lik zasadio u sred šume 35 komada..i to su snimili satelitom koji neki K**** mjeri,,,,i pokazalio im se na kameri crveno i to su našli naravno!!. Al biljka dve čak i tri,,može samo čovjek nać! Lp
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Ja znam lika kojem je murija uletila na sajt, u biti on je sadio na privatnom napuštenom posjedu. Jedan dan vlasnik posjeda nakon godina nedolaženja odlučio uzeti trimer pa doć pokositi posjed, i imao je šta za viditi, 17 cura u 50-tom danu cvijetanja. Tip je odmah pozvao muriju koja je došla i pozvala ekipu za očevid koja je uzimala otiske prstiju sa boca koje je ostavio pored u grmlju. Što je najbolje lik je biciklom taman krenu na sajt u vrijeme kad je murija radila očevid, snimio ih je i zbrisao kući. Došli su mu kući po njega tek treći dan nakon toga sa nalogom i uhitili ga. Rekli su mu pošto je bio već evidentiran da su ga prek otisaka našli i to mu potvrdili, i rekli su mu da su ga ta tri dana čekali u zasjedi na sajtu da ih dođe zaliti, hahaha. On je cijelo vrijeme poricao da je to njegovo. Uglavnom pušten je bio do suđenja i baš sam ga nedavno sreo pa ga priupitao kako je prošao sa time, jer ima već par godina. Zamislite, lik je oslobođen zbog nedostatka dokaza jer je murija nepravilno skladištila dokaze i njegovi otisci su uništeni. Eto šta ti je sreća u nesreći :)
Iz ovoga možete i izvući pouku da boce i kanistere za zalivanje nikad ne ostavljate na sajtu ili u blizini.
 

Naduvani_Zeko

Aktivan Član
04.07.2012
65
27
18
40
iza coska
Mijo95 je napisao(la):
Ja sam stavio biljkice u sumu, al me je strah, jeste da kad ulazim i izlazim na sajt izgledam kao da sam na Kosovoskom Boju bio, alii uvek postoji onaj strah, uvek proverim u krugu 50m kros SUMETINU jel se vidi sta i onda nastavim. :)
Suma je jako gusta, ima 100 prolaza, tesko je doci do sajta, al me plasi kad zasmrdi u 9-10 mesecu, oce se onda osetiti?
Kapu na glavu(kacket),dobre patike ,neki stari ranac na ledja i u njega komad hljeba,malo slanine i po mogucnosti malo peke neke,malo rakije i pravac sajt.
Ako te klape ,kreno na kampiranje malo u sumu xD.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Polycarp

roower

Aktivan Član
02.01.2013
203
244
63
58
Svica
I cuvajte se Lovaca u Sumi,,,kad su na Ceki,,ne vidis ih ali oni tebe,,
usudio bi se tvrdit da Lovcu ni nije bed to sto Vi sadite Cannabis,
(iako su mu to plus poeni ,jer pripomaze suzbijanju kriminala)
vec vise jer ste u rejonu i plasite mu divljac,,rastjerali ste je svojim mirisom,
flase,carape,gace,izmet,kosa,dlaka pasa,i sta sve ne ostavljate na Sajtu,,
da bi ga sacuvali,i mogli se veselit bogatoj berbi,,a Lovac je samo ogorcen,
jer ste prodrili u njegovo loviste,,koncesija kosta,i tjerate mu potencijalni ulov,
pa je najlakse pozvat murju da vas skupi i stime donese mir u loviste.
da jos nadodam ,,,nisu samo sume lovista,,,niska divljac se marihuana po poljima,
livadama,sumarcima,sikarama,,zapravo posvuda,,cak i blizini urbanih mjesta i naselja
noci bez mjeseca,,kisa,,lose vrijeme je najbolje za posjetu biljka,,uglavnom
nocu je najsigurnije.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.